Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. widocznie Marcin wyciągał co się da i przyda w jego ibizie
  2. Tomi widzę że się szykujesz na zakup nowej furki w 2014 Skąd masz przeciek że wracają do starego dobrego 1.9TDI?
  3. przedewszystkim to musisz wiedzieć dlaczego kontrolka wyskoczyła, zwykle świadczy to o jakieś nie standardowej sytuacji, więc nie tylko skasowanie błędu, ale i też trzeba zlikwidować powód tego błędu
  4. Najlepszego , to teraz już z górki
  5. wstępnie się piszę na tego głiła
  6. podłączę się pod temat, bo wydaje się że mam podobny problem: Jadę prosto dłuższy czas i wyskakuje błąd, zapala się kontrolka ESP, ABS oraz czerwony wykrzyknik na fisie. Zbieżność jest ustawiona, koło kierownicy na prosto, a u mechanika na kompie pokazało w sterowniku że kąt skrętu kół wynosi dla prosto ustawionej kierownicy +13 stopni. Co należy zrobić, żeby ta wartość wynosiła zero, czy też adaptację tak jak opisał to "domjenick"?
  7. przecież wyraźnie napisał: liqui moly
  8. jak to oglądam to przypomina mi się ten filmik
  9. 27 kwietnia, gala zaczyna się od 18.30 ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- takie rzeczy to się kupowało 10 lat temu jak człowiek był jeszcze młody i głupi, teraz jest tyle wiedzy w internecie że 2 raz tego błędu bym nie zrobił, jak kupujecie przedtreningówkę to przeczytajcie skład, zobaczcie ile kosztuje a potem dopiero do sklepu, ja jak usłyszałem nazwę "olimp masakra" to już od samej nazwy boki można zrywać, poza tym olimp jest stanowczo za drogi w stosunku do tego co oferuje poza tym to polska firma także nigdy nie wiadomo co za gówno tam wsypują
  10. ee tam większość ćwiczących na tym filmiku to totalna amatorka, bardziej bym odebrał ten filmik jako wyśmiewanie większej grupy osób które przychodzą na siłownie i robią za statystów, zajmując tylko miejsce tym podchodzącym do siłowni na poważnie
  11. no to mamy jeszcze trochę czasu
  12. ja aż tyle czasu i pieniędzy na to nie mam, żeby aż tak pro podchodzić, ale myślę że pro podejście do samego treningu i pilnowanie diety da dużo więcej niż dla coniektórych trening + tyle kasy na odżywki.
  13. furka fajna ale te lexusy , ostatnio widziałem u kogoś całkiem spoko ledy do avanta, poliftowe też bedą ok
  14. 4-5k to rocznie się wydaje na suplementy, ja tam myślę że w to wchodziły kurczaki, "stejki", jajka i reszta żarcia
  15. ja tego nie ogarniam
  16. dokładnie, to samo się tyczy wg mnie niektórych imion biblijnych, słowiańskich i staropolskich, coś w stylu: Boguchwał, Dzierżysław, Wawrzyniec. Z resztą znasz chyba takie przypadki nabijania się z imion. Uważam że Emanuel jest też trochę egzotycznym imieniem
  17. nie ważne ile się bierze, ważne żeby było dobre pobudzenie, pompa i żeby fajnie rosło
  18. to przy tej wadze 1520kg ile bez kierownika?? to oszacuję mniej więcej ile u mnie jest, webasto myślę około 20kg??
  19. to się nazywa konkretne podejście do tematu Forma na lato będzie jak złoto
  20. jak chcecie mieć wyorane nadkola to możecie kombinować z dystansem 20mm, optymalny będzie 17mm, wtedy ET jest 28 i myślę że jest to max co do tej felgi i opony można założyć
  21. oczywiście że są podróbki, jak każdej części, szczególnie na allegro jest mnóstwo podróbek, kup u kogoś z forum, ja kupowałem Lemfordera u TOM77 i od 2 lat nic nie stuka
  22. Wiczel Może u Ciebie od środka są mocniej zużyte i dlatego się zapala już kontrolka, albo ktoś coś kombinował przy klockach i nie wszędzie są takie same
  23. wielu mechaników jest takich którym się nie chce grzebać z naprawą tylko mówią że trzeba od razu wymienić całą część
  24. jak tam Panowie szlifujecie formę na wakacje??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.