Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. jak poduchy są wywalone to będzie stukało, delikatne zużycie poduch nie będzie dawało aż takich drgawek
  2. tylko że teraz większość nie poszła bo ma już dość wszystkich i żadna partia im się nie podoba w całości. Tak na marginesie Kłamczyński obiecał w 2008 roku że jak następne wybory przegrają to on ustąpi miejsca dla młodszych. Pewnie teraz powie że zostaje bo go partia potrzebuje
  3. ale zapomniałeś chyba że cena akcyzy zależy od poziomu minimalnego w UE, a ten co roku systematycznie się zwiększa, a poza tym od 2012 kończy się preferencyjna stawka dla naszego kraju na akcyzę na olej napędowy i niestety ale szacuje się że cena wzrośnie o 40gr/litrze druga sprawa to pieprzone biokomponenty od których jakość paliwa się pogarsza a cena wzrasta [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:31_________________________________________________ to mnie też niestety wk..wia, denerwuje [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:36_________________________________________________ tak ale to cena z 2006, w 2007 było już prawie po 4,5zł
  4. ta jasne, a cena paliwa zależy od Polski tyle co liczba koni w samochodzie od ilości włosów na klacie właściciela
  5. fajne te filmiki, Herbata fajne spojrzenie, Piotrek dobra podśmiec**jka :gwizdanie:
  6. spoko ja się trochę spóźnię napiszcie sms-a gdybyście się gdzieś przemieszczali
  7. Jest spot dzisiaj?[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 14:48_________________________________________________ Tor może i mały ale za to go-karty są równe
  8. góra co możesz zarzucić to 5mm, 10mm to na 99% będzie tarło jak wrzucisz pasażerów na tylną kanapę i jakieś graty do bagażnika
  9. 059 919 501 A (dodatkowo możesz też kupić uszczelkę - N903 168 02, bo niewiadomo w jakim stanie jest a kosztuje parę złoty). Kupuj w ASO, bo reszta to szmelc podobno - cena ok. 100zł
  10. http://demotywatory.pl/3485980/Nie-badz-egoista
  11. hehe ja wiedziałem o co chodzi, ale z ciekawości sobie wszedłem zobaczyć jak to wygląda, no i super dwie fotki po 500zł, raz Mercedesem ML, a drugi raz jakąś koparką :polew:
  12. a co do handlowania olejami motul to zapytaj syśka
  13. tak na marginesie uszy Cię nie pieką :gwizdanie:
  14. jeśli na głowie Twojego dziecka jawi się żel, później irokezy to już wiedz że tam się coś bardzo mocno burzy
  15. hehe ale slow motion, rozumiem że głos był dokładany później?? :polew:
  16. No fakt bo autostrady A7 w planach nawet nie ma
  17. ja też d*pa, tylko 2-ka była
  18. pewnie jechałeś pod prąd na DK1
  19. Muza na siłownię :polew: !
  20. No to teraz kilka filmików: RS6 --> A4 B8 --> IS-F --> S2 --> Sysiek --> Magic --> Porsche --> Corsa i delikatne problemy z trakcją --> Subaru i spalone sprzęgło --> Krzychu kadetem tera --> Poldek --> Accord z Piotrka komentarzem -->
  21. a ktoś ma wolne miejsce w samochodzie?
  22. coś nie chce przez maila przechodzić chyba za duże filmy, na youtube to poleci Sysiek: Już go dochodzi qurwa Dobrek: cccciiiiiii a na koniec jakieś dwie fury sobie szybko jedna za drugą przejechały:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.