Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na spotach też tak dajecie --> czyli cegła w ryj, czy trzęsiecie portkami, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego wszystkiego co piszecie w realu??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w Białce Tatrzańskiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powiem Ci że z chęcią bym pojechał na więcej, ale pracować też trzeba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no właśnie skończyłem czytać ten cały spam, a nie było mnie tylko 3 dni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jeszcze chyba stary właściciel Ci wymieniał
-
Siłownia
no właśnie się robi, dlatego się zdziwiłem że wyszedłeś od razu z założenia że źle robi, na ugiętych wchodzi głównie prostownik oraz czworogłowy uda, ale to nie znaczy że trochę dwugłowy też nie pracuje[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:16_________________________________________________ dokładnie tak
-
Siłownia
a jak robi się na prostych nogach to co dwugłowe nie pracują?? I nie mów mi nawet że robienie na prostych nogach martwego jest niepoprawne technicznie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mój sąsiad to samo robił, teraz już ponad pół roku samochód stoi w jednym miejscu i zapuszcza korzenie, nawet powietrza w oponie nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trzeba usunąć dwie kropki z końca bo dzo dzo dodał je chyba ekstra http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11081170,Kandydatka_na_prawo_jazdy_pomylila_gaz_z_hamulcem.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wiesz czasem czy zdała?? :polew: :polew:
-
Siłownia
ale im więcej czasu ćwiczysz tym lepiej poznajesz swój organizm, a przez to jest się bardziej ogarniętym zarówno w ćwiczeniu jak i suplementacji. Oczywiście są osoby które przychodzą na siłkę tylko poprzerzucać żelastwo, ale o nich tutaj nie mówimy.
-
Siłownia
a jak nie umiesz poprawnie robić martwego lub boisz się o plecy, to dobra jest rzymska ławka, czyli tak jak brzuszki tylko odwrócone o 180stopni, tutaj masz jak to robić:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proponuje przesiąść się na autobus, tam zawsze jest ciepło :gwizdanie:
-
Siłownia
za mało serii , duże partie od 12-15serii, małe 9-12serii, dorzuć co najmniej jeszcze po ćwiczeniu do każdej partii, mięśnie żeby fajne rosły potrzebują silnego bodźca do wzrostu co do wzrostu masy to wymaga cierpliwości lepiej 10kg suchej masy mięśniowej niż 30kg smalcu
-
Strefa Śmiechu
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401107_279340332133595_233802500020712_770874_117995633_n.jpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a bez najmniejszego problemu nie musisz juz do deski palowac? jak mam potrzebę to cisnę, ale nie na zimnym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a bez najmniejszego problemu
-
Siłownia
http://www.cda.pl/grafika/4166662?p=1274
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wykluczone
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kolejne popisy :polew:: http://www.youtube.com/watch?v=u9iukZUq14g&feature=player_embedded#!
-
Ceny paliwa marzec 2026
gratuluje wam wyobraźni, właśnie przez takie ignoranctwo cena paliwa rosła po 2 - 3 groszy i mamy teraz już paliwo po ponad 5,6zł, dalej nie rozumiecie o co chodzi w podwyżce o ledwo 3 gr?? Ale co do blokowania stacji paliw czy dróg jestem przeciw bo uderzamy nie w tego kogo trzeba
-
Siłownia
o ile mnie wzrok nie myli to gość ma tam trzy nitrobolony, przy tej budowie to gościa potarga :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jaki koleś ma samochód (bo widzę że ma jakiś motor), bo może nie zasługuje na nią :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale gość ma aparycję
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma wzoru do naśladowania?