Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet Dobrek był na forum ale nic nie powiedział
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo Cię wyj.bał bez mydła??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przeczytałem całe dzisiejsze wypociny, odwiedziłem to wcześniej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
eee i magic wygrał TV na raty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale osób na tym forum dziś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No nie mogę ale walnęli tytuł artykułu: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,84749,10909759,Umowa_na_wezel_Kobra__Znikna_korki_na_DK1__ANIMACJA_.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Do Auchana i z powrotem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewnie wylądujecie razem w łóżku Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok Panowie
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michal69 --> Wszystkiego Najlepszego- Diesel na LPG
nie chodzi tu o rozwiązania konstrukcyjne, a o opłacalność rozwiązania, ponieważ z tego co wiem to udział ON do LPG jest w stosunku 80% do 20% i raczej tego zwiększyć się nie da bo układ ten wykorzystuje tylko tę część paliwa ON, która nie zostaje wykorzystana w procesie spalania. Przy tych ilościach co spalają TIR-y jest to opłacalne, w przypadku osobówek trzeba naprawdę niezłe odległości robić, poza tym problem z serwisowaniem instalacji uważam za najpoważniejszy minus (mało kto się na tym zna)- nazwa firmy
nazwa chyba do sexshop-u- [B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?
mineral to do poloneza zmieniaj go czym prędzej na półsyntetyk przynajmniej, a jeśli będzie ciekło to szukaj przyczyny wycieku, a zmiana na minerał może tylko doprowadzić do szybszej kapitalki silnika- [B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
spróbuj odpalić zimny na gazie (w instrukcji obsługi jest jak to zrobić) i wtedy będziesz wiedział czy kwestia zapłonu czy podawania benzyny- Diesel na LPG
uważam że nie warto się zastanawiać bo straszyli już z milion razy że podniosą i nic, a cena oczywiście w zgodzie z większym popytem będzie rosła, co do tematu to uważam że nadaje się to tylko do TIR-ów- [ALL B5] 8x18 ET 43 obciera tył
ja bym dorzucił dystans 5mm, a zawiasik też by się przydał bo trochę koza- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze mały buli, piotrowi cos grzebał z pompka od szyb to moze i to by ogarnał z tego co pamiętam to on sobie nawet rezał u siebie grzane stołki, ale nie wiem czy on zagląda do cz-wy- Siłownia
polecam te: http://allegro.pl/power-system-rekawice-power-grip-l-gratis-i2008433200.html drogie, ale warto dokładnie tak jak kolega pisze POWER GRIP PRO LINE, najlepsze jakie mam obecnie już drugie kupiłem, jestem bardzo zadowolony, dobry i pewny uchwyt, dobrze podtrzymują nadgarstki, nie barwią rąk i aż tak bardzo się ręka w nich nie poci, na allegro widzę drożej ja w sklepie z odżywkami kupiłem za 44zł (aha i poprzednie wytrzymały mi ponad 3 lata, w międzyczasie kilkanaście razy prałem je w rękach i nic się z nimi nie działo). co do gąbek uważam że nadają się tylko do mycia- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a w dodatku ma dwie tablice rejestracyjne- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Na wylocie z Cz-wy (PORTO'S)- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja ide większą paczką od kuzyna do takiej knajpki na rocha- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM, mokrego jajka i smacznego dyngusa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale koza z tyłu- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Mega komentator (gość nie zna angielskiego, przez to włączył manuala i jechał cały wyścig na jedynce) :polew: http://www.cda.pl/video/2702805/za***iście-profesjonalna-video-recenzja - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]