Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Zależy od tego jaką masz instalkę bo podobno np. BRC można załączyć 3 razy z rzędu w trybie awaryjnym, a później już nie odpalisz. Ja jak mi padła pompa paliwa odpaliłem kilka razy w trybie awaryjnym, ale bez pompy paliwa nie jeździłem
  2. tzn chodzi wam o 18 calowe koła??
  3. na dziurach bym się bardziej obawiał o fele niż o zawias, oczywiście te -20mm to już zawsze coś bo seria jest bardzo wielka koza, dlatego chyba nie było allroada w b5
  4. w każdym razie jakby komuś pękło mocowanie wahacza to ktoś bardzo ładnie sobie poradził: http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/dp/1999758100_6234_1.jpg ---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ---------- hehe mega wkret sam nie wierzylem ze zassales małoby brakło a na drugi dzień szukałby u mechanika co nie tak jest z samochodem
  5. ale z tyłu w B5 nie ma wahaczy chyba że chodzi o przód tylko ja źle sobie przeczytałem że mi wyszło tylny górny, a nie górny tylni
  6. w telewizji mówili że Pan coś przy radiu ustawienia zmieniał
  7. spoko kreski, herbatka gratulacje modów, w końcu mnie objechałeś
  8. wyszło na to że wszyscy wstali skoro świt
  9. ale fajną godzinę mamy na forum zamiast godzinę w przód dali godzinę w tył i w ten sposób mamy 2 godziny różnicy
  10. Tomasz a Ty masz teraz u siebie dystanse 13mm z przodu??
  11. raczej szybki metabolizm, dla mnie też więcej niż 3 godziny przerwy w jedzeniu to już tak ssie że masakra
  12. ja co sezon zmieniam przód z tyłem i w ten sposób dosyć równo zużywają się obie osie, a jak mamy jeden komplet z bieżnikiem powiedzmy 2mm to trzeba zmienić wszystkie a nie zastanawiać się czy kupić nowe tylko na tył, bo przy około 4-5mm bieżnika myślę że nie ma znaczenia gdzie zarzucimy nowe
  13. To wrzuć jakąś dobrą przedtreningówkę typu mesomorph, 1.m.r lub coś w tym kształcie
  14. Seba, po prostu został mu boiler po zimie i jeszcze nie zmienił na letnią wersję
  15. pisze się " przeszedłem "
  16. przecież to była ona, więc raczej finish her, bo tak myślałem że koleś z komórką walnie temu co się narąbał, wracając do filmiku sądzę że robiła mu wyrzuty że się nawalił nic mu to nie dało a teraz będzie jeszcze gorzej no i do tego będzie miał laskę z podbitym okiem
  17. poza oczywistą sprawą filtra kabinowego i sprawdzenia odpływów, dobrze przewietrz wnętrze, pod dywaniki włóż gazety na noc niech wchłoną wilgoć, pozatym umyj wszystkie szyby, bo brudne szybciej parują
  18. ja jeżdżę przez zimę z PETEX-ami, jak na swoją cenę uważam je za niezły produkt, porównując do innych dywaników w innych autach to te powiedziałbym że są nie do zdarcia
  19. hehe, najczęściej to jest właśnie tak oni cisną 70kg, podchodzisz, oni się pytają czemu nie zmieniasz obciążenia, a wtedy spoko chłopaki ja sobie tylko rozgrzewkę zrobię i machasz 15 powtórzeń jakbyś worek ziemniaków podrzucał, wtedy zawsze ich mina wygląda tak
  20. ja to trzymałem telefon, poza tym czy byłoby tak cicho w aucie?? wydech to medzika tak słychać
  21. masz przecież podpowiedź w formie audio
  22. No i filmiki z kresek, bez specjalnej napinki, również na luzie, choć emocji nie brakowało co słychać w komentarzach kierownika:
  23. Pierwsze foty z dzisiejszego wiosennego spota, pierwsze: Piotruś koniec z tym upalaniem reszta zdjęć to podczas luźniej rozmowy przez telefon z Krzysiem podczas gdy Piotr (czytaj Pablo) jadł zupę filmiki będą zaraz bo się wgrywają na youtube
  24. może to zależy od modelu felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.