Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. dzięki Boguś, tak to jest nie czytać całego wątku Panowie w tym roku: http://www.demoty.pl/sylwester-z-jedynka-15676 albo http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1261428124_by_SmakoszMielonki_500.jpg
  2. dzięki chłopaki, widzę że nowy ojczysty język się na forum pojawił
  3. bardziej hardcore-owa wersja J. Kaczyńskiego, a nawet nie wiem czy nie podobna biorąc pod uwagę że tam dalej mają komunę
  4. http://www.cda.pl/grafika/3826147?p=1118
  5. no ok ale nie codziennie, bo ja też potrzebuje kiedyś zatankować i nie będę czekał 2 godziny pod dystrybutorem
  6. niezły wykresik no no, nie spodziewałem się że uda się wam aż tyle wycisnąć, dobra robota
  7. bo na blacie przy poprawnie działającym układzie jest zawsze 90st, żeby kierowca się za bardzo nie stresował
  8. nie wiem czy coś to da, przeczekają ten jeden dzień i będzie po staremu, ale jak ktoś ma chęć to niech próbuje zobaczą przynajmniej ilu osobom się to nie podoba, ale moim zdaniem to walka z wiatrakami
  9. zeszłej zimy
  10. po nowym roku na pewno będzie kilka groszy więcej
  11. widziałem ten filmik kilka dni temu, myślałem że on już kiedyś gdzieś był, montaż filmiku rzeczywiście profi robota, bardzo fajny jest moment w okolicach 3 minuty , a pod koniec filmiku fajnie wskazówka prędkościomierza od razu na 60km/h później płynnie dalej w mega szybkim tempie
  12. to napisz cześć wszystkim, a w drugim poście jakieś emotki na marginesie to podwyższyli wymagania, ostatni moderator pisał z poziomu Gość
  13. po zimie to będzie na rocha szwajcarski ser[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________ tam ludzie to chyba na wszelki wypadek jeżdżą z włączoną kamerą w aucie, fakt styl życia mają niezły
  14. zgadzam się nie jest to idealna droga, ale w porównaniu do odcinka od Rynku Wieluńskiego do skrzyżowania z ul. Wręczycką to ten odcinek to bajka mówimy o odcinku kawałek za ulicą Ikara w stronę granicy miasta, Sebek jak jeździłeś do roboty to nie dojeżdżałeś do tego odcinka
  15. masz odcinek rowny jak jedziesz do stacji,moze tam to bylo.jaki golf 2? tak na tym równym odcinku to było po przeciwnej stronie tej restauracji, chyba Alamo przed zjazdem w taki dołek, a ten golf to była 3-ka
  16. Przejeżdżałem dziś ul. Rocha i widziałem, biały golf z namiotem w masce, i pasażer zapakowany w worek foliowy też biały, normalnie masakrycznie to wyglądało, na marginesie nieźle musiał zapinać, prosta droga tam jest chyba wyprzedzał http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10796249,Wypadek_na_ul__Rocha__Pasazer_volkswagena_nie_zyje.html
  17. Animal Flex trochę kosztuje ale warte swojej ceny, na mnie działało fajnie szczególnie że miałem wtedy treningi na siłę
  18. Pewnie było już ale filmik bardzo fajnie zrobiony (była furka Nicolasa):
  19. ale zawsze można się było opieprzać (robić 10 powtórzeń ciężarem, którym by się zrobiło 12-13 powtórzeń), a teraz razem z kretką ma tzw. efekt placebo no i w ten sposób siła poszła inaczej tego nie widzę, bo ja na kreatynie dokładam co tydzień może po 1kg, a na bicku to na sztandze ok. 2,5-5kg ale to w trakcie całego cyklu
  20. złożyłem zamówienia na kalendarze na 2012, jakby się ktoś jeszcze namyślił to dać info PW
  21. jednym byliśmy bo tam nie ma gdzie stanąć w niedzielę
  22. śmieszne było, ale tak jak wyżej (1 lepsza), na marginesie to nie spotyka się filmów w których lepsza jest część 2 od 1
  23. to samo co zawsze no chyba że nie jest nawalony ale to rzadkość :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.