Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. nowy niestety w granicach 150zł w ASO i jeszcze nie chodzi do tego jak oryginał
  2. i w dodatku zawsze wtedy piszesz jakieś dyrdymały i masz poprzestawiane wyrazy
  3. zapewne chodzi o ten czteropinowy G2/G62
  4. przecinek zgubiłeś (18,0)
  5. 17 tys. użytkowników ma powyżej 1 wiadomości, reszta to oglądacze
  6. skoro ma na oku tzn. że jednak omega :gwizdanie:
  7. [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 23:09_________________________________________________Mam na imie Gyver
  8. najpierw trzeba wiedzieć jak [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 10:39_________________________________________________koleś jak ta babka pod JG, a jednak się da: Dzieciak gumowe stawy
  9. dokładnie taką samą opinie mam
  10. dlatego trzeba najpierw zrobić 45 na rzeźbie a potem dążyć do 50 na rzeźbie
  11. jak Ci ludzie jeżdżą trzymaj się Magic
  12. tylko sekwencja, może być stag, może być brc, jednak ja bym polecał trochę dołożyć i kupić nową instalkę, będziesz miał pewność że podzespoły są w dobrym stanie
  13. wątpie żeby jakiś serwis opon był w niedziele otwarty, a nie masz zapasu?
  14. dokładnie stacki przedtrenigowe bierze się na lekko głodnego, ja miałem zawsze po około 15 minutach wspomniane mrowienie na ciele, jedzenie osłabia działanie stacków PT. Je się dopiero po treningu[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________ zajrzyj na allegro, jest tego pełno, poza tym geranium jest nielegalne jako sam proszek, ale jako składnik odżywki to już jest ok
  15. możesz spróbować, wszystko co ma w sobie 1,3 dimethylamylamine (geranium) daje niezłego kopa
  16. ja jeszcze mam na liście spodnie narciarskie i gogle[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 14:43_________________________________________________ fajnie młody się nawinął na koniec
  17. faktycznie kara adekwatna do popełnionych czynów
  18. tak to jest z doinwestowanymi furami
  19. jeśli w którym z układów jest czujnik to bardzo prawdopodobne że oprócz błędu na kompie wyskoczy kontrolka na blacie
  20. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a ile taki osuszacz kosztuje??
  21. widzę że całkiem spoko świeci i co najważniejsze nie razi
  22. michal_g84 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    dokładnie szukała bogatej fury co by później fajne odszkodowanie wydusić, ona wchodziła na drogę jak samochód się zbliżał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.