Treść opublikowana przez michal_g84
-
Siłownia
to tak jakby zakładać że każdy jeżdżąc dieslem będzie miał problemy z turbiną :gwizdanie:
-
Siłownia
wszystko zależy w jakim tempie rośniesz i jak rozciągliwą masz skórę, mnie się kiedyś zrobiły jak szybko rosłem, teraz nowe się już nie tworzą
-
Strefa Śmiechu
Jak zrobić prostego drinka
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Pełna profeska, gratuluję przebiegu modów i życzę ukończenia projektu w całości, bo nie wiem co jeszcze chcesz w nim zmodzić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Strefa Śmiechu
rozwala system, komentarz pod filmikiem
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
bardzo ładna furka, widzę że specjalne wyposażenie - koszyk za siedzeniem kierowcy :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do tego właśnie nawiązuje a poza tym w dziale sprzedam co jakiś czas się pojawiają tacy poszukiwacze okazji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zaczekaj jeszcze chwilę to za tę kwotę za B6 wyjedziesz nówką sztuką od Marszałka [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 22:02_________________________________________________http://www.cda.pl/video/28839f1/Klata-plecy-barki-uda-kreatyna-i-sie-uda :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie, mnie już rozwalają tacy goście co sprzedają swoją B5 i chcą kupić za to B6, a później mówią że kupa a nie samochód
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Polak potrafi, samochód do drobnych poprawek lakierniczych :>
-
Strefa Śmiechu
i do tego multifunkcyjna kiera
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ogłoszenie poleży i gość ją sprzeda za równowartość ceny euro tyle że w złotówkach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cenią się teraz te BMfuje, u nas w klubie to B6 za to w dieslu się kupuje albo dokłada 2 tysie i ma się B7 w niezłym wypasie
-
Siłownia
zależy czy przeliczać na ilość, bo jak browar ma 0,5l, to jest około 400kcal, a kieliszek wódki ma ok. 100kcal
-
Strefa Śmiechu
Chyba Opel Corsa ale nie jestem pewien, btw prawie wyskoczył spod maski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co jest Ty też zmieniasz furę??
-
Problem z kablem zasilającym laptopa.
kabel od gniazdka do zasilacza można kupić wszędzie, ja dokupiłem sobie w Media Markt, czyli taki: http://allegro.pl/kabel-zasilajacy-do-notebooka-koniczynka-pl-3pin-i2037545775.html ale kabel od kompa do zasilacza jest integralną częścią zasilacza
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ku przestrodze: !
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
to co ma ten co ma AVB, 1Z ??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
po ostatnim zdjęciu widzę że ktoś w kółeczko jeździł hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dasz radę poza tym nie wstawiłeś przecinka, czyli 5cm u Ciebie?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 15:19_________________________________________________ w górach to akurat jest nawet więcej, spójrz sobie jak relacjonują ile śniegu na stokach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
założysz pług na przód
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba bo najebało tego śniegu, a słyszałem że to nie koniec
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie jeszcze tylko TV i kanapa i możesz się wprowadzać