Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. michal_g84 odpowiedział(a) na Mateurz temat w 2.4
    może spalić więcej na co ma wpływ wiele czynników. Wystarczy przewaga ruchu miejskiego, włączona klima, dynamiczna jazda. Mnie potrafi spalić wtedy ponad 15l/100km gazu, średnio po mieście jest 13l/100km. Ponadto gazu zawsze spala więcej niż benzyny, a to jest silnik 6-cylindrowy więc zapotrzebowanie na paliwo musi być większe niż w 4-cylindrowym.
  2. 30 stopni to początek zakresu wskazań czujnika, jeśli dochodzi do 90 stopni tzn że termostat i czujnik działają w porządku, być może po wyłączeniu silnika resetują się wskazania i pomiar rozpoczyna się od początku. Ja bym nie doszukiwał się awarii, aczkolwiek z ciekawości sam dziś sprawdzę czy u mnie jest tak samo. Dla pewności proponuję podpiąć vaga i zobaczyć czy tam temperatury pokazuje tak samo
  3. Dziękujemy, gratki dla organizatorów i oczywiście uczestników. Za każdym razem bawię się lepiej niż rok wcześniej
  4. pomiędzy jednym a drugim kielonem pewnie znajdzie chwilę czasu
  5. fake się nie udał to fura tego ziomka co stoi przed autem No chyba że Ci pożycza
  6. http://memy.pl/mem/52956/Zmiana_czasu
  7. Ja jestem z Częstochowy, ta 11 to myślę logiczna godzina, także trochę nas powinno się udać zebrać. Postaram się być z 15-20 minut przed 11. Mój numer gdzieś pisałem, ale wrzucam jeszcze raz jak coś : 600-482-047.
  8. Ja jadę z Częstochowy i jak najbardziej jestem chętny jechać kolumną jak co roku, także czekam na info o której będziecie na Luk-oil Zawsze jechałem z Magic87, ale on w tym roku nie jedzie więc jadę swoim. Telefon do mnie: 600 482 047
  9. 49. Młody_Drog - 104zł Pociągnęło mu za wpłatę z bankomatu?
  10. no i masz teraz wszyscy będą dzwonić do niemcowni jaki był oryginalny przebieg przed "kręceniem" (ewentualnie ile razy licznik się wyzerował)
  11. michal_g84 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    nie wiem czy w tych też tak jest ale większość tych lamp ma obudowę czerwoną klosza, co powoduje że po zamontowaniu widać czerwoną ramkę. Niestety nikt chyba nie pomyślał że jak ktoś nie ma czerwonego auta to będzie to średnio wyglądać
  12. My jak lecimy od Cz-wy to wlatujemy w Mysłowicach na A4, więc spotkanie na bramkach tam jest chyba najlepszym pomysłem
  13. Jakie to? Semi-slick też mi właśnie na takie wyglądają Bieniek myślę, że jak taką maszyną będziesz chciał wylądować to trochę brzóz zetniesz Ja myślę że choćby ludzie mieli pchać auto od Poronina to i tak pojadą na letnich
  14. Vredestein Ultrac Sessanta ja również nie polecam miałem je w rozmiarze 225/45/17 94Y XL, wszystkie popękały od środka. Żal prawie 400zł/szt. a taki shit
  15. za 20lat to już będzie passe, wtedy tylko helikopter
  16. i Zamknięty na remont pod koniec marca Czyli mówisz jedziesz zrobić obmiar
  17. a może nikt nie wie dlaczego tak się dzieje
  18. albo mieć taką co ci d*py nie truje
  19. warto jeździć Audi czy lepiej wyciągnąć Poloneza, a Audi trzymać pod kocem:) sory nie mogłem się powstrzymać
  20. przy feldze 17 powinieneś mieć 215/50, chociaż 225/45 to popularniejszy rozmiar i opony są tańsze
  21. dopiero początki zapisów także na pewno parytet będzie taki jak trzeba
  22. michal_g84 odpowiedział(a) na dsmok temat w 2.8
    Jak producent zaleca PB98 to znaczy że należy lać właśnie to paliwo, gdyż mapy są ustawiane pod tą ilość oktanów. Dywagacje na ten temat to jak analizowanie czy zalać olej full syntetyk czy też półsyntetyk. I na jednym i drugim samochód pojedzie
  23. pytanie czy skrzynia też była manual bo wtedy różnica w wadze jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.