Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. w lidlu całkiem ok a tak w większości to najlepsze są zwykłe sklepy mięsne, o wiele lepiej smakuje, mniej żylaste, nie śmierdzi, może trochę drożej ale zawsze jestem zadowolony
  2. wrzucam zamówienie jak się ktoś jeszcze zdecyduje to niech da mi znać
  3. będę zamawiał kalendarze klubowe na 2014, pytanie proforma zamawia ktoś zemną i zrzucamy się na wspólną wysyłkę czy też nie ma chętnych, pytania typu po co komu kalendarz skoro mam w komórce zostawiam bez komentarza
  4. Wszystkiego najlepszego Piotrze
  5. będzie ktoś jutro na "Razem bezpieczniej"?
  6. Kiełba poza talerzem, kubki nierozpakowane, grubo
  7. Tylko za dużo nie popijcie co byście na miejscówę jutro dotarli ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- co do rozmowy o spalaniu to mnie 6,2 to spali z Częstochowy do Lublińca
  8. czyje to auto, bo na pewno nie Twoje
  9. nie wszystkie TIRy bo tam jest ograniczenie tonażu do 16t
  10. To na pewno nie na nasz zlot Za dużo wody mineralnej :whistling:No chyba że to jest tylko i wyłącznie zapas na leczenie kaca
  11. sobotę i niedzielę sobie robie wolne także myślę że o 9 możemy startować
  12. kaju jak jest jeszcze miejsce to dopisz mnie z moją Anią, jak się pojawię na liście to wpłacę od razu całość
  13. Co Ty chciałeś z tymi palcami zrobić ??
  14. no niestety ten typ tak ma że mocy nie trzyma, ale 130 koni w plecy to naprawdę masakra
  15. przed disco robi taką furorę, że laski mają kisiel w majtkach, podejrzewam że co weekend stoi przed Nokaut'em w Trawnikach
  16. Dzięki wszystkim za imprezę byłem pierwszy raz ale na pewno nie ostatni
  17. a Hamilton pomylił team-y
  18. Tyle w temacie Mam nadzieje że będzie gdzie stanąć bo ja dopiero wieczorkiem będę
  19. Seba to w piątek chyba moim pojedziemy, no chyba że wróciłeś do pakietu zima
  20. http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTbx2N4MdIcKCs4Ynp49Qm2z-lVAC6sqZI_xkZLh8ZIWDwkGCfj
  21. raczej miałeś na myśli człapy do bulbulatora z poprzecznie prążkowanym zabierakiem
  22. Kto nie widział - zdjęcie nr 5 (przepraszamy za najmana) Ul. Warszawska i trasa DK1. Po przebudowie wiaduktu, jadąc z dzielnicy Wyczerpy w stronę centrum, będzie możliwy wyjazd zarówno w kierunku Katowic (tak jest obecnie), jak i Warszawy - zdjęcie
  23. pod Donem?? bo bym podjechał, Oli będziesz to bym zabrał kalendarz
  24. ta a potem turbina mu padnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.