Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. :mysli: a mówiłem, że zamawiamy kalendarze razem, patrzę na listę osób, a tam o 16 dopisał się dobry_k a ja swojego posta tutaj pisałem około 11
  2. brawo dla kolegi dobry_k za wybicie się przed szereg i czytanie tematu
  3. Przecież to Corsa a nie Astra
  4. można już zamawiać kalendarz klubowy na 2012, ja będę brał dla siebie 1 szt., jeśli ktoś chętny to proszę PW do mnie to będzie jedna wysyłka - wyjdzie taniej, chętnych zbieram powiedzmy przez tydzień tutaj link do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.msg2446897;boardseen#new
  5. czym? nie wiedziałem że dzo dzo Cię tak kręci oczywiście nie mogłem się powstrzymać :>
  6. się było to się widziało, a Piotra tam chyba nie było
  7. ja tam wolę sobie sam wszystko poskładać, polecam: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ korzystam z tego serwisu dokładnie opisane każde ćwiczenie na co wchodzi i jak je wykonywać, a do tego dla mało kumatych dołączony gif z poprawnym wykonywaniem ćwiczenia
  8. co się dzieje 3 dzień już żadnego spamu nie ma
  9. hehe, nie powiem, atrakcyjna propozycja
  10. spoko zlepek, a jeśli ktoś tak nie miał jak pod koniec filmiku to znaczy że nie miał w życiu naprawdę hardkorowego treningu
  11. to że je jedzą, to mnie nie rusza, ale sposób zabijania jest nie do pomyślenia, masakra ciekawe jakby ich tak ktoś maltretował, żeby się wykrwawili
  12. takie tam na mieście nagrane po spocie: 2012
  13. Familiada - Przyrząd sportowy
  14. Zapytaj się na ulicy Garibaldiego tam mają fajną cenę na D2S więc myślę że Twoja też będzie ok
  15. ciekawe których ja tam myślę że z mózgu jednak
  16. w takim razie nadzieja w tym że nie trzeba będzie wyłączyć turbo , poza tym fajny bonus miałeś w serii aż 40KM, no no
  17. o żesz Ty :polew: też tak uważam
  18. Ale ktoś to super zmontował :polew:
  19. taka prawda łatwiej sprzedać zajeżdżonego parcha niż doinwestowaną furę, co innego jakbyś szedł ze dwa modele w przód to wtedy mógłbyś sprzedawać, myślę że dobrze zrobisz jak pozostaniesz przy swoim sprawdzonym[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________Dzo Dzo wszystkiego najlepszego , ale Ty stary jesteś :gwizdanie:
  20. miejsce pod wycięcie dziur jest w zderzaku oznaczone, jeśli masz spryski skody to trzeba mocowania dorobić i przykręcić do belki w zderzaku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.