Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. 1) z tyłu jest bardziej schowana dlatego tam można kombinować z dystansami 15mm 2) na allegro jest tego sporo i myślę że coś dla siebie znajdziesz ważny jest materiał z jakiego są wykonane i żeby były równe 3) ja mam u siebie wzmacniane 10.8 i nazwy firmy nie było żadnej
  2. ET felgi nie ma nic do długości śrub przecież to tylko miejsce osadzenia
  3. ja mam z tyłu dystans 10mm przy ET45 felgi, więc można założyć też na tył, z resztą tył zawsze można dać szerzej niż przód, a moja wypowiedź odnosiła się do tego że akurat w mojej B5 się 17mm z kołnierzem nie zmieściło, co nie oznacza że u innego może 15mm nie wejść spokojnie, po prostu u mnie nie wchodzi
  4. będzie wmiarę ok ale będą trochę schowane, przy 225 i ET35 są schowane, ET 30 to optymalne jest z tyłu przy 225, a przy 215 myślę że możesz celować z ET około 28 żeby wmiarę się z nadkolem pokrywało
  5. opony przy tym dystansie mogą przy mocno załadowanym tyle trzeć o nadkole, jakbyś miał 225/45 to na pewno byłoby ok
  6. ostatnio u mnie na siłowni się pojawiło zatrzęsienie osób, myślę że to już początki "projekt plaża"
  7. myślę że pojemność akumulatora nie ma tu nic do gadania, ale powinieneś mieć dużo więcej Co do problemu miałem kiedyś to samo co Ty, okazało się że miałem padnięty czujnik temperatury, który jest odpowiedzialny za zmianę z benzyny na gaz
  8. jak sprawdzić czy cewka prawidłowo działa?
  9. to pewnie WAFELEK, taka czarna i rejestracja z samymi 666
  10. na którym biegu Cię zjadł??
  11. a jest tam kodeina w składzie?? W ogóle co tu komentować policjant i tak mózgu nie ma ---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:33 ---------- Na Popiełuszki 4/6, wjazd jest od Jasnogórskiej ---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:34 ---------- Krąży od dłuższego czasu legenda, że jak wjeżdżasz do Cz-wy to nie potrzeba tablicy informacyjnej z nazwą miejscowości, po prostu to poczujesz
  12. ja już zmieniłem, słońce nie daje innego wyboru, tym bardziej że chce jeszcze jeden sezon na zimówkach zrobić
  13. no właśnie tak mi się wydawało dlatego jak 17mm u mnie nie weszło na kołnierz to 20mm nawet nie przymierzałem
  14. im szerzej tym bardziej nosi w koleinach ale ET 35 lepiej wygląda, co do pracy zawieszki myślę że na dziurach różnicy nie odczujesz a w zakrętach mniej się będzie wychylał
  15. mieszczą się wogóle w nadkolach przy ET45 felgi 17cali i oponie 225??
  16. tylko radzę sobie zmierzyć przed zakupem długość kołnierza od piasty bo u mnie nawet dystanse 17mm nie wchodzą do końca i trzeba by było zarzucać 20mm
  17. to na bank nie miałeś zwykłych śrub, a co do dystansów to od 15mm zaczynają się z pierścieniem, być może wrzuciłeś 25mm bo miałeś ET felgi około 60
  18. ewidentnie to mi wyglądało na: patrzcie ludzie ja wsiadam do niezłej bryki, a tych drzwi to się mu nawet nie chciało przytrzymać, ale śmiać mi się chciało jak chwilę przed powiedział że drzwi wyrywa z korzeniami . Panowie to jak wysiadacie w alejach np. koło Orbisu to nie patrzeć czy coś jedzie z tyłu tylko drzwi otwierać jak najszerzej żeby wysiąść jak król i nie pobrudzić spodni kurzem, no i pokażmy wszystkim że jeździmy AUDI
  19. za 200 tysi to nie będzie dobrej siłowni, za tyle to sobie można dobrze wyposażyć siłownię w piwnicy za 5 mln otwierają teraz w Cz-wie nową siłownię i jestem pewien że wyposażeniem będzie to zaledwie minimum w porównaniu do GOLD-GYM
  20. ja odpowietrzałem w następujący sposób, korek odkręcony, ogrzewanie na full, czekasz aż silnik się całkowicie zagrzeje, zakręcasz korek i można jeździć
  21. rokiem produkcji
  22. jakbyś miał gaz to bardzo często tak jest że ucieka trochę płynu przez te gumowe rurki, pomaga zwykle na jakiś czas dokręcenie metalowej opaski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.