Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B5 AJM] Inspekcja serwisowa po przejechaniu 500km pokazuje o 7000km mniej.
musisz wyzerować licznik VAG-iem i wtedy będzie ok, ktoś poprostu zrobił wszystko na kanałach "czterdziestych" a zapomniał o 2 tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html
-
[B5 AHL] Długie łapanie temperatury!!!czy to normalne?
jak na benzynę to i tak za długo, tak jak koledzy mówią wymień termostat i powinno się od razu poprawić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedę na spocie jutro więc wpisać mnie
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
sprawdzałem w ETCE ten numer przekaźnika 377 jest zmieniony na 603, a numer części to 4B0 955 531 E (sprawdzałem to przy wpisanym modelu b5, ale myślę że w B6 może być to ten sam)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli owocny był niedzielny wyjazd na giełdę?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
dzięki czytałem już wcześniej cały wątek ale przyznam że drugi raz mi się już nie chciało :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Max a Ty jaki masz zbiorniczek?? Kupowałeś zbiornik z dwoma wyjściami czy przerabiałeś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zainstaluj sobie Mozilla Thunderbird sto razy lepsza od outlooka jeśli chodzi o klienta poczty tu masz link: http://www.softmania.eu/program-200-mozilla_thunderbird_2.0.0.23_dla_windows.html#m [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________ ja jestem jak najbardziej za
-
[B5 AHU] Alarm rezerwy gdy w baku jest ponad rezerwe ON
zalej więcej i problem powinien zniknąć może 30:3,8=7,89l to może nie jest cała Twoja rezerwa, a wskazówce nie zawsze można ufać
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
po drugim lifcie wszystkie zbiorniczki 4,5l są przygotowane pod montaż dwóch pompek??
-
[B6 BEX] Bardzo wysoka temperatura silnika
wydaje mi się że przy 124 stopniach to powinien się silnik sam wyłączyć, ja bym nie celował w termostat a raczej w czujnik, czujnik nowy nie zawsze musi być dobry, ja już się na tym przejechałem i niepotrzebnie dwa razy termostat wymieniłem
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
pewnie pierwszym modem przy takich zamiarach z wolnossącym 1.8 była by zmiana silnika na jakiś mocniejszy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Było kozacko, również dziękuję wszystkim przybyłym za tak liczną obecność, mimo że zimno to atmosfera gorąca, jak będzie cieplej to na pewno trzeba będzie powtórzyć
-
[B6 AMM] Pasek rozrządu
jeśli przebieg który masz na blacie jest wiarygodny to te 9 tys. na tym pasku jest możliwe, idealne napisy utrzymują się przez niedługi czas, wszystko w zależności od warunków w jakich był używany. Moim zdaniem możesz na nim spokojnie pojeździć i zmienić go za 60 tys. przyjmując że mógłbyć on wymieniony przy np. 90 tys.
-
[ALL B5] 205/65 R15
ale po co zarzucać jakieś niepopularne rozmiary i zdrowo przepłacać, w B5 w 15 jest odpowiednia 195/65/R15 i taka powinna być (nie mówie już o tym że licznik przekłamuje w przypadku innego rozmiaru), a jeśli chcesz mieć szersza to załóż 16 albo 17
-
[B5 ABC] Temperatura silnika (lokalizajca czujnika)
masz szczęście że do oczu Ci nie naleciało, ale teraz będziesz pamiętał jak się zachowuje gorący płyn chłodniczy
-
[ALL] AUDI A4 2.4 V6 - WYMIANA OLEJU
ja też nie wiedziałem jaki mam olej i zalałem Mobil 1 5W50 full syntetyk na początku wypijał 300-400ml / 1000km teraz jakies 200-300, nie uważam żeby był powód do lania półsyntetyka, ale w sumie jeśli boisz się to zalej półsyntetyk i obserwuj ile go zużywa, a zużywać zawsze będzie po prostu ten typ tak ma
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
ja w swoim też miałem wybór między Stagiem 300 , a LandiRenzo, wybrałem LandiRenzo i nie żałuję choć kosztowało więcej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe czy tylko wzrok Piotrek będzie miał zmęczony :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak widzisz u nas też
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe widzę że dojrzewasz do bardziej realnych cen :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Po wymianie tarcz i klocków piszczenie
rzeczywiście popsuł się bosch i czuję że teraz to jedna wielka loteria żeby trafić na dobrą część tej firmy, może musisz jeszcze trochę dotrzeć ten komplet, ja u siebie też miałem podobny objaw między 2 a 3 tkm z klockami ATE (może to i była wina że zakładałem na stare tarcze), ale na szczęście po 3 tkm popiskiwanie znikło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko że szajnowicza jest zamknięta po tej remontowanej stronie, prędzej strzelałbym na Jasnogórską tylko że tam jest gdzieś 10cm a nie 40
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeśli była dobrze oznakowana i jechał za szybko to trochę lipe ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no nie gadaj, mam nadzieje że to Omegę rozwalił ;(