Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. tylko zamów jakąś lepszą pogodę bo coś kurde pada
  2. a no kończy się, nie da się w nieskończoność opierniczać, to kiedy spocik?
  3. przeciez Ty juz masz w swoim 1.6
  4. dlatego myslałem ze dzisiaj bedzie
  5. no o jakieś 20.45 się zmyliśmy, a pogoda na weekend niestety nie zaciekawa
  6. spot mega wyjebany, tylko zastanawiam się gdzie wy byliście, no chyba że przymierzaliście te unimil w rozmiarze S to sory
  7. kurna darmozjady znów znalazły sposób na podreperowanie budżetu: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7817010,Bedzie_fotoradar_dla_strazy_miejskiej.html
  8. u mojego ojca w furce były continental-e i ja osobiście nie polecam, teraz są dunlopy i o niebo lepiej się trzymają asfaltu
  9. ok to 18 a gdzie ORBIS czy frytken?
  10. to o której ten spot dziś, o 17 , galeria czy gdzieś indziej?
  11. A leci powoli autko jezdzi oponki i fele juz zalozone 215/55/16 :naughty: Wybieram sie na spota ale jak na zlosc kazda niedziele jestem w pracy Nie kłam w tę niedziele nie byłeś
  12. dokładnie tak nie ma to nic ze sobą wspólnego, a jeśli pali niedużo to ja bym po prostu pilnował stanu i się tym nie przejmował
  13. prawda jest taka że najlepsze opony najszybciej się ścierają, a nieznane opony może i czasem są dobre ale często spotykam się z tym że chwalą je bo nimi handlują
  14. ok to dziś spocior w 3 alei o 17
  15. ok tylko w którym miejscu na wysokości Cepeli?
  16. i wszystko jasne to gdzie dziś robimy spota?? u Kobry?
  17. To kto jest jeszcze taki łaskawy dla Ciebie?
  18. Piotrek jak nigdy popieram Twoje słowa No to gdzie robimy spota?
  19. Ja mam samsunga 250GB, 7200 obr/min i jest szybszy ale i dużo głośniejszy od wcześniejszego Fujitsu 60 GB i 5400obr/min Raczej bym nie polecał samsunga, mam go teraz w obudowie zew. bo nieraz podczas prac zdarzało się że jakieś błędy się pojawiały podczas pracy systemu (wnioskuję że mogły się głowice zacinać)
  20. nie, wyświetla cały czas błąd przy przechodzeniu do trybu ręcznego i zapamiętywaniu ustawień, no i są dwa błędy ciągłe od czujnika poziomu
  21. w końcu na coś przecież trzeba zwalić, ale z tego co mówią to raczej pilot zdupcył sprawę
  22. Nie kupuj lemka na allegro tam bardzo często się podróby zdarzają, śruby rzecz jasna trzeba też kupować bo nie nadają się już one do ponownego montażu. Ja kupiłem od kolegi TOM77 z naszego forum i jestem zadowolony, tylko ja kupiłem od razu komplet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.