Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bede na głilu w sobote
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że ktoś się tu urlopu doczekać nie może
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie brał lekcje u najlepszych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tzn wsiadł do auta z kierownicą po lewej stronie?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja przekraczałem granicę Słowenia - Chorwacja na dowodzie osobistym - żadnych problemów nie było jak masz wątpliwości to najlepiej do ambasady dzwonić, ja miałem takie wątpliwości co do Bośni i Hercegowiny, jak zadzwoniłem to okazało się że bez problemu dowód osobisty wystarczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to cała reszta co się wczoraj opowiadała niech też przyjedzie, 20km to trochę więcej niż wokoło komina ale czasem też trzeba furkę przegonić , co do klimy to mówią że to zbędny gadżet także teraz niech nie marudzą ---------- Post dopisany 08-07-2012 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 20:34 ---------- chyba nici z tego wypadu na Ostrowy, słońca w ogóle nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proponuję jutro zrobić spota nad wodą na Ostrowach, godzina 12.00
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nareszcie jakieś filmiki ze spotów, jak człowiek nie ma czasu to przynajmniej sobie filmik zobaczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale przecież nie napisał czym będzie zakrapiane ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- ja, mam przeczucie że wygra Hiszpania, obstawiam wynik 4:0
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i tak za mało, jeszcze sporo powinna zejść, ktoś na spadkach cen ropy niezłą kasę bije Michał Ty jeszcze bywasz na spotach? na rudnikach pytałem chłopaków gdzie jesteś to tylko machnęli ręką, ożeniłeś się czy co:decayed:? mam nadzieję że jak będzie następny spot w Lcu to się pojawisz bywam ale rzadko bo mam ostatnio bardzo dużo roboty, w weekendy również, ilościowo to 3 razy więcej jak w zeszłym roku także nie za bardzo mam czas, ale muszę się w najbliższym czasie jakoś wybrać
-
To i ja się pochwalę nowym zakupem
bardzo ładnie się prezentuje, chociaż ja tam bym nie wziął z tymi przednimi światłami, to chyba pierwsze co do zmiany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i tak za mało, jeszcze sporo powinna zejść, ktoś na spadkach cen ropy niezłą kasę bije
-
wakacje w chorwacji - jak tankowanie LPG ?
byłem w tym roku i omijałem słoweńską autostradę przy tym zaliczając całkiem fajną trasę z widoczkiem (gps wyznaczył jakąś krótszą drogę ). Z tego co wiem w tym roku można już kupić winietkę krótszą niż pół roku, jak będziesz jechał to nie tankuj w austrii, bo gaz w przeliczeniu na nasze to ok. 4.6zł/l , przerabiałem to bo przez czechy przejeżdżałem po 24 i co stacja to było zamknięte lub nie było gazu, więc zmuszony zatankowałem ten drogi gaz, w cro jest bardzo dużo stacji ale sporo jest takich schowanych, przy autostradzie co druga stacja ma lpg (u nich to się zwie auto plin)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
głosować Panowie http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/czerwiec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-238746/
-
Strefa Śmiechu
wszystko i na temat: Telespam - milanos.pl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niestety na tym forum amatorów jazdy tym samochodem się nie znajdzie chyba że właśnie do wymienionego upalania i zajechania bawary na wyrazowie
-
Rozrząd -czy wymieniać?
jest jeszcze inna sprawa, a mianowicie, czy na pewno kupiona przez nas furka nie ma czasem lekko skorygowanego przebiegu:kwasny: także ja też dla pewności od razu po zakupie zmieniłem rozrząd, zawsze to taniej niż ewentualna późniejsza kapitalka silnika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i nie każdy z nich ma na imię Paweł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
akurat pod tym względem psełdokibiców to ja myślę że trafił swój na swego i będą niezłe bitki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na pewno będą grali jak nigdy ... , nie dokończę zostawiam decyzję na za 2 godziny, wierzę w chłopaków
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak to jest jak się przekracza 3000 obrotów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michała Dokładnie moje, a co tam? widzieliśmy się gdzieś po drodze? Felgi są grafitowe tak na marginesie No dwa razy widziałem , raz z tydzień temu koło tesco na augusyna i z 2/3dni temu koło puchatka, mogłem sie pomylić co do grafitu/czarnego bo przemkła mi w oczach tylko;) hehe spoko następnym razem może się uda spotkać jakoś normalnie a nie w trasie gdzie nie zawsze się człowiek rozgląda za innymi A4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michała Dokładnie moje, a co tam? widzieliśmy się gdzieś po drodze? Felgi są grafitowe tak na marginesie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też będę w rudnikach ale tylko widzem bo nie mam osiągów do ścigania, także mnie też dopisz do listy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jeszcze nieźle płaci do tego