Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ustawiamy się na kreskę?? New form of street racing in Japan - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic, wysłałem PW do Jarko ze zgłoszeniem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niezłe jajca ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- no nieźle, RS4 w dieslu i ze spalaniem ok. 5l/100km, jak ta technika poszła do przodu, normalnie jesteśmy daleko za murzynami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja mam też ciekawy filmik:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w takiej sytuacji proponuję: LISTWA CHROM szer 22 mm / dł 2 metry ELASTYCZNA (2871709718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Częstochowski tuning - pimp my poldon - video w cda.pl Seba ktoś od Ciebie z klubu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
a ja zakupiłem Varta Silver 74Ah/750A, wcześniej miałem też Vartę z wlepami z ASO i wytrzymał 7 lat. Podobno Varta robi teraz aku dla Boscha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdybyś wiedział ile kosztuje taka hamownia to byś się nie pytał dlaczego tyle biorą za pomiar
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na spoty tak masz rację ale chłopaki się wybierają na zlot, a tam raczej klimat imprezowy:beer: Dokładnie spoko Tomasz jeśli o to chodziło to tak, ale tam mają takie fury że na nasze nawet nie spojrzą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jedziecie w 4 w jednym aucie? Przecież samochód jest 5-osobowy więc nie widzę problemu, no chyba że Ty jedziesz w tę stronę że jeszcze jedna by się zmieściła. Nad morze jechaliśmy w składzie w Sebkowym 4 osoby, w moim 3 i było git. A 5 osób w A4 to już za ciasno choć pamiętam jak na sylwestra jechaliśmy w 5-ciu to było ciasno, a z tyłu to zawiecha siedziała na jakieś -80mm ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- ... drzwi wy***ać, okno wstawić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak na koniec marca to myślę że się uda, także ja i Ania byśmy jechali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No dobra to się licytujemy: Dołączył: 12-02-2008:decayed: Piotrek98igo weź jeszcze swoją datę napisz to już pytań nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To ja tak najzwyczajniej w świecie zapytam się w temacie: Seba, a w jakim terminie Bukowina jest w tym roku? A tak na marginesie to ja już dawno się chciałem tam wybrać tylko wiadomo jak u nas jest, najpierw masa chętnych a potem nie ma kto nawet jechać w jednym samochodzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobrze ustawią na Poselskiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zamawiam kalendarze na 2013, jak ktoś chce się załapać na wspólną wysyłkę to dajcie znać na PW. Topic do kalendarzy http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widziałem dziś, piękne popisy ludzie robią na tym parkingu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poszukaj czy nie ma podobnego wątku i tam ewentualnie spytaj, jak założysz jakiś nowy temat zbliżony tematyką do istniejącego to go usuwają
-
Siłownia
Ja próbowałem smak straszny, ale ja kupowałem go dla składu ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Lo-buz też miałem tak z nadgarstkami przy bicepsie, szczególnie na prostym gryfie, zacząłem robić przedramię i po paru tygodniach ból był coraz mniejszy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:good:gdzie to wczoraj pomykałeś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na szczęście zgodnie z regulaminem zdjęcia robione grzebieniem i szczotką do włosów są z automatu odrzucane
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
w B5 też mam pod klapką bez żadnej dokręcanej końcówki i mój gazownik mi to zrobił w cenie instalacji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od razu mi się przypomniało:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zgadza się tylko że u nas ostatnio mało co nowego powstaje, a tutaj tylko remonty i pewnie mowa o wymianie tylko samej warstwy ścieralnej a na to projektu nie potrzeba i na ulicy Głównej (wylot na Lubliniec) o której pewnie mówi kolega Tomasz właśnie samą ścieralkę wymieniają. Też tamtędy dziś jechałem i w stronę centrum Cz-wy prawie kilometr korka Przetarg na to był rozpisywany jakoś pod koniec września, czyli coś w stylu jest jakaś kasa do wydania do końca roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek mam coś dla Ciebie Oooops - YouTube