Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Cud malina wersja: http://otomoto.pl/audi-a4-s4-2-8-v6-sport-184km-gaz-C19191680.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________kto mu dał prowadzić ten samochód http://www.youtube.com/watch?v=fpwfvL78Huc&feature=player_embedded#at=213
  2. Oskar na pewno dzień w dzień siedzi na forum i czyta
  3. 2011 Le Mans 24 Hours - Allan McNish Huge Crash (Flip Over Fence) (HD 720p)
  4. powrót do dzieciństwa: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:13_________________________________________________Случайно попал бабушке в голову мячиком
  5. a czyściłeś ją i wymieniałeś filtr kabinowy?
  6. tylko pytanie czy masz DPF bo jeśli tak to nie będzie to takie proste
  7. jak zgasisz silnik to nie dziwne że dochodzi do 90, bo nie ma obiegu płynu wtedy, najpewniej będziesz miał termostat do wymiany
  8. michal_g84 odpowiedział(a) na GregG temat w 1.6
    wątpie żeby metaliczny dźwięk miał coś wspólnego z rozrusznikiem, ale nie wyklucza to że mógł Ci się skończyć
  9. Ta firma ma w ogóle super odżywki, ja próbowałem White flood (bez kreatyny), bo akurat byłem po cyklu kreatynowym i super pobudzenie oraz podtrzymanie intensywności treningu, geranium robi robotę
  10. myślę że w tym przypadku nikt taki się nie znajdzie
  11. mnie się wydaje że troszkę lepiej ale nie jest to 100% zadowolenia
  12. musimy sprawdzić moją furkę na najbliższym spocie, zobaczymy co zmienił ten tłumik
  13. czyli już nie jeździsz do 3 tys. :gwizdanie:
  14. Trzeba sobie z tym trochę inaczej poradzić, ja wsadzam szybę z plexi (w niej mam zrobiony odpowiedni otwór na rurę), kończy się lato plexi wyjmuję i okno zamykam i nie mam problemu później w zimie że ciężko uszczelnić taki wylot, myślę że przy takim rozwiązaniu dużo tego zimnego nie ucieka
  15. a mnie to się wydaje że kolega bardzo dobrze wyjaśnił
  16. wszystko co kiedyś było dobre, teraz schodzi na psy, tylko nowości fajnie klepią
  17. kilka osób ze śmietanki to tak jakbyś przyjechał na wielkiego mega spota, nie pytajcie się ile bo często parę osób przyjeżdża bez zapowiedzi
  18. Przypomina mi to taki stary filmik A' YOY - W obronie kobiety http://kiep.pl/4509/nigdy-nie-zaczepiaj-faceta-z-kobieta
  19. Mam taki klimatyzator w pracowni na poddaszu, raczej nie ogarnie on całego mieszkania, ja mam taki o mocy 2,3kW, ja bym raczej nie rozważał czy jest to opłacalne, tylko czy da się bez niego wytrzymać. Jest to urządzenie dość energochłonne i myślę że przez te klika godzin dziennie zużyje miesięcznie prądu za około 100-200zł, w zależności od intensywności użytkowania. Ja od siebie dodam tyle-bez tego nie mogłem normalnie myśleć i pracować, także uważam że urządzenie warte swoich pieniędzy i tych miesięcznych wydatków
  20. śmietanka będzie więc wpadajcie
  21. http://www.cda.pl/video/1775446/Tymczasem-na-poczcie
  22. ten arab jest mega, na początku twardziel a potem... , w ostatnim ooł łooł hehe 0:36 - ogień ogień , a przy filmiku kaliko44 cieżko się było skupić na reakcji żeby nie było OT:
  23. przed treningiem 5-10 minut w ramach rozgrzewki (ale marszu), po spokojnie można bo masz w organiźmie uruchomiony już proces spalania tylko warto zarzucić coś osłaniającego mięśnie (czyt. anty-kataboliczne)
  24. Pewnie zj**.ny wracał z pracy po męczącej dniówce i mu się nawet nie chciało szaleć
  25. co do poprzedniego postu to się walnąłem, myślałem o Hi-tec, z trec'a jak najbardziej jestem zadowolony chociaż on też jest chyba w Polsce produkowany made in USA, a z Europy to gainera mogę polecić Mass-xxl z właśnie treca, kreatyna to mono z uniwesala, poza tym na topie są firmy np. Fitness Authority, Gaspari, BSN itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.