Treść opublikowana przez michal_g84
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
sory za OT , ale masz malik wy.. :gwizdanie: zajefajne miejsce do grania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to na bank ten koleś co na spoty nie chce przyjechać, ostatnio go widziałem i nie miał oświetlenia z jednej strony tablicy, a na lampę nie zwróciłem uwagi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
albo stłuczki, kolizje, lawety (Magic to już dawno temu mówił)
-
[ALL] Oryginalny środek łatający opony a dojazdówka
lepsze to niż nic, ale żaden płyn nie zastąpi zapasu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ok w końcu wy to będziecie mieli na samochodzie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba "exclusive" jak coś piszecie to bez błędów bo będzie to śmiesznie wyglądało
-
Polecane opony zimowe
Myślę że to głupie bo jeśli nie przekroczyłeś prędkości do której są opony dostosowane to mogą Ci skoczyć, co do indeksu nośności to mam 91 (tak mówi producent), a indeks prędkości to V, przecież i tak jej nie przekroczy się, a w zimowych to mam indeks prędkości T
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a tam jak się widzieliśmy to na myjkę jechałeś?
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/23118/jak_ze_zwyklego_monitora_zrobic_plazme/
-
[ALL] Pytanie o zasadności podwójnego mandatu
moim zdaniem to że przegiął gość w mieście to jedna sprawa, ale naginanie prawa przez policjantów jest karygodne i wcale to nie studzi zapałów do szybkiej jazdy a wręcz odnosi przeciwny skutek. Takim pozerom przed kamerą mówię stanowcze nie!
-
[ALL] Zgubilem jeden kluczyk. Co teraz z Auto Casco?
Ostatnio dorabiałem kluczyk do innego samochodu z immobilajzerem i zapłaciłem 160zł tylko tyle że to od razu widać że dorabiany bo nie ma logo marki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aleś jebn.ł porównanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wlasnie,ja wczoraj spotowalem z kolega z a6 widziałem Cię jak pomykałeś przez alejki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja moze bede ale tak na pol godziny, a Dzo Dzo za co kropka dostał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wszyscy mają szczęście spędzać wakacje w dziadowkach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
doprecyzuje to był czarny sedan B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a to dodatkowo od nas +5 do respect-u na mieście
-
[B5 APT] Wahanie temperatury ....pomocy...
a może zupełnie co innego, sprawdź czy wentylator klimy chodzi, ja tak miałem jak Ty, okazało się że na postoju jak nie było dodatkowego chłodzenia od klimy to ciepło pochodzące od chłodnicy klimy było tak duże że wisko nie nadążało ze schłodzeniem obiegu i temp. dochodziła czasem do 110 nawet, aha i info dla pozostałych VAG nie pokazywał żadnych błędów, na klimie też nie było błędów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ah ten internet, ale za***iście ludzie się opalają a tu gość im do ogródka wparował i jeszcze się bezczelnie pyta czy wyjedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
seba dokładnie magiczne 87?? tak :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale prowokacja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam od razu zczaiłem po tym napisie z tyłu Tornado raj dla dzieci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek ale bezczelnie stanąłeś na bramie, a tak w ogóle to się nie zmieściłeś w miejscu parkingowym
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Autentyczna rozmowa pracownic ZUS
-
[B5 ADP] Szarpie na gazie a na benzynie jest ok-co to może byc?
wątpie że coś się poprzestawiało z mapą po odpięciu aku (pare razy odpinałem aku i z gazem nic się nie działo), ja tam bym stawiał na niezaadaptowaną przepustnicę