Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
otwiera się duży obieg, dlatego temperatura przez jakiś czas trzyma się w okolicach 82 stopni
-
[B5 AVV] Gaz a termostat
ale reduktor nie zamarznie bo w tym czasie przepływa przez niego płyn o temp. 30-40 st. C w zależności od ustawionej temp. przełączania. Do czasu przełączenia gaz nie jest podawany
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
a tak z ciekawości, jak ściągasz środkową osłonę silnika przy tak założonym gazie??
-
Siłownia
zrzucić trochę ciężar, więcej powtórzeń, krótkie przerwy najwyżej 60 sekund, posiłki co 2,5-3 godziny, bez słodyczy, węgle jeść w mniejszych ilościach, kolacja praktycznie samo białko, jakiś spalacz i waga spada, ja w dwa miesiące pozbyłem się 6kg, ale skupiam się na tym żeby jak najmniej zeszło z mięśnia, także waga końcowa mnie za bardzo nie interesuje bo przy pewnym, niskim poziomie tłuszczu waga zacznie iść do góry, ale póki co przedemną jeszcze 1,5 miesiąca redukcji. Trening wygląda tak: poniedziałek, środa, piątek - rzeźba przy ilości powtórzeń 15,13,12,jeśli jest czwarta seria to też 12. W sobotę cardio + 5 ćwiczeń na brzuch. Po treningu należy wykręcić koszulkę i do domu [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:55_________________________________________________ a łapy będą wyglądały jak patyki :gwizdanie: Człowiek intensywnie ćwiczący musi dostarczać energii bo inaczej razem z tłuszczem mięśnie idą out
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek nie tylko Ciebie dotyka ten problem, wszystkie większe firmy sądzą że w ten sposób zaoszczędzą kasę
-
Siłownia
no raczej nikt nie myślał że przy zgaszonym świetle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a wtedy będziesz chodził jak cowboy przez tydzień
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na szczęście przez ostatnie pół godziny przerzuciłem tyle śniegu że na pewno go spaliłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1 rano i mam poczucie winy do tej pory :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to teraz targaj do Częstochowy i to odśnieżaj , w górach śniegu po pas a tutaj nie potrzeba więcej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zasypane jak w całej Polsce, przyznać się który śnieg zamawiał??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.cda.pl/video/30675d7/Czy-obchodzi-pan-walentynki :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem to już kiedyś, wszystko byłoby dobrze tylko gość zapomniał o najważniejszym tj. o zrobieniu pętelki wokół szyi kierownika, rozrząd w tą stronę nie ma rolek to się zsunął :gwizdanie: a i fajna linka holownicza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to będzie miała cycki jak donice
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to teraz powinien zabrać głos szef wszystkich szefów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
będzie foch i każdy idzie w swoją stronę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w normalnej sytuacji nie doczytałbym tego do końca, ale tu się skusiłem i "doszedłem" do końca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.cda.pl/grafika/4289162?p=1327 :naughty:
-
Prosba o rozszyfrowanie autografów
gościowi trochę marker przerywał :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zgodnie z ACTA podróby są do zamknięcia, więc apeluję o wypowiadanie się tylko i wyłącznie w tym oryginalnym wątku spotów Częstochowskich :gwizdanie:
-
Siłownia
jak kolega dożyje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo przyznaj się że chcesz mieć jakiś temat w którym będziesz prezesem :gwizdanie:
-
Siłownia
ah ten photoshop
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to nie telefon to paczka jakiś babskich szlugów :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli koniec modzenia aut bo rozumiem że do tego pijecie?