Treść opublikowana przez michal_g84
-
Siłownia
ja cały czas cisnę rzeźbę aktualna waga 106,5 kg i efekty widoczne w lustrze także jestem bardzo zadowolony z postępów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A do Cytryna nie pojechałem bo właśnie słyszałem że zaczął ciąć w c.uja, ewentualnie jest jeszcze zakład w Kopcu przy Parkowej 53 (firma Wierus), ale nie pamiętam czemu nie skorzystałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja robiłem w Brzyszowie, ale poślizg w terminie też był, przełożyło się to na mały rabacik, co do jakości to przekonam się jak trochę na nich pojeżdżę
-
Siłownia
ja tam nie kojarze takiej fotki
-
Znaczenie ET Felgi
na 99% będzie obcierać, z tego co wiem to przy ET35 jest na równo z błotnikiem także ET28 to już trochę mało, a opona jaka szeroka 225?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.cda.pl/video/31415b0/Prawdziwy-ruchacz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aktualnie bawi się kolorami żeby wszystko było bardziej czytelne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dajcie prezesowi trochę czasu żeby wszystko poustawiał, a później do paru nowości się trzeba będzie przyzwyczaić
-
Inwestycje długotrwałe
IKE to 3 filar i jest to długotrwałe oszczędzanie, a co pokręciłem bo może czegoś nie wiem?
-
Inwestycje długotrwałe
jeśli planujesz skorzystać ze zwolnienia z "podatku Belki", a pieniądze przeznaczyć na emeryturę to możesz założyć sobie Indywidualne Konto Emerytalne (daje to możliwość różnych form oszczędzania np. lokata, fundusz inwestycyjny itp.), warunkiem zwolnienia z 19% podatku jest wypłata środków dopiero po przejściu na emeryturę. IKE można sobie założyć w banku, biurze maklerskim albo u ubezpieczyciela
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
są emotki , tylko przestaw sobie w ogólnych ustawieniach na tryb zaawansowany
-
Siłownia
jak zamierzasz iść na skróty, to tak jak byś kody w grze wpisywał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przyzwyczaimy się
-
Siłownia
na areoby polecam inny dzień, a trening siłowy w kolejny, przedewszystkim dostarczać dużo energii w żarciu żeby organizm nie musiał pobierać z mięśnia i do tego dużo aminokwasów, pić dużo wody i będzie dobrze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jaki filmik "dla dorosłych" by wtedy oglądał ten człowiek?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ten Pyton to jeszcze dziecko :gwizdanie: a poza tym mówią że po godzinach wyczerpującej walki, wąż się poprostu wyślizgnął i zmusił aligatora do odwrotu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
!Ten pyton taki duży czy ten aligator taki mały?
-
Strefa Śmiechu
ale smieszne ... na końcu jest Rysiek z Klanu , chyba to jest śmieszne No i Hanka z kartonów a to też śmieszne :gwizdanie: żeby nie było ot
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i będzie się mógł pochwalić tym projektem w Polsce i na świecie, bo wątpie że ktoś do takiego czegoś się kiedyś przymierzył, co innego grill z B7 w kadecie. No a później oczywiście obowiązkowe święcenie fury pod kapliczką :gwizdanie:
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
spoko tak myślałem, z ciekawości się pytałem, bo u mnie wycieli trochę tej osłony i dzięki temu można ją ściągnąć bez odpinania przewodów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe spoko w ogóle trzeba zmienić bo następny bedzie jak pojawi się 300 tkm ale to parę lat jeszcze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aha i jeśli chodzi o danio to w telewizji widziałem to:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciężko bo wszystkie mokre były, ulało się trochę soczku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podobnież wypił piwko i go zmogło w fotelu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe ogólnie cały spot był fajny i jak zawsze "na luzie"