Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to z tymi ziemniakami to rok temu było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oli widzę że się nie pier.olisz i zrobiłeś swapa na 2.7
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem, masakra, ale babka ma podejście, hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Herbata sprawdzałem, xsara hatchback waży tylko 1090kg, także stąd taki wynik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratulacje Tymek, ale pewnie ty też przez te 10 godzin miałeś stres
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie w fabryce
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak ale nie w tym kolorze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ostatnio jestem bardzo zarobiony, ale myślę że wkrótce znajdę coś czasu na spota i się skreskujemy btw masz błąd w podpisie fury
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ale przebieg miał 2 razy niższy ( w domyśle - na liczniku ) a tak na serio to bardziej bogato jest wyposażony od herbatkowego także myślę że cena stosowna do targowania, bo wiadomo jak to teraz jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z dedykacją dla Juliana: Król Julian gra w Battlefield 3 - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a przywitał się choć raz z Tobą?? Bo ja takich pseudo kolegów mogę podsumować słowami klasyka: widzimy się ale nie znamy
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ja niestety na tych pozycjach smd latałem niecały rok, jedna się już spaliła, fakt nie kosztują wiele, ale dostęp do postojówek jest masakryczny
-
Groupon korzysta ktoś ?
czasem można wyhaczyć całkiem niezłą okazję, ale jeśli np. kupujemy sprzęt rtv/agd/komputery to wtedy warto przejrzeć jakieś serwisy typu allegro itp. bo potrafią naprawdę wysoką cenę bazową strzelić. Ja byłem z gruponu na wczasach w maju, naprawdę byłem zadowolony, chociaż u nich w ofercie były 4 gwiazdki a hotel miał 3, czyli mają manię podkoloryzowywania ofert, trzeba uważać bo nie zawsze wszystko się zgadza z tym co jest w ofercie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wujek Czesiek będzie wqurwiony, że zamiast swoich ulubionych jabłek dostał jakieś tam szmaty z francuza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz to jest już na ponad 30 stronie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dla rozluzowania atmosferki zobaczcie co na demotywatorach znalazłem: Kierowco
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mówisz że i tak padnie w drodze do Wydziału Komunikacji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko że ta 1 jeszcze jakoś wygląda, a ta druga jakby składana z 2-óch przystanków PKS i jednego toi-toia, lub na odwrót
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wygląda całkiem ciekawie, nie ma za bardzo zdjęć środka poza jednym co może świadczyć że Pan ukrywa przebieg, wygląda całkiem przyjemnie, na pewno czeka Cię przy nim kilka modów m.in. to radio w połączeniu z bose ( nie wiem czy wychodziło w takim zestawieniu, ale może ), wydech trochę dziwnie wygląda, masz już spryski pod xenon, a to duży plus no i po opłatach, na prawych tylnych drzwiach chyba widać wgniotkę, a i to co mnie najbardziej rozbawiło - pierwszy właściciel, a gość napisał że przywiózł je ze Szwajcarii, a wpis że aktualnie zarejestrowany w niemczech i z tamtąd tablice wywozowe (trochę śmierdzi) fajnie się złożyło na myjce akurat trzy audi (dwie A4 i jedna A3)
-
Lampy Xenonowe
przecież w B5 był xenon więc nie wiem o co się rozchodzi, chyba że mówisz że konkretnie u Ciebie w aucie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na pierwszej focie mina Piotra jakby się do czegoś szykował
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie dziękuj nie ma za co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie no ja rozumiem co miałeś na myśli tylko to jest trochę jak chciałbyś kupić same kratki a gość miałby do sprzedania kompletny zderzak, myślę że niekoniecznie znalazłby chętnego na gołe drzwi bez listew
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poprostu gość chciał sprzedać drzwi razem z listwami, napisał że są przyklejone i nie chce ich odrywać, ja nie widzę tu nic dziwnego, a koniec końcem gość sprzedał wszystko