Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. sory za OT , ale masz malik wy.. :gwizdanie: zajefajne miejsce do grania
  2. to na bank ten koleś co na spoty nie chce przyjechać, ostatnio go widziałem i nie miał oświetlenia z jednej strony tablicy, a na lampę nie zwróciłem uwagi
  3. albo stłuczki, kolizje, lawety (Magic to już dawno temu mówił)
  4. lepsze to niż nic, ale żaden płyn nie zastąpi zapasu
  5. no ok w końcu wy to będziecie mieli na samochodzie :gwizdanie:
  6. chyba "exclusive" jak coś piszecie to bez błędów bo będzie to śmiesznie wyglądało
  7. Myślę że to głupie bo jeśli nie przekroczyłeś prędkości do której są opony dostosowane to mogą Ci skoczyć, co do indeksu nośności to mam 91 (tak mówi producent), a indeks prędkości to V, przecież i tak jej nie przekroczy się, a w zimowych to mam indeks prędkości T
  8. a tam jak się widzieliśmy to na myjkę jechałeś?
  9. http://www.smog.pl/wideo/23118/jak_ze_zwyklego_monitora_zrobic_plazme/
  10. moim zdaniem to że przegiął gość w mieście to jedna sprawa, ale naginanie prawa przez policjantów jest karygodne i wcale to nie studzi zapałów do szybkiej jazdy a wręcz odnosi przeciwny skutek. Takim pozerom przed kamerą mówię stanowcze nie!
  11. Ostatnio dorabiałem kluczyk do innego samochodu z immobilajzerem i zapłaciłem 160zł tylko tyle że to od razu widać że dorabiany bo nie ma logo marki
  12. aleś jebn.ł porównanie
  13. no wlasnie,ja wczoraj spotowalem z kolega z a6 widziałem Cię jak pomykałeś przez alejki
  14. ja moze bede ale tak na pol godziny, a Dzo Dzo za co kropka dostał
  15. nie wszyscy mają szczęście spędzać wakacje w dziadowkach
  16. doprecyzuje to był czarny sedan B5
  17. a to dodatkowo od nas +5 do respect-u na mieście
  18. a może zupełnie co innego, sprawdź czy wentylator klimy chodzi, ja tak miałem jak Ty, okazało się że na postoju jak nie było dodatkowego chłodzenia od klimy to ciepło pochodzące od chłodnicy klimy było tak duże że wisko nie nadążało ze schłodzeniem obiegu i temp. dochodziła czasem do 110 nawet, aha i info dla pozostałych VAG nie pokazywał żadnych błędów, na klimie też nie było błędów
  19. ah ten internet, ale za***iście ludzie się opalają a tu gość im do ogródka wparował i jeszcze się bezczelnie pyta czy wyjedzie
  20. seba dokładnie magiczne 87?? tak :gwizdanie:
  21. ja tam od razu zczaiłem po tym napisie z tyłu Tornado raj dla dzieci
  22. Sysiek ale bezczelnie stanąłeś na bramie, a tak w ogóle to się nie zmieściłeś w miejscu parkingowym
  23. Autentyczna rozmowa pracownic ZUS
  24. wątpie że coś się poprzestawiało z mapą po odpięciu aku (pare razy odpinałem aku i z gazem nic się nie działo), ja tam bym stawiał na niezaadaptowaną przepustnicę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.