Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Nie bo to są 2 czujniki w różnych miejscach, 51-mały obieg, 49-duży
  2. kamilo2010 -jak odkręcisz korek i słychać syknięcie to znaczy że korek jest dobry, -masz gaz w swojej furce? -za kata możesz dostać różnie, wszystko zależy czy jest pełny i jak dużo w nim jest i ile mogą ze środka odzyskać wartościowych metali
  3. ja bym na Twoim miejscu wylał to paliwo i wymienił filtr
  4. podobno tak jest, ja u siebie już zmieniłem świece, kable i obroty dalej falują pomiędzy 720 a 760 rpm na biegu jałowym, zastanawiam się czy to może być wina którejś cewki?
  5. u mnie wahają się pomiędzy 720 a 760 rpm, ale nawet jak nie miałem problemów z falowaniem to były to okolice 720 rpm
  6. ja bym nie męczył silnika i wylał ten olej przy pierwszej okazji, to nie jest polonez żeby lać minerał a objaw majonezu pod korkiem jak najbardziej norma na krótkich trasach, w syntetyku też tak się dzieje jak się mało jeździ
  7. ile się jeszcze osób będzie śmiało z tego trenera?? http://www.youtube.com/watch?v=OpvhVY5LHX4&feature=player_embedded
  8. tak to już jest prawdziwej natury się nie oszuka:banan:
  9. skrót od banan do buzi?
  10. jak coś to plecy przed barkami
  11. Piotrek ale w pasie czy w talii?? Bo w pasie to tam gdzie spinasz paskiem spodnie, a talia to tam gdzie brzuch
  12. przy Twoich przebiegach to można spokojnie do tematu podchodzić ---------- Post added at 07:50 ---------- Previous post was at 07:37 ---------- wtedy narodziła się kula itp. : !
  13. W ten sposób myśli 90% ludzi, a potem góra skoksowana a dół takie chude patyki Poza tym nogi to największy mięsień i co za tym idzie największy naturalny booster testosteronu
  14. ja nigdy nie robiłem jedyne co łączone ma sens to chyba właśnie bic+tric
  15. kiedyś też tak robiłem teraz nie daje rady --> za duża pompa
  16. Bartek albo płyn chłodzący z nagrzewnicy albo jakieś kanaliki masz zatkane i woda nie ma ujścia i leje się do środka, zobacz jak wyglądają odpływy pod akumulatorem i wyjmij filtr przeciwpyłkowy może masz tam trochę liści i zatkały ujście
  17. Piotrek to montuj gaz do siebie będziesz jeździł praktycznie za darmo
  18. a nie wiadomo co się jeszcze po drodze działo, poza tym chciałeś jechać z nimi i patrzeć im na ręce?
  19. Jakaś mega promocja, u mnie 2.86 Gaz a benzyna 5.67
  20. ale ja mam w pasie 94cm to w łapie dla grubasów bedzie ok ale w pasie bym ze dwie poduszki mógł wrzucić, poza tym najgorzej to jest z koszulami i garniakami
  21. ciekawe kiedy się ujawni "złośnica"
  22. hehe dokładnie, ale najfajniejsze jest to że jak zaczynałem ćwiczyć na siłce to chciałem dojść do 40, później zmieniło się i chciałem 45, później 50, teraz 50 na rzeźbie, ciekawe kiedy powiem sobie dobra starczy już, teraz tylko to utrzymywać. Pewnie jak trzeba będzie szyć ciuchy na zamówienie, bo nie każde XXL pasuje
  23. Waga końcowa nie ma dla mnie znaczenia, poza tym wzrost 192cm też trochę waży, liczy się końcowa niska zawartość tłuszczu Przy rzeźbie pisanie ciężarów na sztandze uważam za zbyteczne, bo z ciężaru zrzuciłem dość znacznie ze względu na zwiększoną pracę włókien szybkokurczliwych, które przy treningach na siłę i na masę nie miały za dużo do roboty. Bardziej mam w planach przy treningu na rzeźbę powrócić do obwodów z treningu masowego tj. 50cm w bicku
  24. bo to też sposób na oszczędzanie i o ile się nie mylę IKE daje taką możliwość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.