Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. a co post jakis mamy? chyba miał na myśli puścić, jak puść bąka
  2. hehe od razu mi się jakoś skojarzyło: Dawaj Malina ciągniesz, firmowy samochód, firmowe paliwo, dla Karoliny z dedykacją ... 210 jedziemy, jedziemy... Chyba zmienili z Opla na Audi :gwizdanie: Faktycznie tak jak kolega napisał poniżej, czyli zmienili Mitsubishi na Audi
  3. To weź przystopuj bo nie dotrwasz do jutra
  4. To już wiem kto mi co roku podpieprza wiązanki i znicze z grobu :gwizdanie:
  5. Podobno drzewo z korzeniami :gwizdanie:
  6. ale guziki fajnie poleciały
  7. !f*ck, yea
  8. Piękna furka i kolorek
  9. http://www.cda.pl/video/2365016/Proba-wyludzenia-odszkodowania
  10. na pewno ważysz dużo mniej niż Piotrek :polew:
  11. gdzie ty tam widzisz 160, ja tam widze 150 i to nie całe
  12. jak nie spełnisz któregoś z warunków to płacisz opłatę w tym miesiącu w wysokości 10zł za prowadzenie konta a i przy odebraniu prezentu musisz wpłacać miesięcznie tę kwotę 1000zł (oczywiście ta kwota ma być przelewana jednorazowo, mniejsze wpłaty poniżej tej kwoty się nie liczą, czyli 2x500zł nie można) bo inaczej jakaś tam kara finansowa, chyba koło 100zł
  13. O tej porze roku --> średni pomysł, chyba że ktoś biega tylko dla formy
  14. przelotu to nie zrobię bo mi uszy odpadną, gość ma chyba zrobione bez środkowego lub z końcowym sportowym, ale powiem że głosik zacny. Jedyne co można u mnie zrobić to sportowy wydech ale za dużo kasy to kosztuje
  15. przy takiej prędkości to raczej marka ma drugorzędne znaczenie, jeśli by nie zmiażdżyło ciała to przyspieszenie by to zrobiło
  16. przede wszystkim na jakość wykonania (im większa dopuszczalna waga tym lepiej), poza tym ilość programów, możliwość ustawiania różnych pochyleń, niestety te lepsze bieżnie kosztują conajmniej 2 razy tyle co możesz przeznaczyć, ale myślę że coś sensownego znajdziesz, jeśli nie to może lepiej rozważyć zakup karnetu na siłownię. U mnie na siłowni są bieżnie Life fitness - ciche, solidnie wykonane i nie widziałem żeby któraś miała jakieś przestoje
  17. im dalej tym lepiej mu to wychodziło
  18. A4 masz i jej już nie chcesz to bym na Twoim miejscu pomyślał nad A3
  19. Sysiu a co Ty taki zorientowany?? Przymierzasz się ?? :gwizdanie:
  20. no właśnie, bo wtedy Twoje przygody z Audi to będzie pestka w porównaniu do tego co czeka Cię z Alfą
  21. spójrz na tego posta Jakiś zielony pomyślał że przerwa w spamowaniu do grudnia na częstochowskich
  22. Dość duża różnica w spalaniu LPG do PB u Ciebie wyszła, u mnie to jest różnica około 1l/100km, myślę że dokąd nie będzie różnica pomiędzy tymi paliwami poniżej 1zł, to jazda na LPG będzie się opłacać, ja już swoim zrobiłem prawie 50tkm na gazie.
  23. Nieudało się wcisnąć kitu ten filmik widziałem już z miesiąc temu i zapewniam nie jest to w Polsce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.