Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spalanie LPG
może spalić więcej na co ma wpływ wiele czynników. Wystarczy przewaga ruchu miejskiego, włączona klima, dynamiczna jazda. Mnie potrafi spalić wtedy ponad 15l/100km gazu, średnio po mieście jest 13l/100km. Ponadto gazu zawsze spala więcej niż benzyny, a to jest silnik 6-cylindrowy więc zapotrzebowanie na paliwo musi być większe niż w 4-cylindrowym.
-
Czy odczyt temperatury silnika jest prawidłowy ?
30 stopni to początek zakresu wskazań czujnika, jeśli dochodzi do 90 stopni tzn że termostat i czujnik działają w porządku, być może po wyłączeniu silnika resetują się wskazania i pomiar rozpoczyna się od początku. Ja bym nie doszukiwał się awarii, aczkolwiek z ciekawości sam dziś sprawdzę czy u mnie jest tak samo. Dla pewności proponuję podpiąć vaga i zobaczyć czy tam temperatury pokazuje tak samo
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Dziękujemy, gratki dla organizatorów i oczywiście uczestników. Za każdym razem bawię się lepiej niż rok wcześniej
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Nie taki diabeł straszny jak go malują
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
pomiędzy jednym a drugim kielonem pewnie znajdzie chwilę czasu
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
fake się nie udał to fura tego ziomka co stoi przed autem No chyba że Ci pożycza
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
http://memy.pl/mem/52956/Zmiana_czasu
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Ja jestem z Częstochowy, ta 11 to myślę logiczna godzina, także trochę nas powinno się udać zebrać. Postaram się być z 15-20 minut przed 11. Mój numer gdzieś pisałem, ale wrzucam jeszcze raz jak coś : 600-482-047.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Ja jadę z Częstochowy i jak najbardziej jestem chętny jechać kolumną jak co roku, także czekam na info o której będziecie na Luk-oil Zawsze jechałem z Magic87, ale on w tym roku nie jedzie więc jadę swoim. Telefon do mnie: 600 482 047
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
49. Młody_Drog - 104zł Pociągnęło mu za wpłatę z bankomatu?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
no i masz teraz wszyscy będą dzwonić do niemcowni jaki był oryginalny przebieg przed "kręceniem" (ewentualnie ile razy licznik się wyzerował)
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU: michal_g84 OSOBA TOWARZYSZĄCA: Ania
-
Lampy LED tył
nie wiem czy w tych też tak jest ale większość tych lamp ma obudowę czerwoną klosza, co powoduje że po zamontowaniu widać czerwoną ramkę. Niestety nikt chyba nie pomyślał że jak ktoś nie ma czerwonego auta to będzie to średnio wyglądać
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
My jak lecimy od Cz-wy to wlatujemy w Mysłowicach na A4, więc spotkanie na bramkach tam jest chyba najlepszym pomysłem
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Jakie to? Semi-slick też mi właśnie na takie wyglądają Bieniek myślę, że jak taką maszyną będziesz chciał wylądować to trochę brzóz zetniesz Ja myślę że choćby ludzie mieli pchać auto od Poronina to i tak pojadą na letnich
-
Polecane opony letnie
Vredestein Ultrac Sessanta ja również nie polecam miałem je w rozmiarze 225/45/17 94Y XL, wszystkie popękały od środka. Żal prawie 400zł/szt. a taki shit
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
za 20lat to już będzie passe, wtedy tylko helikopter
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
i Zamknięty na remont pod koniec marca Czyli mówisz jedziesz zrobić obmiar
-
Problem z czunikiem temperatury oleju : 1j0907660b
a może nikt nie wie dlaczego tak się dzieje
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
albo mieć taką co ci d*py nie truje
-
opony letnie w zime?
warto jeździć Audi czy lepiej wyciągnąć Poloneza, a Audi trzymać pod kocem:) sory nie mogłem się powstrzymać
-
215/45 czy 215/50?
przy feldze 17 powinieneś mieć 215/50, chociaż 225/45 to popularniejszy rozmiar i opony są tańsze
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
dopiero początki zapisów także na pewno parytet będzie taki jak trzeba
-
jaka benzyna do 2.8
Jak producent zaleca PB98 to znaczy że należy lać właśnie to paliwo, gdyż mapy są ustawiane pod tą ilość oktanów. Dywagacje na ten temat to jak analizowanie czy zalać olej full syntetyk czy też półsyntetyk. I na jednym i drugim samochód pojedzie
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
pytanie czy skrzynia też była manual bo wtedy różnica w wadze jest