Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ja tam myślę że rozkminialiście jak do Twojej B7 wsadzić to radio spod okna
  2. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    możliwe że ocierało o kolumnę musiałbyś pooglądać elementy zawieszenia czy są gdzieś przetarte
  3. raczej go zima zaskoczyła
  4. ja jednak raczej bym się uczepił tych fajek a nie odżywki białkowej
  5. to raczej lenistwo bo soli i piasku to mają na pewno w nadmiarze
  6. Oczywiście że można, przecież dobre odżywki mają w swoim składzie aminokwasy rozgałęzione, tylko bardzo często nie jest to napisane wprost że to BCAA, w składzie na pewno masz leucyne, isoleucyne, valine itd.
  7. wystarczy za mało pić i kreatyna nie daje aż takich zauważalnych efektów
  8. a za 50 tys. złom, ja nie wiem jak mój jeszcze jeździ na syntetyku, to wbrew regułom logiki, a na złomie już powinien stać od 20 tys
  9. http://www.cda.pl/grafika/3991924?p=1188
  10. :polew: sory ale nie mogłem się powstrzymać, od kiedy się to mierzy?? Ja mierzę...zawsze. Obwód barków też się zmienia więc czemu by tego nie mierzyć... ja uważam to za bardzo mało wiarygodne, trochę inne ustawienie barków i różnica w centymetrach znaczna
  11. :polew: sory ale nie mogłem się powstrzymać, od kiedy się to mierzy??
  12. był był w tym roku same niespodzianki
  13. a na koniec jak odjeżdżaliśmy Pan z czarnej BM-fujki został opieprzony przez dziadzia za jeżdżenie po chodniku [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 19:40_________________________________________________Kolega Herbata się chyba nawrócił wypowiedź w temacie jednej A3: :evil:
  14. myslisz ze piotrek da rade przejsc 500m? weźmiemy tą odległość na 2 albo 3 razy
  15. stanąć możemy pod Donem, a tam się najwyżej przejdziemy
  16. http://jebzdzidy.pl/obrazek/4435/najpierw,masa.html
  17. http://jebzdzidy.pl/obrazek/4678/by,sledz%27.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4800/by,sledz%27.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4665/piegui.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4668/tefal.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4651/koksu.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4437/hopsa.html
  18. !
  19. a jak spadnie śnieg to dopiero się będzie działo
  20. a później by się naśmiewał z Twojej szafy, nie daj się wkręcić :gwizdanie:
  21. Dobrek, czyli Dobrosław (ksywka kropelka)
  22. wszyscy się nagle pojawili bo 1000 strona się zbliżała
  23. to już znamy przyczynę czemu tak zdziadziałeś :gwizdanie:
  24. ok. ale jak nie bedziesz jezdził seria [br] Nie jeżdzę serią, mam hidy i naklejkę dope na masce ja tam dalej myślę że się po prostu zgrywasz z tą serią (a chodzi konkretnie o moc), szybciej wrócisz niż Ci się wydaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.