Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko zamów jakąś lepszą pogodę bo coś kurde pada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a no kończy się, nie da się w nieskończoność opierniczać, to kiedy spocik?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przeciez Ty juz masz w swoim 1.6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dlatego myslałem ze dzisiaj bedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no o jakieś 20.45 się zmyliśmy, a pogoda na weekend niestety nie zaciekawa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot mega wyjebany, tylko zastanawiam się gdzie wy byliście, no chyba że przymierzaliście te unimil w rozmiarze S to sory
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurna darmozjady znów znalazły sposób na podreperowanie budżetu: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7817010,Bedzie_fotoradar_dla_strazy_miejskiej.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
u mojego ojca w furce były continental-e i ja osobiście nie polecam, teraz są dunlopy i o niebo lepiej się trzymają asfaltu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
toś wymyślił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok to wezmę vaginę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok to 18 a gdzie ORBIS czy frytken?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to o której ten spot dziś, o 17 , galeria czy gdzieś indziej?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A leci powoli autko jezdzi oponki i fele juz zalozone 215/55/16 :naughty: Wybieram sie na spota ale jak na zlosc kazda niedziele jestem w pracy Nie kłam w tę niedziele nie byłeś
-
[ALL B5] LPG i olej silnikowy ??
dokładnie tak nie ma to nic ze sobą wspólnego, a jeśli pali niedużo to ja bym po prostu pilnował stanu i się tym nie przejmował
-
[B5 AHL] Producenci opon
prawda jest taka że najlepsze opony najszybciej się ścierają, a nieznane opony może i czasem są dobre ale często spotykam się z tym że chwalą je bo nimi handlują
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
będę miał vaginę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok to dziś spocior w 3 alei o 17
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok tylko w którym miejscu na wysokości Cepeli?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i wszystko jasne to gdzie dziś robimy spota?? u Kobry?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To kto jest jeszcze taki łaskawy dla Ciebie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek jak nigdy popieram Twoje słowa No to gdzie robimy spota?
-
Chciałbym zmienić dysk 2,5" co polecacie.
Ja mam samsunga 250GB, 7200 obr/min i jest szybszy ale i dużo głośniejszy od wcześniejszego Fujitsu 60 GB i 5400obr/min Raczej bym nie polecał samsunga, mam go teraz w obudowie zew. bo nieraz podczas prac zdarzało się że jakieś błędy się pojawiały podczas pracy systemu (wnioskuję że mogły się głowice zacinać)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie, wyświetla cały czas błąd przy przechodzeniu do trybu ręcznego i zapamiętywaniu ustawień, no i są dwa błędy ciągłe od czujnika poziomu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w końcu na coś przecież trzeba zwalić, ale z tego co mówią to raczej pilot zdupcył sprawę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie kupuj lemka na allegro tam bardzo często się podróby zdarzają, śruby rzecz jasna trzeba też kupować bo nie nadają się już one do ponownego montażu. Ja kupiłem od kolegi TOM77 z naszego forum i jestem zadowolony, tylko ja kupiłem od razu komplet