Treść opublikowana przez michal_g84
-
Strefa Śmiechu
Cud malina wersja: http://otomoto.pl/audi-a4-s4-2-8-v6-sport-184km-gaz-C19191680.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________kto mu dał prowadzić ten samochód http://www.youtube.com/watch?v=fpwfvL78Huc&feature=player_embedded#at=213
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oskar na pewno dzień w dzień siedzi na forum i czyta
-
24h Le Mans
2011 Le Mans 24 Hours - Allan McNish Huge Crash (Flip Over Fence) (HD 720p)
-
Strefa Śmiechu
powrót do dzieciństwa: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:13_________________________________________________Случайно попал бабушке в голову мячиком
-
[B5 ADR] Słaba praca klimatyzacji
a czyściłeś ją i wymieniałeś filtr kabinowy?
-
[B7 BLB] Wzrost spalania po wycięciu katalizatora
tylko pytanie czy masz DPF bo jeśli tak to nie będzie to takie proste
-
[B6 ALT] Problem z temperatura na zegarze
jak zgasisz silnik to nie dziwne że dochodzi do 90, bo nie ma obiegu płynu wtedy, najpewniej będziesz miał termostat do wymiany
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
wątpie żeby metaliczny dźwięk miał coś wspólnego z rozrusznikiem, ale nie wyklucza to że mógł Ci się skończyć
-
Siłownia
Ta firma ma w ogóle super odżywki, ja próbowałem White flood (bez kreatyny), bo akurat byłem po cyklu kreatynowym i super pobudzenie oraz podtrzymanie intensywności treningu, geranium robi robotę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myślę że w tym przypadku nikt taki się nie znajdzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie się wydaje że troszkę lepiej ale nie jest to 100% zadowolenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
musimy sprawdzić moją furkę na najbliższym spocie, zobaczymy co zmienił ten tłumik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli już nie jeździsz do 3 tys. :gwizdanie:
-
Kupno klimatyzatora
Trzeba sobie z tym trochę inaczej poradzić, ja wsadzam szybę z plexi (w niej mam zrobiony odpowiedni otwór na rurę), kończy się lato plexi wyjmuję i okno zamykam i nie mam problemu później w zimie że ciężko uszczelnić taki wylot, myślę że przy takim rozwiązaniu dużo tego zimnego nie ucieka
-
[ALL] Spryskiwacze i samopoziomowanie przy xenonach
a mnie to się wydaje że kolega bardzo dobrze wyjaśnił
-
Siłownia
wszystko co kiedyś było dobre, teraz schodzi na psy, tylko nowości fajnie klepią
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kilka osób ze śmietanki to tak jakbyś przyjechał na wielkiego mega spota, nie pytajcie się ile bo często parę osób przyjeżdża bez zapowiedzi
-
Strefa Śmiechu
Przypomina mi to taki stary filmik A' YOY - W obronie kobiety http://kiep.pl/4509/nigdy-nie-zaczepiaj-faceta-z-kobieta
-
Kupno klimatyzatora
Mam taki klimatyzator w pracowni na poddaszu, raczej nie ogarnie on całego mieszkania, ja mam taki o mocy 2,3kW, ja bym raczej nie rozważał czy jest to opłacalne, tylko czy da się bez niego wytrzymać. Jest to urządzenie dość energochłonne i myślę że przez te klika godzin dziennie zużyje miesięcznie prądu za około 100-200zł, w zależności od intensywności użytkowania. Ja od siebie dodam tyle-bez tego nie mogłem normalnie myśleć i pracować, także uważam że urządzenie warte swoich pieniędzy i tych miesięcznych wydatków
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
śmietanka będzie więc wpadajcie
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/1775446/Tymczasem-na-poczcie
-
Strefa Śmiechu
ten arab jest mega, na początku twardziel a potem... , w ostatnim ooł łooł hehe 0:36 - ogień ogień , a przy filmiku kaliko44 cieżko się było skupić na reakcji żeby nie było OT:
-
Siłownia
przed treningiem 5-10 minut w ramach rozgrzewki (ale marszu), po spokojnie można bo masz w organiźmie uruchomiony już proces spalania tylko warto zarzucić coś osłaniającego mięśnie (czyt. anty-kataboliczne)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewnie zj**.ny wracał z pracy po męczącej dniówce i mu się nawet nie chciało szaleć
-
Siłownia
co do poprzedniego postu to się walnąłem, myślałem o Hi-tec, z trec'a jak najbardziej jestem zadowolony chociaż on też jest chyba w Polsce produkowany made in USA, a z Europy to gainera mogę polecić Mass-xxl z właśnie treca, kreatyna to mono z uniwesala, poza tym na topie są firmy np. Fitness Authority, Gaspari, BSN itp.