Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki Boguś, tak to jest nie czytać całego wątku Panowie w tym roku: http://www.demoty.pl/sylwester-z-jedynka-15676 albo http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1261428124_by_SmakoszMielonki_500.jpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki chłopaki, widzę że nowy ojczysty język się na forum pojawił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki
-
Kim Dzong Il zakończył życie
bardziej hardcore-owa wersja J. Kaczyńskiego, a nawet nie wiem czy nie podobna biorąc pod uwagę że tam dalej mają komunę
-
Siłownia
http://www.cda.pl/grafika/3826147?p=1118
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ok ale nie codziennie, bo ja też potrzebuje kiedyś zatankować i nie będę czekał 2 godziny pod dystrybutorem
-
B8 Audi S4 Wykres po modyfikacji
niezły wykresik no no, nie spodziewałem się że uda się wam aż tyle wycisnąć, dobra robota
-
[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem
bo na blacie przy poprawnie działającym układzie jest zawsze 90st, żeby kierowca się za bardzo nie stresował
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wiem czy coś to da, przeczekają ten jeden dzień i będzie po staremu, ale jak ktoś ma chęć to niech próbuje zobaczą przynajmniej ilu osobom się to nie podoba, ale moim zdaniem to walka z wiatrakami
-
Strefa Śmiechu
zeszłej zimy
-
Ceny paliwa marzec 2026
po nowym roku na pewno będzie kilka groszy więcej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem ten filmik kilka dni temu, myślałem że on już kiedyś gdzieś był, montaż filmiku rzeczywiście profi robota, bardzo fajny jest moment w okolicach 3 minuty , a pod koniec filmiku fajnie wskazówka prędkościomierza od razu na 60km/h później płynnie dalej w mega szybkim tempie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to napisz cześć wszystkim, a w drugim poście jakieś emotki na marginesie to podwyższyli wymagania, ostatni moderator pisał z poziomu Gość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po zimie to będzie na rocha szwajcarski ser[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________ tam ludzie to chyba na wszelki wypadek jeżdżą z włączoną kamerą w aucie, fakt styl życia mają niezły
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zgadzam się nie jest to idealna droga, ale w porównaniu do odcinka od Rynku Wieluńskiego do skrzyżowania z ul. Wręczycką to ten odcinek to bajka mówimy o odcinku kawałek za ulicą Ikara w stronę granicy miasta, Sebek jak jeździłeś do roboty to nie dojeżdżałeś do tego odcinka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz odcinek rowny jak jedziesz do stacji,moze tam to bylo.jaki golf 2? tak na tym równym odcinku to było po przeciwnej stronie tej restauracji, chyba Alamo przed zjazdem w taki dołek, a ten golf to była 3-ka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przejeżdżałem dziś ul. Rocha i widziałem, biały golf z namiotem w masce, i pasażer zapakowany w worek foliowy też biały, normalnie masakrycznie to wyglądało, na marginesie nieźle musiał zapinać, prosta droga tam jest chyba wyprzedzał http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10796249,Wypadek_na_ul__Rocha__Pasazer_volkswagena_nie_zyje.html
-
Siłownia
Animal Flex trochę kosztuje ale warte swojej ceny, na mnie działało fajnie szczególnie że miałem wtedy treningi na siłę
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Pewnie było już ale filmik bardzo fajnie zrobiony (była furka Nicolasa):
-
Siłownia
ale zawsze można się było opieprzać (robić 10 powtórzeń ciężarem, którym by się zrobiło 12-13 powtórzeń), a teraz razem z kretką ma tzw. efekt placebo no i w ten sposób siła poszła inaczej tego nie widzę, bo ja na kreatynie dokładam co tydzień może po 1kg, a na bicku to na sztandze ok. 2,5-5kg ale to w trakcie całego cyklu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
złożyłem zamówienia na kalendarze na 2012, jakby się ktoś jeszcze namyślił to dać info PW
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jednym byliśmy bo tam nie ma gdzie stanąć w niedzielę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na GJ
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
śmieszne było, ale tak jak wyżej (1 lepsza), na marginesie to nie spotyka się filmów w których lepsza jest część 2 od 1
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to samo co zawsze no chyba że nie jest nawalony ale to rzadkość :gwizdanie: