Treść opublikowana przez michal_g84
-
Chińskie Audi - podróby
ale allroad a model to F16
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przy takich możliwościach to raczej trudne nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ja też podjadę
-
PS3 vs XBOX360
dzięki tak też właśnie myślałem
-
Seriale
kamil, jak podobał Ci się film Piła to radzę Ci obejrzeć serial Dexter (w głównej mierze chodzi o to samo tylko sposób zabijania inny)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile milionów zapłaciła??
-
PS3 vs XBOX360
Panowie mam takie pytanie, jaką kierownicę polecacie do xbox-a 360? (jakieś plusy i minusy konkretnych modeli)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no właśnie skoro napisałeś że jedziecie po Twój samochód to powiedziałbym, że to Ty walisz audi i zmieniłeś na czerwoną chyba Toyotę Yaris, a Piotrowi się dałeś przejechać bo podobno mocy nie ogarniasz (ale nie jestem pewien co do marki)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
już nie mają co robić, ale puchar zacny dostała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie ponownie otworzyli
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale to już chyba 3 edycja tych gruponów tam i z tego wynika że mają na tym niezły biznes więc pewnie kiedyś jeszcze będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież grupony na to były dwa dni temu (już za późno)
-
Zwykłe A4 B6 tymona
nawet się odpycha nie spodziewałem się
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a U2 i Bono?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spróbuj u Wysockiego w Lisowie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo jakieś 20 minut temu wysłałem Ci maila z tym błędem
-
Strefa Śmiechu
Jesteś czujny Najpierw to: Następnie to: to było z ponad rok temu
-
Siłownia
polecam posłuchać: http://soundcloud.com/radiokoksu/radio-koksu-robert-burneika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakby nie bylo to temat bylby inny to do zobaczenia tak parę minut po 16
-
Siłownia
Mutant Mass jadłem Cookies & Cream i jest dobry[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________ bo przy gainerze trzeba ostry trening wrzucić, a jak ktoś ma tendencje do tycia to nie zarzuca tego typu odżywek i trzyma się białka jako dobrego budulca lub ewentualnie zarzuca się jakiegoś bulka
-
Siłownia
ja też nie znam i nie próbowałem żadnej odżywki od nich, jedyne co miałem z tego to shaker i powiem jedno - do d*py, skoro nawet shakera nie potrafili zrobić to odżywki pewnie też nie najlepsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie fajna pogoda będzie dzisiaj jakiś spocik?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo a co Ty chciałeś za takie pieniądze? Cacuszko igła mało śmigana przez dziadka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jest jakiś taki gość w Kłobucku przy drodze krajowej Częstochowa-Wieluń, ale nie byłem u niego nigdy więc wiem tylko tyle że szyld przy drodze wisi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to aż tak wagę zrzucasz? bez lusterek będziesz jeździł? :gwizdanie: