Treść opublikowana przez michal_g84
-
Siłownia
ale na klatę bierze całkiem sporo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piszesz w czasie przeszłym tzn. że już nie jeździsz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe wiem ścianka że ho ho tylko szkoda ślizgów od tych kamieni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
narty ale dla mnie stromość stoku jest co najwyżej na rozgrzewkę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale śniegu będzie, armatki pełną parą chodzą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na gay zone nic się nie ukryje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co by nie gadać to BMW jest przecież niemiecką marką PREMIUM, no masakra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wspólny mianownik znaleziony i na tym proponuję zakończyć dyskusję bo okazałoby się że w naszej dyskusji w 99% mamy podobne poglądy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie głosując nie możesz mieć czystego sumienia exactly (czyt. dokładnie)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo nic nie może bo ćwiartuje furę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kaczor skłócił Polaków i podzielił naród na prawdziwych Polaków i niePolaków, co do wyprzedawania majątku - skoro nie ma ludzi co potrafią zarządzać biznesem jak trzeba tylko każdy chce się nachapać a firmę olewają jak są na garnuszku państwa to firma się zadłuża, to co lepiej trzymać tonący statek i wylewać z niego wodę, czy oddać fachowcom i niech go naprawią, a firm Państwowych nie kupują Polacy bo im się to nie opłaca, wniosek Polacy nie umieją zarządzać swoim państwem, zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotów VIP-ów to w tej kwesti każdy z rządów niewiele robił włącznie z Preziem i akurat za rządów Tuska doszło do tragedi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
skoro wprowadzają podatek od kopalin, to pewnie projekt ustawy na klimatyczne już w drodze, Piotrze ja bym na Twoim miejscu uważał gdzie gazy uwalniasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i tak się cieszę że nie wygrała Kaczka po Smoleńsku z jaśnie oświeconym specjalistą profesorem Macierewiczem i innymi dupolizami, a i tak wszystkie partie dużo obiecują a potem gówno robią, to im wychodzi najlepiej, no i oczywiście zajmują się pierdołami, a doinformować społeczeństwa to nikt nie potrafi
-
Siłownia
15 to graniczna wartość, 30 to już spaślak, takie moje zdanie :gwizdanie:
-
Siłownia
Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podobno banany też pomagają :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to współczucie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trans teraz w modzie
-
Siłownia
hehe dokładnie pytanie pada co 5 minut i nawet na tych samych stronach
-
Strefa Śmiechu
Can't Stop The Head Bang - headbang in the car
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobrek, najlepszego i jak najwięcej zdrowych koni w Twojej furze , no i żeby jeszcze mniej paliła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozpocząłeś już poszukiwania?? W zimę to daleko nie uciekły
-
Siłownia
ja też się zastanawiam jak komuś się może lepiej robić klatę bez stabilnego podparcia[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 15:12_________________________________________________ a co trzeba robić żeby mieć takie bicki jak on?? :gwizdanie: poza tym na początku filmiku piękne ćwiczenie na kręgosłup
-
Siłownia
rozumiem że będzie forma na wakacje :gwizdanie:
-
Siłownia
dokładnie ja po pierwszej w życiu kreatynie + gainer przybrałem 1,5cm w obwodzie bicepsu, no nie było siły musiało popruć łapę