Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widocznie Marcin wyciągał co się da i przyda w jego ibizie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi widzę że się szykujesz na zakup nowej furki w 2014 Skąd masz przeciek że wracają do starego dobrego 1.9TDI?
-
VAG-kasowanie kontrolki
przedewszystkim to musisz wiedzieć dlaczego kontrolka wyskoczyła, zwykle świadczy to o jakieś nie standardowej sytuacji, więc nie tylko skasowanie błędu, ale i też trzeba zlikwidować powód tego błędu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najlepszego , to teraz już z górki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wstępnie się piszę na tego głiła
-
[B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
podłączę się pod temat, bo wydaje się że mam podobny problem: Jadę prosto dłuższy czas i wyskakuje błąd, zapala się kontrolka ESP, ABS oraz czerwony wykrzyknik na fisie. Zbieżność jest ustawiona, koło kierownicy na prosto, a u mechanika na kompie pokazało w sterowniku że kąt skrętu kół wynosi dla prosto ustawionej kierownicy +13 stopni. Co należy zrobić, żeby ta wartość wynosiła zero, czy też adaptację tak jak opisał to "domjenick"?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież wyraźnie napisał: liqui moly
-
Teraz w modzie są 32"... :D
jak to oglądam to przypomina mi się ten filmik
-
Siłownia
27 kwietnia, gala zaczyna się od 18.30 ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- takie rzeczy to się kupowało 10 lat temu jak człowiek był jeszcze młody i głupi, teraz jest tyle wiedzy w internecie że 2 raz tego błędu bym nie zrobił, jak kupujecie przedtreningówkę to przeczytajcie skład, zobaczcie ile kosztuje a potem dopiero do sklepu, ja jak usłyszałem nazwę "olimp masakra" to już od samej nazwy boki można zrywać, poza tym olimp jest stanowczo za drogi w stosunku do tego co oferuje poza tym to polska firma także nigdy nie wiadomo co za gówno tam wsypują
-
Siłownia
ee tam większość ćwiczących na tym filmiku to totalna amatorka, bardziej bym odebrał ten filmik jako wyśmiewanie większej grupy osób które przychodzą na siłownie i robią za statystów, zajmując tylko miejsce tym podchodzącym do siłowni na poważnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to mamy jeszcze trochę czasu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman najlepszego
-
Siłownia
ja aż tyle czasu i pieniędzy na to nie mam, żeby aż tak pro podchodzić, ale myślę że pro podejście do samego treningu i pilnowanie diety da dużo więcej niż dla coniektórych trening + tyle kasy na odżywki.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
furka fajna ale te lexusy , ostatnio widziałem u kogoś całkiem spoko ledy do avanta, poliftowe też bedą ok
-
Siłownia
4-5k to rocznie się wydaje na suplementy, ja tam myślę że w to wchodziły kurczaki, "stejki", jajka i reszta żarcia
-
Jakie imię dla syna
ja tego nie ogarniam
-
Jakie imię dla syna
dokładnie, to samo się tyczy wg mnie niektórych imion biblijnych, słowiańskich i staropolskich, coś w stylu: Boguchwał, Dzierżysław, Wawrzyniec. Z resztą znasz chyba takie przypadki nabijania się z imion. Uważam że Emanuel jest też trochę egzotycznym imieniem
-
Siłownia
nie ważne ile się bierze, ważne żeby było dobre pobudzenie, pompa i żeby fajnie rosło
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
to przy tej wadze 1520kg ile bez kierownika?? to oszacuję mniej więcej ile u mnie jest, webasto myślę około 20kg??
-
Siłownia
to się nazywa konkretne podejście do tematu Forma na lato będzie jak złoto
-
Znaczenie ET Felgi
jak chcecie mieć wyorane nadkola to możecie kombinować z dystansem 20mm, optymalny będzie 17mm, wtedy ET jest 28 i myślę że jest to max co do tej felgi i opony można założyć
-
Jakie zawieszenie? Czy występują podróbki Lemfordera?
oczywiście że są podróbki, jak każdej części, szczególnie na allegro jest mnóstwo podróbek, kup u kogoś z forum, ja kupowałem Lemfordera u TOM77 i od 2 lat nic nie stuka
-
Ścieralność klocków
Wiczel Może u Ciebie od środka są mocniej zużyte i dlatego się zapala już kontrolka, albo ktoś coś kombinował przy klockach i nie wszędzie są takie same
-
Zaciskający się tylny zacisk...
wielu mechaników jest takich którym się nie chce grzebać z naprawą tylko mówią że trzeba od razu wymienić całą część
-
Siłownia
jak tam Panowie szlifujecie formę na wakacje??