Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B5 ABC] Dziwne odgłosy przy hamowaniu
koledzy mam dokladnie to samo, co dziwnego pojawilo sie to po wymianie przegubów czy możliwe ze coś im się nie tak złożyło czy coś akurat przypadkowo nawaliło? Tak jak piszą poprzednicy przy wiekszych predkosciach ok, mniej wiecej przy 20km/h i nizej wlasnie takie uczucie jak przy abs-ie tyle ze kontrolka sie nie zapala, (kontrolka jest sprawna)
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
pod jakim tytułem jest książka z której przedstawiłeś zdjęcie bo szukam właśnie szczegółowego opisu fisa a widzę że tu ładnie będzie to rozpisane albo jeśli by się koledze chciało to pare fotek z książki z opisu fisa jak można prosić Również szukam książki serwisowej, bo takowej nie dostałem jak kupowałem samochód, a jeśli chodzi o fisa to rzeczywiscie mam pół dosłownie, podczas jazdy pokazuje tylko temperature
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
a moge wiedzieć co to jest FIS?
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
Mam pytanko mam dwa wyświetlacze na jednym jest przebieg dzienny i całkowity na drugim godzina i data , po środku info o trybie serwisowym , czy otwarte drzwi, mam pytanie czy nie ma info o spalaniu chwilowym i l/100km, mam A4 B5 po lifcie z 2000 roku?
-
[B5 ADR] Jaki olej do silnika
ja do swojego zalałem Mobila 5W50, bo po konsultacji z mechanikiem wyszło że najlepiej będzie pasować. To jest bardzo dobry olej tak samo jak Motul itp., więc nie sugerujcie sie jakimis tam normami bo skoro jest napisane ze spełnia norme VW to powinno to wam wystarczyć. To nie są pierwsze lepsze oleje tylko na olejach tych firm jeżdzą samochody rajdowe a one naprawde potrzebuja super oleji.
-
Odcięcie pompy paliwa po przełaczeniu na LPG
a jaka jest oszczędność tego typu rozwiązania, bo wczoraj instalowalem gaz i gazownik powiedział ze mozna by było cos takiego zrobic u mnie
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
kurcze u mnie przełącza się powyżej 2500 obr/min, ale strasznie długo musze jechac bo az 4,5 km zanim się przełączy na LPG, powiedzcie mi ile można minimalnie temp. ustawić w instalce Landirenzo Omegas? Temp. chłodnicy jest w tym, czasie już 90st.C
-
Problem z instalacją LPG - przełącza na benzynę
u mnie też tak jest że jak przejdzie na gaz to jak wejde na 6000 obr/min to przełącza się na benzyne, ja mam zbiornik w kole i zamontowałem maksymalny jaki wszedł i mam pojemnosc 67l (użytkowe 57,6l), nic nie wystaje jest tyle ile trzeba, mam do was pytanie mam instalke Landirenzo Omegas i załącza się po zagrzaniu parownika do tych chyba okolo 40st. C, ale to jest dopiero po około 4, 5 km , moje pytanie czy musi tak długo się on grzać, temp. wody w chlodnicy jest już wtedy 90 st. C. Pomoże ktoś mi to wyjaśnić?
-
[B5 APU] Czy wam też odcina zapłon?
ja w moim 2.4 mam odcięcie na czerwonym polu między 6500, a 7000 obr/min, pewnie jest to indywidualna sprawa każdej furki, ale żeby było odcięcie przy 5 to mi się nie wydaje, poza tym chyba na 5-tym nie ma odcięcia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich, od wczoraj jestem posiadaczem czarnego Audi A4 2.4 benzyna rocznik 2000, jak ktos ma z tym samym silnikiem to z checią przyjme wszelkie rady. Planuje założyć gaz i zastanawiam się czy STAG300 czy Latirenzo.