Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam myślę że rozkminialiście jak do Twojej B7 wsadzić to radio spod okna
-
[B6 AWX] Zdarte wew. cześć przednich opon
możliwe że ocierało o kolumnę musiałbyś pooglądać elementy zawieszenia czy są gdzieś przetarte
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
raczej go zima zaskoczyła
-
Siłownia
ja jednak raczej bym się uczepił tych fajek a nie odżywki białkowej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to raczej lenistwo bo soli i piasku to mają na pewno w nadmiarze
-
Siłownia
Oczywiście że można, przecież dobre odżywki mają w swoim składzie aminokwasy rozgałęzione, tylko bardzo często nie jest to napisane wprost że to BCAA, w składzie na pewno masz leucyne, isoleucyne, valine itd.
-
Siłownia
wystarczy za mało pić i kreatyna nie daje aż takich zauważalnych efektów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a za 50 tys. złom, ja nie wiem jak mój jeszcze jeździ na syntetyku, to wbrew regułom logiki, a na złomie już powinien stać od 20 tys
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/grafika/3991924?p=1188
-
Siłownia
:polew: sory ale nie mogłem się powstrzymać, od kiedy się to mierzy?? Ja mierzę...zawsze. Obwód barków też się zmienia więc czemu by tego nie mierzyć... ja uważam to za bardzo mało wiarygodne, trochę inne ustawienie barków i różnica w centymetrach znaczna
-
Siłownia
:polew: sory ale nie mogłem się powstrzymać, od kiedy się to mierzy??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
był był w tym roku same niespodzianki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a na koniec jak odjeżdżaliśmy Pan z czarnej BM-fujki został opieprzony przez dziadzia za jeżdżenie po chodniku [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 19:40_________________________________________________Kolega Herbata się chyba nawrócił wypowiedź w temacie jednej A3: :evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myslisz ze piotrek da rade przejsc 500m? weźmiemy tą odległość na 2 albo 3 razy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stanąć możemy pod Donem, a tam się najwyżej przejdziemy
-
Siłownia
http://jebzdzidy.pl/obrazek/4435/najpierw,masa.html
-
Strefa Śmiechu
http://jebzdzidy.pl/obrazek/4678/by,sledz%27.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4800/by,sledz%27.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4665/piegui.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4668/tefal.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4651/koksu.html http://jebzdzidy.pl/obrazek/4437/hopsa.html
- Strefa Śmiechu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jak spadnie śnieg to dopiero się będzie działo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a w co urwał?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a później by się naśmiewał z Twojej szafy, nie daj się wkręcić :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobrek, czyli Dobrosław (ksywka kropelka)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wszyscy się nagle pojawili bo 1000 strona się zbliżała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to już znamy przyczynę czemu tak zdziadziałeś :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok. ale jak nie bedziesz jezdził seria [br] Nie jeżdzę serią, mam hidy i naklejkę dope na masce ja tam dalej myślę że się po prostu zgrywasz z tą serią (a chodzi konkretnie o moc), szybciej wrócisz niż Ci się wydaje