Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. tylko żebyś nie musiał sobie zrobić Seppuku, jak będą liche
  2. o rzesz ale trica pompował, ale następnym razem bliżej łokcie :gwizdanie:
  3. to myślę że nie będzie problemu z zabraniem Ciebie, mogę Cię zabrać tylko napisz na PW dokładny adres
  4. a gdzie teraz pomieszkujesz?
  5. no nie żartuj To jest prędkośc ! ! !
  6. jest taka choroba :tongue4: ktora ma podobne objawy podobne aczkolwiek zupełnie w drugą stronę, jeśli Cię to pocieszy, ja mam takie same objawy
  7. odkąd jest na tych produktach pisane dominator to cena wzrosła o 10% :gwizdanie:
  8. Herbata dotarłem do tajnych materiałów http://www.joemonster.org/art/16972/Jak_nie_naprawiac_silnika
  9. bo ten specyfik nie zastąpi naprawy, w instrukcjach piszą nawet że należy najpierw dokonać niezbędnych napraw a dopiero później coś wlewać
  10. było :gwizdanie: żeby nie było ot: No jak to?!
  11. Najlepszego Herbata, chociaż według kalendarza to ma 85, ja myślę że chłopak się bardzo dobrze trzyma jak na swój wiek
  12. Tylko sprawdź najpierw bo na wielu stacjach jest tak że to kierowca jest obowiązany zakręcać i odkręcać korek, a że robią to oni to tylko z "grzeczności", nie mówię że to jest właściwe
  13. np. przepływomierz
  14. to był taki kozak że by nas rozniósł wszystkich po kolei :polew:
  15. Piotrek co się włóczysz wieczorem białą damą :gwizdanie:
  16. Można trochę jaśniej o jakiego autoscana chodzi?
  17. Zrobiłem grupę 2 ale tam też są wartości z przepływki (wiem że niedomaga ale jakie wartości powinna osiągać??) Log (0 - 002)
  18. to umawiamy się o 5.50 żeby o 6 wyjechać?
  19. to gdzie się wszyscy spotykamy w takim razie??
  20. rozumiem, podejrzewałem że taki będzie finał tej sprawy
  21. Nie dla zasady, oni mówią że wszystko co jest robione przez inne partie to jest źle robione, a nie podają jak to zmienić, wszystkim by dali pensje po 10tys. zł, mieszkanie, samochód, benę po 3,5 i wakacje w Egipcie ... a ja się pytam skąd wziąć na to pieniądze :gwizdanie: Dla nich jest ważny Smoleńsk i inne pierdoły a nie gospodarka, oni podczas swoich rządów nie reformowali gospodarki za bardzo a teraz narzekają na obecny rząd. PiS znajdując tematy zastępcze przykrywa debatę o tym co najważniejsze, a PO się cieszy i rozciąga wszystkie reformy w czasie
  22. obawiam się że wtedy ten olej jest już pół na pół z wodą. A te przypadki jeżdżenia na jednym oleju przez 15-20 lat to jak widać w starych dieslach bez turbo- i wszystko w temacie.
  23. miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł:gwizdanie:
  24. no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.