Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. musisz wyzerować licznik VAG-iem i wtedy będzie ok, ktoś poprostu zrobił wszystko na kanałach "czterdziestych" a zapomniał o 2 tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html
  2. jak na benzynę to i tak za długo, tak jak koledzy mówią wymień termostat i powinno się od razu poprawić
  3. bedę na spocie jutro więc wpisać mnie
  4. sprawdzałem w ETCE ten numer przekaźnika 377 jest zmieniony na 603, a numer części to 4B0 955 531 E (sprawdzałem to przy wpisanym modelu b5, ale myślę że w B6 może być to ten sam)
  5. czyli owocny był niedzielny wyjazd na giełdę?
  6. dzięki czytałem już wcześniej cały wątek ale przyznam że drugi raz mi się już nie chciało :gwizdanie:
  7. Max a Ty jaki masz zbiorniczek?? Kupowałeś zbiornik z dwoma wyjściami czy przerabiałeś?
  8. zainstaluj sobie Mozilla Thunderbird sto razy lepsza od outlooka jeśli chodzi o klienta poczty tu masz link: http://www.softmania.eu/program-200-mozilla_thunderbird_2.0.0.23_dla_windows.html#m [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________ ja jestem jak najbardziej za
  9. zalej więcej i problem powinien zniknąć może 30:3,8=7,89l to może nie jest cała Twoja rezerwa, a wskazówce nie zawsze można ufać
  10. po drugim lifcie wszystkie zbiorniczki 4,5l są przygotowane pod montaż dwóch pompek??
  11. wydaje mi się że przy 124 stopniach to powinien się silnik sam wyłączyć, ja bym nie celował w termostat a raczej w czujnik, czujnik nowy nie zawsze musi być dobry, ja już się na tym przejechałem i niepotrzebnie dwa razy termostat wymieniłem
  12. pewnie pierwszym modem przy takich zamiarach z wolnossącym 1.8 była by zmiana silnika na jakiś mocniejszy
  13. Było kozacko, również dziękuję wszystkim przybyłym za tak liczną obecność, mimo że zimno to atmosfera gorąca, jak będzie cieplej to na pewno trzeba będzie powtórzyć
  14. jeśli przebieg który masz na blacie jest wiarygodny to te 9 tys. na tym pasku jest możliwe, idealne napisy utrzymują się przez niedługi czas, wszystko w zależności od warunków w jakich był używany. Moim zdaniem możesz na nim spokojnie pojeździć i zmienić go za 60 tys. przyjmując że mógłbyć on wymieniony przy np. 90 tys.
  15. ale po co zarzucać jakieś niepopularne rozmiary i zdrowo przepłacać, w B5 w 15 jest odpowiednia 195/65/R15 i taka powinna być (nie mówie już o tym że licznik przekłamuje w przypadku innego rozmiaru), a jeśli chcesz mieć szersza to załóż 16 albo 17
  16. masz szczęście że do oczu Ci nie naleciało, ale teraz będziesz pamiętał jak się zachowuje gorący płyn chłodniczy
  17. ja też nie wiedziałem jaki mam olej i zalałem Mobil 1 5W50 full syntetyk na początku wypijał 300-400ml / 1000km teraz jakies 200-300, nie uważam żeby był powód do lania półsyntetyka, ale w sumie jeśli boisz się to zalej półsyntetyk i obserwuj ile go zużywa, a zużywać zawsze będzie po prostu ten typ tak ma
  18. ja w swoim też miałem wybór między Stagiem 300 , a LandiRenzo, wybrałem LandiRenzo i nie żałuję choć kosztowało więcej
  19. ciekawe czy tylko wzrok Piotrek będzie miał zmęczony :gwizdanie:
  20. hehe widzę że dojrzewasz do bardziej realnych cen :gwizdanie:
  21. rzeczywiście popsuł się bosch i czuję że teraz to jedna wielka loteria żeby trafić na dobrą część tej firmy, może musisz jeszcze trochę dotrzeć ten komplet, ja u siebie też miałem podobny objaw między 2 a 3 tkm z klockami ATE (może to i była wina że zakładałem na stare tarcze), ale na szczęście po 3 tkm popiskiwanie znikło
  22. tylko że szajnowicza jest zamknięta po tej remontowanej stronie, prędzej strzelałbym na Jasnogórską tylko że tam jest gdzieś 10cm a nie 40
  23. jeśli była dobrze oznakowana i jechał za szybko to trochę lipe ma
  24. no nie gadaj, mam nadzieje że to Omegę rozwalił ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.