Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. super furka, widzę też że w tej chwili 12 osób się nad nią ślini
  2. a omega to nie padło do jezdzenia?? :gwizdanie:
  3. LeleOlimpo - Il peggiore scherzo da fare al Bungee Jumping...
  4. no nie przesadzajmy już że na zgaszonym silniku rośnie temp. (może minimalnie ale to tylko zjawisko inercji), ale fakt faktem na 51 kanale jest temp. nagrzewnicy, a płynu chłodzącego jest na 49 i tam patrzcie bo jak się ma uwalony termostat to i tak na 51 dochodzi do 90st
  5. ja osobiście jeżdze na UG7+ i jestem bardzo zadowolony, swoją drogą cena 400 zł to wina sklepowej marży, miałem to samo przy letnich oponach w sklepie sezon wcześniej kupowałem po 390zł, a później po 240zł w sklepie internetowym, opony wyprodukowane w tym samym kraju i mają te same oznaczenia. Wniosek: w sklepach nas jebią po kieszeni jak chcą.
  6. żebyś się srebrem mógł pochwalić :gwizdanie:
  7. ale w niedziele robimy spota??
  8. GILI pytałem się właściciela siłowni ile ma ten rowerek i jakiej jest firmy, powiedział że ma go od 8 lat, to jest rowerek HES-a, mówił też że kosztował kilka razy więcej niż 700zł :gwizdanie:
  9. ale fajnie powoli wymiękałeś z ceną owocnych poszukiwań kolejnej furki[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________ może niedziela??
  10. Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma)
  11. dokładnie tam nie dość że wszystko sprawdzą to jeszcze doradzą jaki no i wymienią, tylko musisz się ustawić wcześnie w kolejce bo tam zawsze sporo ludzi
  12. mnie niedziela pasuje jak coś[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________to co nikt nie reflektuje na spota dziś?
  13. jasne że nie można wkręcać jak jest zimny, w sumie jak samochód zimny powinien stać jak najkrócej (czyt. dłużej się nagrzewa na postoju niż w ruchu), jeśli tylko można to jechać i delikatnie operować gazem i powiedzmy tak do 3 tys. obrotów aż się nie nagrzeje
  14. olej mocno gęstnieje w takich temperaturach ale nic złego z furką się nie stanie (oczywiście trzeba jeździć spokojnie dopóki silnik się nie zagrzeje), być może w bańce zgromadziło się trochę wilgoci i to spowodowało że zamarzł, w takich temp. olej silnikowy nie zamarza
  15. niekoniecznie musisz mieć wyciek z tyłu, może też wylatywać tak jak mówisz gdzieś z boku i przedostawać się na tył, możesz obejrzeć jak przy rozrządzie uszczelki wyglądają, ewentualnie może Ci też popuszczać uszczelka przy filtrze oleju
  16. wydaje mi się że raczej koledze chodziło o oznaczenie czyli tak jak u Ciebie w profilu ADP
  17. ale to normalne jak wyjmujesz czujnik że wylewa się płyn chłodniczy
  18. Sysiek to do Ciebie niepodobne, dziadziejesz :gwizdanie:
  19. możliwe że autko jest po wypadku i nie ma już poduszki pasażera
  20. i dlatego właśnie mechanicy radzą 10tkm a nie 15 dla oleju i 60 dla rozrządu a nie 120, nigdy nie zaszkodzi zmienić wcześniej niż zaleca instrukcja, bo później można dużo więcej dołożyć, poza tym jeśli ktoś jeździ ostro to musi częściej wymieniać płyny eksploatacyjne itp. bo się szybciej zużywają
  21. u mnie jak wymieniali termostat to musieli zdjąć pasek rozrządu, podobno niektórzy potrafią bez zdejmowania, być może dlatego że jest tam ciężki dostęp
  22. przecież widać że gość jest cichociemny więc dlatego go nie widziałeś :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.