Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. No to gruby wyjazd, miłego wypoczynku życzę
  2. No co ja mam, nie wolno?
  3. O qu..wa dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew:
  4. Tomi400 wszystkiego najlepszego, bo wczoraj nawet nie miałem czasu zajrzeć na forum
  5. no a wracając furka miała większego kopa co nie :polew:
  6. Widziałem już to gość jest mocny
  7. ja od środy mogę gówno robić i nieźle żyć (mgr inż.) też na 5 obroniłem gratulacje NUTI
  8. I co tam slychować, macie pozdrowienia od Justyny
  9. poświecił sobie latarką do tego maleńkiego otworu :gwizdanie:
  10. Cóż za dużo leków, to było pewne prędzej czy później, aczkolwiek na pewno zapisał się w kartach muzyki i wiele osób będzie go długo wspomniało a jeszcze dłużej słuchali jego płyt
  11. np. jak masz włączoną klimę to ona zabiera minimalnie mocy
  12. no niestety swap z Twojego 1.8na 1.8T będzie kosztował parę tysi
  13. Ostatnio dziwne rzeczy dziejąc się ze wskaźnikiem temp. Po przejechaniu kilku km temp. nagle skokowo zwiększa się na 80st, następnie powoli idzie do 90, po paru km spada do min (czyli do 60) i po przygazowaniu z powrotem na 90 skokowo, na klimatroniku wyświetla się na kanale 49 -10st, na 51 jest normalnie 90. Termostat wymieniony. W czym może leżeć przyczyna??
  14. inwentaryzacja :polew: Tomi ale mnie rozbawiłeś :polew:
  15. może odpieła Ci się wtyczka pod siedzeniem podobno się to zdarza właśnie przy przesuwaniu fotela
  16. to strasznie dużo Ci pali mnie przy 2.4 V6 pali 14 po mieście
  17. zmiana z 1.8 na 1.8 T nieopłacalna za dużo trzeba by gratów zmienić, lepiej sprzedać tę furkę i kupić już z silnikiem 1.8 T
  18. Również dzięki wszystkim za spocika, było super jak zawsze z resztą Billboard-y z tyłu NUTI wyszły kozacko
  19. Myślę że spokojnie możesz przejść na półsyntetyk, niepotrzebnie wogóle zalewałeś minerala, conajmniej półsyntetyk i będzie dobrze, niewiele na mineralu pojeździłeś więc nie powinno być niespodzianek
  20. Kończy się już czy do tej mocy nie jest dostosowane?
  21. To klocki, jak już masz mocno starte to zapaliła Ci się żółta kontrolka też to miałem, lepiej wymień bo zjedziesz klocki całkiem i zniszczysz sobie tarcze
  22. według mnie ładne, może być kiepsko z ich wytrzymałością w zimie, takie to prędzej na lato bym zakładał a w zimie nie więcej niż 16'
  23. 1. Na pewno nie 2. prawdopodobnie coś nie tak złożyli
  24. No i teraz już nic nie mogą powiedzieć bo dokumentacja jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.