Treść opublikowana przez michal_g84
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Nie wiadomo czy to wszystko bo marca i maja nie pokazał ?
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
myślę że on chciałby zlotu w przyszłym tygodniu czyli w marcu i stąd ten środek tygodnia
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
michal_g84 + Ania
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
michal_g84 + Ania
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
to proszę o wpisanie na listę: michal_g84 + Ania
-
Opinia po zakupie
chyba 225/45/17 profil 70 to chyba w SUW-ie i tak by było za dużo
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
jest mega sztos, piękna sztuka, koła ogromne - pewnie zimówek nie ma w tym rozmiarze w PL ;)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
można ale wtedy potrzebna zgoda sąsiada, bo jeśli on będzie stawiał to blokują go Twoje wymiary budynku, poza tym ściana ta musi być pełna bez okien i być ścianą oddzielenia przeciwpożarowego
-
Navi Update Audi A6 C7
A gdzie to się sprawdza, czy licencja jeszcze aktualna i czy da się zaktualizować, a jeśli nie to pozostaje tylko navi z np. 2015/2016?
-
Wifi - sieć mesh - help me;)
TP-Link RE200 LAN (802.11b/g/n/ac 750Mb/s) plug repeater - Access Pointy - Sklep komputerowy - x-kom.pl WWW.X-KOM.PL TP-Link RE200 LAN (802.11b/g/n/ac 750Mb/s) plug repeater w x-kom.pl > Odbiór za 0 zł w dowolnym salonie, błyskawiczna wysyłka. Zapewniamy... Ja mam takie coś i mnie w zupełności wystarcza, bez niego na piętrze poniżej nie było wi-fi, teraz ładnie ogarnia cały parter.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja mam taki pomysł, bo jeśli wydzielisz sobie osobną działkę pod drogę o szerokości 6,01m i z tej zostanie Ci szerokości poniżej 16m to będziesz mógł zabudować się w odległości o połowę mniejszej niż normalnie od granicy działki (1,5 (ściany bez okien) - 2m (ściany z otworami) zamiast 3-4m) i zostanie Ci więcej miejsca od strony działki sąsiedniej tej z drogą
-
Strefa Śmiechu
- Bukowina 2019 - podziękowania
Również serdecznie dziękujemy za mega zlot, pierwszy raz w trójkę i nie możemy się doczekać kolejnego roku. Do zobaczenia wszystkim za rok- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
i jeszcze żeby na ręcznym tyle nie jeździł ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Paweł nie zapominaj, że na forum mamy więcej facetów niż kobiet, więc uważałbym z tymi oczekiwaniami ?- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panele do ogrzewania podłogowego nie tyle co dobrze przekazują ciepło, a są przebadane na długotrwałe działanie temp. (czyli niski współczynnik skurczu). Obecnie poza najtańszymi panelami AC3 praktycznie nie ma paneli które nie nadają się do podłogówki (trzeba zwracać uwagę na oznaczenia). Podkładem do podłogówki z najtańszą opcją jest polistyren XPS, ale tu trzeba koniecznie dać folię paraizolacyjną od spodu żeby nie podciągało wilgoci z posadzki, albo tak jak H4mm3R pisał trochę droższa opcja ale już kompletna z folią i z lepszym współczynnikiem oporu cieplnego.- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
No to pięknie - fajnie musi wyglądać ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
poza piwem na dzień następny nie korzystałem z niczego innego, ale cena barowa także ok. Inne trunki zawsze były u mnie we własnym zakresie ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Po prostu zimówek jeszcze nie kupiłeś ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
no jak się przyjedzie wcześniej to jak najbardziej, ale od piątku do niedzieli nie ma takiej opcji chyba że na jabłuszku z 2 albo 3 promilami we krwi ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Ja co roku słyszę że ktoś bierze narty/deskę na zlot i po posiadówie w mordorze zarzuca ten pomysł i potem w niedziele rano - a miałem pojeździć ?a tu sprzęt się tylko przewiózł- A4 B9 2019 40TFSI (2.0) 190km
Gratulacje pięknej furki, pytał się już ktoś - czy na serio nam w środku jest silnik 4 litry ? ?- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Sorry że dopiero teraz odpisuje, może już zdecydowałeś. Ja wychodzę z założenia że tam gdzie wieszam wartościowe przedmioty lub siebie (czyli swoje 4 litery jeszcze cenniejsze) to nie oszczędzam. Przy czterech śrubach na uchwyt pewnie i 8 wystarczy, tym bardziej że wskakiwać na to nie będziesz, a na ścinanie spokojnie wystarczy. Jak ja bym miał kupować to bym wziął 10-tki Bo jak się potłuczesz to cena będzie większa niż różnica pomiędzy 8 i 10.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
W ścianie na której masz okno możesz spokojnie wiercić byle nie w nadprożu nad oknem (czyli do ok. 20cm nad nim). Nadproże w zależności jakie siły ma przenieść będzie wchodziło do 30cm na ścianę po obu stronach okna jeśli to balkonowe przy mniejszych nadproża będą krótsze. Jeśli styropian jest od zewnątrz to nie będzie miało to znaczenia. Sufit ma na pewno więcej niż 10cm. To co wkleiłeś będzie ok, jak 4 szt. to po fi 10mm, dł. 10cm w ścianie/suficie Ci wystarczy. W suficie może nie być łatwo (zbrojenie, beton, płyta). Także powodzenia, podpytaj w sklepie najlepiej coś Ci doradzą.- Rejestracja auta koniec roku
Tym bardziej że salony nie mają aut od ręki i zamawiasz i czekasz aż Ci wyprodukują Twoją sztukę, tzn. złożą z gotowych elementów Inną sprawą jest też data produkcji a data pierwszej rejestracji - Bukowina 2019 - podziękowania