Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. cena ok, ja osobiście nie kupuje nic z Trec-a po tym jak się produkcja przeniosła do Polski i zaczęli jakieś gówno sypać do tych odżywek
  2. można łączyć spalacz z kreatyną, ja używam tego: http://www.musclepower.pl/fitness-authority-thyroburn-fat-calliper-120-kaps/spalacze-tluszczu i jestem zadowolony z efektu, masa zostaje a tłuszcz się "wytapia"
  3. no to nie poddawaj się i ćwicz ostro bo... duży może więcej
  4. napisał że kupuje turbo benzynę
  5. chłopaki trzeba wysyłać totka ... Patrox furę sprzedaje
  6. Politechnika Częstochowska, jest w rankingach dalej niż np. Wrocław czy Gliwice, ale już lepsza niż np. Opole, a w sumie najwięcej zależy od podejścia wykładowcy i ile student chce wynieść z tej szkoły. Ile ludzi tyle opinii, a 3/4 studentów to studiuje na wydziale Zarządzania a ludzi w tym kierunku jest obecnie wykształconych na 15 lat do przodu.
  7. no to się odezwę ja 2 lata temu skończyłem politechnikę częstochowską na wydziale elektrycznym, no ale dokładnie jak pisze marec-ki matma i fiza muszą być na poziomie bdb, jak słabo stoisz z tym to zrezygnujesz po 1 roku, na informatyce i budownictwie jest podobnie. Ja studiowałem na dziennych więc tam jest trudniej, na zaocznych materiał jest okrojony i wymagania też mniejsze więc myślę że sobie poradzisz + trochę pokombinujesz i przejdziesz
  8. przy Twoim wzroście nie powinieneś być ulany, weź jakiegoś spalacza i walcz z tym, ja mam 108kg przy 192cm i tłuszczu jest bardzo mało, a i tak walczę żeby było jeszcze mniej przy tej samej wadze dlatego proces jest powolny bo masa mięśniowa musi pozostać, ogranicz węgle a wcinaj dużo białka
  9. a ile masz wzrostu?
  10. dobrze że wogóle jakieś ma, ja znam takich co z tłumików nie korzystają
  11. to ja już wiem z jakiego antywirusa będziesz korzystał
  12. no nie powiem co powinien zrobić każdy facet w wolnym czasie..., kiedy przypadkiem kobieta jest w pobliżu
  13. nic nie robić, ewentualnie same brzuszki
  14. http://www.spritmonitor.de/en/login.html
  15. How to get in the car
  16. michal_g84 odpowiedział(a) na EDO52 temat w Audi A4 B5
    to sonda lambda - błąd odpowiada za zaniskie napięcie Tak na marginesie to jest inny wątek od diagnostyki
  17. no właśnie widzę, że na bezsenność cierpisz :gwizdanie:
  18. ćwicz ćwicz bo im jesteś większy tym więcej osób chce Ci pomóc
  19. maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania
  20. i to jeszcze przed zimą
  21. dokładnie, szukaj na forach tematycznych dokładnie nie ma po co kupować nowej, bo w tych porządnych to się nie ma nawet co zepsuć
  22. Ciekawe ile abonament miesięczny? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.