Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. nawet Dobrek był na forum ale nic nie powiedział
  2. bo Cię wyj.bał bez mydła??
  3. przeczytałem całe dzisiejsze wypociny, odwiedziłem to wcześniej
  4. eee i magic wygrał TV na raty
  5. ale osób na tym forum dziś
  6. No nie mogę ale walnęli tytuł artykułu: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,84749,10909759,Umowa_na_wezel_Kobra__Znikna_korki_na_DK1__ANIMACJA_.html
  7. Do Auchana i z powrotem
  8. Pewnie wylądujecie razem w łóżku Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok Panowie
  9. michal69 --> Wszystkiego Najlepszego
  10. nie chodzi tu o rozwiązania konstrukcyjne, a o opłacalność rozwiązania, ponieważ z tego co wiem to udział ON do LPG jest w stosunku 80% do 20% i raczej tego zwiększyć się nie da bo układ ten wykorzystuje tylko tę część paliwa ON, która nie zostaje wykorzystana w procesie spalania. Przy tych ilościach co spalają TIR-y jest to opłacalne, w przypadku osobówek trzeba naprawdę niezłe odległości robić, poza tym problem z serwisowaniem instalacji uważam za najpoważniejszy minus (mało kto się na tym zna)
  11. nazwa chyba do sexshop-u
  12. mineral to do poloneza zmieniaj go czym prędzej na półsyntetyk przynajmniej, a jeśli będzie ciekło to szukaj przyczyny wycieku, a zmiana na minerał może tylko doprowadzić do szybszej kapitalki silnika
  13. spróbuj odpalić zimny na gazie (w instrukcji obsługi jest jak to zrobić) i wtedy będziesz wiedział czy kwestia zapłonu czy podawania benzyny
  14. uważam że nie warto się zastanawiać bo straszyli już z milion razy że podniosą i nic, a cena oczywiście w zgodzie z większym popytem będzie rosła, co do tematu to uważam że nadaje się to tylko do TIR-ów
  15. ja bym dorzucił dystans 5mm, a zawiasik też by się przydał bo trochę koza
  16. moze mały buli, piotrowi cos grzebał z pompka od szyb to moze i to by ogarnał z tego co pamiętam to on sobie nawet rezał u siebie grzane stołki, ale nie wiem czy on zagląda do cz-wy
  17. polecam te: http://allegro.pl/power-system-rekawice-power-grip-l-gratis-i2008433200.html drogie, ale warto dokładnie tak jak kolega pisze POWER GRIP PRO LINE, najlepsze jakie mam obecnie już drugie kupiłem, jestem bardzo zadowolony, dobry i pewny uchwyt, dobrze podtrzymują nadgarstki, nie barwią rąk i aż tak bardzo się ręka w nich nie poci, na allegro widzę drożej ja w sklepie z odżywkami kupiłem za 44zł (aha i poprzednie wytrzymały mi ponad 3 lata, w międzyczasie kilkanaście razy prałem je w rękach i nic się z nimi nie działo). co do gąbek uważam że nadają się tylko do mycia
  18. a w dodatku ma dwie tablice rejestracyjne
  19. Na wylocie z Cz-wy (PORTO'S)
  20. ja ide większą paczką od kuzyna do takiej knajpki na rocha
  21. WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM, mokrego jajka i smacznego dyngusa
  22. Mega komentator (gość nie zna angielskiego, przez to włączył manuala i jechał cały wyścig na jedynce) :polew: http://www.cda.pl/video/2702805/za***iście-profesjonalna-video-recenzja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.