Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to o której się dzisiaj spocimy?
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
A4 B5 2.4 - ok. 5,6l
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no co Ty tam za dużo ludzi dzisiaj, właśnie niedawno wróciłem ze spota, może jutro wymotamy jakis spot w galerii?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 20:32_________________________________________________Sysiek takie błędy miałeś: 01375 - Zawór regulacji twardości zawieszenia - silnik stopień 1 i 2 00523 – Czujnik temp. powietrza zasysanego IAT (G42) - niska wartość
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
10W40 to półsyntetyk więc taki właśnie powinieneś wlać bo 0W40 i 5W to full syntetyki więc nie polecam skoro jeździsz teraz na półsyntetyku
-
[B5 AFB] Jakie tarcze i klocki
jest różnica ale trzeba ostro jeździć żeby poczuć różnicę na +, przy normalnej jeździe hamują gorzej
-
[B5 AEB] Wyciek płynu chłodzącego
poszukaj w ETCE ja nie mam zainstalowanej więc Ci nie pomogę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter napisz mi na PW gdzie mieszkasz to pod Ciebie podjadę np. o 15:15, Dzo Dzo Ty jak chcesz żebym po Ciebie podjechał to też napisz
-
[B5 AEB] Ile dokładnnie oleju wlać?
podobno jest taki przelicznik : pojemność silnika * 2,4, czyli w twoim przypadku 1,8*2,4=ok.4,3l
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
sprawdź jeszcze jak zachowuje się temp. na klimatroniku tam są dokładniejsze wskazania
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
to wszystko zależy przy jakiej temp. termostat ma maksymalne otwarcie, nie wszystkie są idealnie skalibrowane na 90st, można się zacząć zastanawiać co jest nie tak jak zejdzie do np. 80 stopni
-
[B5 ARM] Czyszczenie zbiornika płynu chłodzącego
moim zdaniem będzie to ciężkie do zrobienia ze względu na słaby dostęp, alternatywą jest wymiana zbiorniczka, ja miałem pęknięty i zakupiłem ori w cenie 96zł
-
[B6 ASN] Zużucie oleju w silnikach V6
tommylee a ile Ci spala że chcesz się za to brać? bo w V6 to normalka że trochę spala oleju
-
[B5 AVV] Interpretacja błędów VAG
nieprawidłowy sygnał - moduł ABS (ja mam tak w jednym z pdf-ów nazwany Kody usterek VAG)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter i Dzo Dzo jak coś to piszcie do mnie o której to ja po was mogę podjechać nie ma problemu, w końcu ja sam jade więc miejsca mam w hu..ligana
-
[B5 ADP] Wrażenia po wymianie sprzęgła
generalnie im bardziej zużyte sprzęgło tym wyżej bierze więc w naszym przypadku niżej znaczy że jest w lepszym stanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek widzę po Twoim profilu że już leciwy dziadzia jesteś i wziąłeś sobie do serca słowa Tymka na ostatnim spocie :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co jest Dzo Dzo nie wiesz o co kaman??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dajjj mu!! daj mu!! ogień!!!!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi wygląda na to że dokładnie o taką przejściówkę chodzi [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:42_________________________________________________ co najlepsze widzę że już ktoś się nabrał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mimo deszczu spot jest dalej aktualny? bo nie chce przyjechać żeby później nikogo nie było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o przecież wiesz że to był joke, wiadomo że jeżdzenie dieslem jak dziadek to jeszcze gorsze niż dawanie jej w palnik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: aleś go zdrobnił[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 17:50_________________________________________________ było tak szaleć?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakby co to piszcie o której ta fryta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No właśnie kiedy jakiś spot robimy?
-
[ALL B5] Chłodnica klimy pytanie
Nie do końca może być to rozwiązanie długotrwałe, bo aluminium się z czasem utlenia i elementy nie będą już połączone