Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B5 ADR] Wskazanie klimatronica kanał 51 i 49
Nie bo to są 2 czujniki w różnych miejscach, 51-mały obieg, 49-duży
-
[ALL] Ubytek płynu chłodniczego
kamilo2010 -jak odkręcisz korek i słychać syknięcie to znaczy że korek jest dobry, -masz gaz w swojej furce? -za kata możesz dostać różnie, wszystko zależy czy jest pełny i jak dużo w nim jest i ile mogą ze środka odzyskać wartościowych metali
-
[ALL B7] Wlałem diesla do silnika benzynowego
ja bym na Twoim miejscu wylał to paliwo i wymienił filtr
-
[ALL B5] Drgania V6 2.4 to norma?
podobno tak jest, ja u siebie już zmieniłem świece, kable i obroty dalej falują pomiędzy 720 a 760 rpm na biegu jałowym, zastanawiam się czy to może być wina którejś cewki?
-
[ALL B5] Prawidłowe obroty w 2.4
u mnie wahają się pomiędzy 720 a 760 rpm, ale nawet jak nie miałem problemów z falowaniem to były to okolice 720 rpm
-
Majonez na korku wlewu oleju
ja bym nie męczył silnika i wylał ten olej przy pierwszej okazji, to nie jest polonez żeby lać minerał a objaw majonezu pod korkiem jak najbardziej norma na krótkich trasach, w syntetyku też tak się dzieje jak się mało jeździ
-
Strefa Śmiechu
ile się jeszcze osób będzie śmiało z tego trenera?? http://www.youtube.com/watch?v=OpvhVY5LHX4&feature=player_embedded
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak to już jest prawdziwej natury się nie oszuka:banan:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
skrót od banan do buzi?
-
Siłownia
jak coś to plecy przed barkami
-
Siłownia
Piotrek ale w pasie czy w talii?? Bo w pasie to tam gdzie spinasz paskiem spodnie, a talia to tam gdzie brzuch
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przy Twoich przebiegach to można spokojnie do tematu podchodzić ---------- Post added at 07:50 ---------- Previous post was at 07:37 ---------- wtedy narodziła się kula itp. : !
-
Siłownia
W ten sposób myśli 90% ludzi, a potem góra skoksowana a dół takie chude patyki Poza tym nogi to największy mięsień i co za tym idzie największy naturalny booster testosteronu
-
Siłownia
ja nigdy nie robiłem jedyne co łączone ma sens to chyba właśnie bic+tric
-
Siłownia
kiedyś też tak robiłem teraz nie daje rady --> za duża pompa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bartek albo płyn chłodzący z nagrzewnicy albo jakieś kanaliki masz zatkane i woda nie ma ujścia i leje się do środka, zobacz jak wyglądają odpływy pod akumulatorem i wyjmij filtr przeciwpyłkowy może masz tam trochę liści i zatkały ujście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek to montuj gaz do siebie będziesz jeździł praktycznie za darmo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a nie wiadomo co się jeszcze po drodze działo, poza tym chciałeś jechać z nimi i patrzeć im na ręce?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jakaś mega promocja, u mnie 2.86 Gaz a benzyna 5.67
-
Siłownia
ale ja mam w pasie 94cm to w łapie dla grubasów bedzie ok ale w pasie bym ze dwie poduszki mógł wrzucić, poza tym najgorzej to jest z koszulami i garniakami
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
piękny krążownik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe kiedy się ujawni "złośnica"
-
Siłownia
hehe dokładnie, ale najfajniejsze jest to że jak zaczynałem ćwiczyć na siłce to chciałem dojść do 40, później zmieniło się i chciałem 45, później 50, teraz 50 na rzeźbie, ciekawe kiedy powiem sobie dobra starczy już, teraz tylko to utrzymywać. Pewnie jak trzeba będzie szyć ciuchy na zamówienie, bo nie każde XXL pasuje
-
Siłownia
Waga końcowa nie ma dla mnie znaczenia, poza tym wzrost 192cm też trochę waży, liczy się końcowa niska zawartość tłuszczu Przy rzeźbie pisanie ciężarów na sztandze uważam za zbyteczne, bo z ciężaru zrzuciłem dość znacznie ze względu na zwiększoną pracę włókien szybkokurczliwych, które przy treningach na siłę i na masę nie miały za dużo do roboty. Bardziej mam w planach przy treningu na rzeźbę powrócić do obwodów z treningu masowego tj. 50cm w bicku
-
Inwestycje długotrwałe
bo to też sposób na oszczędzanie i o ile się nie mylę IKE daje taką możliwość