Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. to o której się dzisiaj spocimy?
  2. no co Ty tam za dużo ludzi dzisiaj, właśnie niedawno wróciłem ze spota, może jutro wymotamy jakis spot w galerii?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 20:32_________________________________________________Sysiek takie błędy miałeś: 01375 - Zawór regulacji twardości zawieszenia - silnik stopień 1 i 2 00523 – Czujnik temp. powietrza zasysanego IAT (G42) - niska wartość
  3. 10W40 to półsyntetyk więc taki właśnie powinieneś wlać bo 0W40 i 5W to full syntetyki więc nie polecam skoro jeździsz teraz na półsyntetyku
  4. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jest różnica ale trzeba ostro jeździć żeby poczuć różnicę na +, przy normalnej jeździe hamują gorzej
  5. poszukaj w ETCE ja nie mam zainstalowanej więc Ci nie pomogę
  6. Piter napisz mi na PW gdzie mieszkasz to pod Ciebie podjadę np. o 15:15, Dzo Dzo Ty jak chcesz żebym po Ciebie podjechał to też napisz
  7. podobno jest taki przelicznik : pojemność silnika * 2,4, czyli w twoim przypadku 1,8*2,4=ok.4,3l
  8. sprawdź jeszcze jak zachowuje się temp. na klimatroniku tam są dokładniejsze wskazania
  9. to wszystko zależy przy jakiej temp. termostat ma maksymalne otwarcie, nie wszystkie są idealnie skalibrowane na 90st, można się zacząć zastanawiać co jest nie tak jak zejdzie do np. 80 stopni
  10. moim zdaniem będzie to ciężkie do zrobienia ze względu na słaby dostęp, alternatywą jest wymiana zbiorniczka, ja miałem pęknięty i zakupiłem ori w cenie 96zł
  11. tommylee a ile Ci spala że chcesz się za to brać? bo w V6 to normalka że trochę spala oleju
  12. nieprawidłowy sygnał - moduł ABS (ja mam tak w jednym z pdf-ów nazwany Kody usterek VAG)
  13. Piter i Dzo Dzo jak coś to piszcie do mnie o której to ja po was mogę podjechać nie ma problemu, w końcu ja sam jade więc miejsca mam w hu..ligana
  14. generalnie im bardziej zużyte sprzęgło tym wyżej bierze więc w naszym przypadku niżej znaczy że jest w lepszym stanie
  15. Piotrek widzę po Twoim profilu że już leciwy dziadzia jesteś i wziąłeś sobie do serca słowa Tymka na ostatnim spocie :>
  16. Co jest Dzo Dzo nie wiesz o co kaman??
  17. dajjj mu!! daj mu!! ogień!!!!
  18. Tomi wygląda na to że dokładnie o taką przejściówkę chodzi [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:42_________________________________________________ co najlepsze widzę że już ktoś się nabrał
  19. mimo deszczu spot jest dalej aktualny? bo nie chce przyjechać żeby później nikogo nie było
  20. o przecież wiesz że to był joke, wiadomo że jeżdzenie dieslem jak dziadek to jeszcze gorsze niż dawanie jej w palnik
  21. :polew: aleś go zdrobnił[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 17:50_________________________________________________ było tak szaleć?
  22. jakby co to piszcie o której ta fryta
  23. No właśnie kiedy jakiś spot robimy?
  24. Nie do końca może być to rozwiązanie długotrwałe, bo aluminium się z czasem utlenia i elementy nie będą już połączone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.