Treść opublikowana przez michal_g84
-
Czy można jeździć bez pompki paliwa?
Zależy od tego jaką masz instalkę bo podobno np. BRC można załączyć 3 razy z rzędu w trybie awaryjnym, a później już nie odpalisz. Ja jak mi padła pompa paliwa odpaliłem kilka razy w trybie awaryjnym, ale bez pompy paliwa nie jeździłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w kolorze czerwonym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tzn chodzi wam o 18 calowe koła??
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
na dziurach bym się bardziej obawiał o fele niż o zawias, oczywiście te -20mm to już zawsze coś bo seria jest bardzo wielka koza, dlatego chyba nie było allroada w b5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w każdym razie jakby komuś pękło mocowanie wahacza to ktoś bardzo ładnie sobie poradził: http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/dp/1999758100_6234_1.jpg ---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ---------- hehe mega wkret sam nie wierzylem ze zassales małoby brakło a na drugi dzień szukałby u mechanika co nie tak jest z samochodem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale z tyłu w B5 nie ma wahaczy chyba że chodzi o przód tylko ja źle sobie przeczytałem że mi wyszło tylny górny, a nie górny tylni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w telewizji mówili że Pan coś przy radiu ustawienia zmieniał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko kreski, herbatka gratulacje modów, w końcu mnie objechałeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wyszło na to że wszyscy wstali skoro świt
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale fajną godzinę mamy na forum zamiast godzinę w przód dali godzinę w tył i w ten sposób mamy 2 godziny różnicy
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz a Ty masz teraz u siebie dystanse 13mm z przodu??
-
Siłownia
raczej szybki metabolizm, dla mnie też więcej niż 3 godziny przerwy w jedzeniu to już tak ssie że masakra
-
Na którą oś nowe opony?
ja co sezon zmieniam przód z tyłem i w ten sposób dosyć równo zużywają się obie osie, a jak mamy jeden komplet z bieżnikiem powiedzmy 2mm to trzeba zmienić wszystkie a nie zastanawiać się czy kupić nowe tylko na tył, bo przy około 4-5mm bieżnika myślę że nie ma znaczenia gdzie zarzucimy nowe
-
Siłownia
To wrzuć jakąś dobrą przedtreningówkę typu mesomorph, 1.m.r lub coś w tym kształcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Seba, po prostu został mu boiler po zimie i jeszcze nie zmienił na letnią wersję
-
Siłownia
pisze się " przeszedłem "
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież to była ona, więc raczej finish her, bo tak myślałem że koleś z komórką walnie temu co się narąbał, wracając do filmiku sądzę że robiła mu wyrzuty że się nawalił nic mu to nie dało a teraz będzie jeszcze gorzej no i do tego będzie miał laskę z podbitym okiem
-
[ALL] Pomocy z parującymi szybami
poza oczywistą sprawą filtra kabinowego i sprawdzenia odpływów, dobrze przewietrz wnętrze, pod dywaniki włóż gazety na noc niech wchłoną wilgoć, pozatym umyj wszystkie szyby, bo brudne szybciej parują
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
ja jeżdżę przez zimę z PETEX-ami, jak na swoją cenę uważam je za niezły produkt, porównując do innych dywaników w innych autach to te powiedziałbym że są nie do zdarcia
-
Siłownia
hehe, najczęściej to jest właśnie tak oni cisną 70kg, podchodzisz, oni się pytają czemu nie zmieniasz obciążenia, a wtedy spoko chłopaki ja sobie tylko rozgrzewkę zrobię i machasz 15 powtórzeń jakbyś worek ziemniaków podrzucał, wtedy zawsze ich mina wygląda tak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja to trzymałem telefon, poza tym czy byłoby tak cicho w aucie?? wydech to medzika tak słychać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz przecież podpowiedź w formie audio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No i filmiki z kresek, bez specjalnej napinki, również na luzie, choć emocji nie brakowało co słychać w komentarzach kierownika:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pierwsze foty z dzisiejszego wiosennego spota, pierwsze: Piotruś koniec z tym upalaniem reszta zdjęć to podczas luźniej rozmowy przez telefon z Krzysiem podczas gdy Piotr (czytaj Pablo) jadł zupę filmiki będą zaraz bo się wgrywają na youtube
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
może to zależy od modelu felgi