Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
super furka, widzę też że w tej chwili 12 osób się nad nią ślini
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a omega to nie padło do jezdzenia?? :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
LeleOlimpo - Il peggiore scherzo da fare al Bungee Jumping...
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
no nie przesadzajmy już że na zgaszonym silniku rośnie temp. (może minimalnie ale to tylko zjawisko inercji), ale fakt faktem na 51 kanale jest temp. nagrzewnicy, a płynu chłodzącego jest na 49 i tam patrzcie bo jak się ma uwalony termostat to i tak na 51 dochodzi do 90st
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
ja osobiście jeżdze na UG7+ i jestem bardzo zadowolony, swoją drogą cena 400 zł to wina sklepowej marży, miałem to samo przy letnich oponach w sklepie sezon wcześniej kupowałem po 390zł, a później po 240zł w sklepie internetowym, opony wyprodukowane w tym samym kraju i mają te same oznaczenia. Wniosek: w sklepach nas jebią po kieszeni jak chcą.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
termostat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ma fele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
żebyś się srebrem mógł pochwalić :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale w niedziele robimy spota??
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
GILI pytałem się właściciela siłowni ile ma ten rowerek i jakiej jest firmy, powiedział że ma go od 8 lat, to jest rowerek HES-a, mówił też że kosztował kilka razy więcej niż 700zł :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale fajnie powoli wymiękałeś z ceną owocnych poszukiwań kolejnej furki[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________ może niedziela??
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie tam nie dość że wszystko sprawdzą to jeszcze doradzą jaki no i wymienią, tylko musisz się ustawić wcześnie w kolejce bo tam zawsze sporo ludzi
-
[B5 AFN] Piszczenie czujnika przy uruchamianiu silnika w niskiej temp.
może masz słaby akumulator
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie niedziela pasuje jak coś[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________to co nikt nie reflektuje na spota dziś?
-
[ALL] Czy -25oC nie "popsuje" silnika?
jasne że nie można wkręcać jak jest zimny, w sumie jak samochód zimny powinien stać jak najkrócej (czyt. dłużej się nagrzewa na postoju niż w ruchu), jeśli tylko można to jechać i delikatnie operować gazem i powiedzmy tak do 3 tys. obrotów aż się nie nagrzeje
-
[ALL] Czy -25oC nie "popsuje" silnika?
olej mocno gęstnieje w takich temperaturach ale nic złego z furką się nie stanie (oczywiście trzeba jeździć spokojnie dopóki silnik się nie zagrzeje), być może w bańce zgromadziło się trochę wilgoci i to spowodowało że zamarzł, w takich temp. olej silnikowy nie zamarza
-
[B6 ALT] Wyciek oleju przy kolektorze wydechowym
niekoniecznie musisz mieć wyciek z tyłu, może też wylatywać tak jak mówisz gdzieś z boku i przedostawać się na tył, możesz obejrzeć jak przy rozrządzie uszczelki wyglądają, ewentualnie może Ci też popuszczać uszczelka przy filtrze oleju
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
wydaje mi się że raczej koledze chodziło o oznaczenie czyli tak jak u Ciebie w profilu ADP
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
ale to normalne jak wyjmujesz czujnik że wylewa się płyn chłodniczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek to do Ciebie niepodobne, dziadziejesz :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Przy kolizji nie wystrzeliła poduszka jaka przyczyna?
możliwe że autko jest po wypadku i nie ma już poduszki pasażera
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
i dlatego właśnie mechanicy radzą 10tkm a nie 15 dla oleju i 60 dla rozrządu a nie 120, nigdy nie zaszkodzi zmienić wcześniej niż zaleca instrukcja, bo później można dużo więcej dołożyć, poza tym jeśli ktoś jeździ ostro to musi częściej wymieniać płyny eksploatacyjne itp. bo się szybciej zużywają
-
[B5 ARJ] Wymiana termostatu w 2.4 V6
u mnie jak wymieniali termostat to musieli zdjąć pasek rozrządu, podobno niektórzy potrafią bez zdejmowania, być może dlatego że jest tam ciężki dostęp
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież widać że gość jest cichociemny więc dlatego go nie widziałeś :gwizdanie: