Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ja bede na głilu w sobote
  2. widzę że ktoś się tu urlopu doczekać nie może
  3. pewnie brał lekcje u najlepszych
  4. tzn wsiadł do auta z kierownicą po lewej stronie?
  5. Ja przekraczałem granicę Słowenia - Chorwacja na dowodzie osobistym - żadnych problemów nie było jak masz wątpliwości to najlepiej do ambasady dzwonić, ja miałem takie wątpliwości co do Bośni i Hercegowiny, jak zadzwoniłem to okazało się że bez problemu dowód osobisty wystarczy
  6. no to cała reszta co się wczoraj opowiadała niech też przyjedzie, 20km to trochę więcej niż wokoło komina ale czasem też trzeba furkę przegonić , co do klimy to mówią że to zbędny gadżet także teraz niech nie marudzą ---------- Post dopisany 08-07-2012 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 20:34 ---------- chyba nici z tego wypadu na Ostrowy, słońca w ogóle nie ma
  7. proponuję jutro zrobić spota nad wodą na Ostrowach, godzina 12.00
  8. nareszcie jakieś filmiki ze spotów, jak człowiek nie ma czasu to przynajmniej sobie filmik zobaczy
  9. ale przecież nie napisał czym będzie zakrapiane ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- ja, mam przeczucie że wygra Hiszpania, obstawiam wynik 4:0
  10. i tak za mało, jeszcze sporo powinna zejść, ktoś na spadkach cen ropy niezłą kasę bije Michał Ty jeszcze bywasz na spotach? na rudnikach pytałem chłopaków gdzie jesteś to tylko machnęli ręką, ożeniłeś się czy co:decayed:? mam nadzieję że jak będzie następny spot w Lcu to się pojawisz bywam ale rzadko bo mam ostatnio bardzo dużo roboty, w weekendy również, ilościowo to 3 razy więcej jak w zeszłym roku także nie za bardzo mam czas, ale muszę się w najbliższym czasie jakoś wybrać
  11. bardzo ładnie się prezentuje, chociaż ja tam bym nie wziął z tymi przednimi światłami, to chyba pierwsze co do zmiany
  12. i tak za mało, jeszcze sporo powinna zejść, ktoś na spadkach cen ropy niezłą kasę bije
  13. byłem w tym roku i omijałem słoweńską autostradę przy tym zaliczając całkiem fajną trasę z widoczkiem (gps wyznaczył jakąś krótszą drogę ). Z tego co wiem w tym roku można już kupić winietkę krótszą niż pół roku, jak będziesz jechał to nie tankuj w austrii, bo gaz w przeliczeniu na nasze to ok. 4.6zł/l , przerabiałem to bo przez czechy przejeżdżałem po 24 i co stacja to było zamknięte lub nie było gazu, więc zmuszony zatankowałem ten drogi gaz, w cro jest bardzo dużo stacji ale sporo jest takich schowanych, przy autostradzie co druga stacja ma lpg (u nich to się zwie auto plin)
  14. głosować Panowie http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/czerwiec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-238746/
  15. wszystko i na temat: Telespam - milanos.pl
  16. niestety na tym forum amatorów jazdy tym samochodem się nie znajdzie chyba że właśnie do wymienionego upalania i zajechania bawary na wyrazowie
  17. jest jeszcze inna sprawa, a mianowicie, czy na pewno kupiona przez nas furka nie ma czasem lekko skorygowanego przebiegu:kwasny: także ja też dla pewności od razu po zakupie zmieniłem rozrząd, zawsze to taniej niż ewentualna późniejsza kapitalka silnika
  18. i nie każdy z nich ma na imię Paweł
  19. akurat pod tym względem psełdokibiców to ja myślę że trafił swój na swego i będą niezłe bitki
  20. na pewno będą grali jak nigdy ... , nie dokończę zostawiam decyzję na za 2 godziny, wierzę w chłopaków
  21. tak to jest jak się przekracza 3000 obrotów
  22. michała Dokładnie moje, a co tam? widzieliśmy się gdzieś po drodze? Felgi są grafitowe tak na marginesie No dwa razy widziałem , raz z tydzień temu koło tesco na augusyna i z 2/3dni temu koło puchatka, mogłem sie pomylić co do grafitu/czarnego bo przemkła mi w oczach tylko;) hehe spoko następnym razem może się uda spotkać jakoś normalnie a nie w trasie gdzie nie zawsze się człowiek rozgląda za innymi A4
  23. michała Dokładnie moje, a co tam? widzieliśmy się gdzieś po drodze? Felgi są grafitowe tak na marginesie
  24. ja też będę w rudnikach ale tylko widzem bo nie mam osiągów do ścigania, także mnie też dopisz do listy
  25. i jeszcze nieźle płaci do tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.