Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ale na klatę bierze całkiem sporo
  2. piszesz w czasie przeszłym tzn. że już nie jeździsz?
  3. hehe wiem ścianka że ho ho tylko szkoda ślizgów od tych kamieni
  4. narty ale dla mnie stromość stoku jest co najwyżej na rozgrzewkę
  5. ale śniegu będzie, armatki pełną parą chodzą
  6. na gay zone nic się nie ukryje
  7. co by nie gadać to BMW jest przecież niemiecką marką PREMIUM, no masakra
  8. wspólny mianownik znaleziony i na tym proponuję zakończyć dyskusję bo okazałoby się że w naszej dyskusji w 99% mamy podobne poglądy
  9. nie głosując nie możesz mieć czystego sumienia exactly (czyt. dokładnie)
  10. Dzo Dzo nic nie może bo ćwiartuje furę
  11. Kaczor skłócił Polaków i podzielił naród na prawdziwych Polaków i niePolaków, co do wyprzedawania majątku - skoro nie ma ludzi co potrafią zarządzać biznesem jak trzeba tylko każdy chce się nachapać a firmę olewają jak są na garnuszku państwa to firma się zadłuża, to co lepiej trzymać tonący statek i wylewać z niego wodę, czy oddać fachowcom i niech go naprawią, a firm Państwowych nie kupują Polacy bo im się to nie opłaca, wniosek Polacy nie umieją zarządzać swoim państwem, zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotów VIP-ów to w tej kwesti każdy z rządów niewiele robił włącznie z Preziem i akurat za rządów Tuska doszło do tragedi
  12. skoro wprowadzają podatek od kopalin, to pewnie projekt ustawy na klimatyczne już w drodze, Piotrze ja bym na Twoim miejscu uważał gdzie gazy uwalniasz
  13. i tak się cieszę że nie wygrała Kaczka po Smoleńsku z jaśnie oświeconym specjalistą profesorem Macierewiczem i innymi dupolizami, a i tak wszystkie partie dużo obiecują a potem gówno robią, to im wychodzi najlepiej, no i oczywiście zajmują się pierdołami, a doinformować społeczeństwa to nikt nie potrafi
  14. 15 to graniczna wartość, 30 to już spaślak, takie moje zdanie :gwizdanie:
  15. Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:
  16. podobno banany też pomagają :gwizdanie:
  17. hehe dokładnie pytanie pada co 5 minut i nawet na tych samych stronach
  18. Can't Stop The Head Bang - headbang in the car
  19. Dobrek, najlepszego i jak najwięcej zdrowych koni w Twojej furze , no i żeby jeszcze mniej paliła
  20. rozpocząłeś już poszukiwania?? W zimę to daleko nie uciekły
  21. ja też się zastanawiam jak komuś się może lepiej robić klatę bez stabilnego podparcia[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 15:12_________________________________________________ a co trzeba robić żeby mieć takie bicki jak on?? :gwizdanie: poza tym na początku filmiku piękne ćwiczenie na kręgosłup
  22. rozumiem że będzie forma na wakacje :gwizdanie:
  23. dokładnie ja po pierwszej w życiu kreatynie + gainer przybrałem 1,5cm w obwodzie bicepsu, no nie było siły musiało popruć łapę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.