Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ten to dopiero musi być wygłodniały :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba herbata Cię zaprasza na kolacje :gwizdanie:
-
Siłownia
napalm też mogę polecić (najlepszy z tego wszystkiego z przedtreningówek co brałem), superpump trochę gorszy, ale taka prawda bez skupienia na siłowni traci się bardzo dużo z efektu ogólnego, żarcie oraz sumiennie i poprawnie technicznie wykonywane ćwiczenia to podstawa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
toż to można się nerwicy nabawić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale czego nie rozumiesz, tego że każdy normalny facet myśli o , a na naszym forum o
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i myślisz że to pomogło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
głodnemu chleb na myśli :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie life is brutal, tymek nie wiedział że tak jest
-
Taśmy LED w budownictwie....
ja mam coś w tym stylu: http://cgi.ebay.co.uk/2-Pcs-Car-3-LED-5050-SMD-6cm-light-Stripe-Strip-WHITE-/120601663190?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c146b56d6 tylko że dłuższe (2 paski po 1,5m), żadne oświetlenie nie daje tyle światła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mówisz że jeśli zasłuży??
-
Siłownia
do pół godziny po trzeba coś zjeść, albo posiłek albo węgle a niedługo po jakiś posiłek, jeśli się tego nie dopilnuje to po tym czasie zaczyna się efekt kataboliczny, a przed treningiem to aminokwasy itp. nie można jeść zaraz przed siłownią bo jesteś ociężały itd. każdy wie o co chodzi
-
Siłownia
też to teraz mam ale nie czuje za dużej różnicy w stosunku do tańszych typu np. Syntrax Matrix
-
Siłownia
a co tam ciekawego jest w ich składzie?[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:27_________________________________________________dobra już poczytałem na google - stack przedtreningowy bez kreatyny o działaniu mobilizującym podobnym do tego w cyklu z kreatyną - tzw. wypełnienie między cyklami kretki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to niech remek też podjedzie to zvagujemy jego furkę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajnie mruczy i słychać turbinki, ale nie za dobrze kamerzysta sobie dawał radę, czym żeście to kręcili, starym wydechem?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zwali konia w posciel i pojdzie spac git koleś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bo pewnie miałeś wsadzone oryginalne Xenon-y dlatego nie masz regulacji, wsadzaj HID-a i się nie zastanawiaj tylko potem pojedź ustawić wysokość reflektorów ręcznie w stacji diagnostycznej żebyś nie walił po oczach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przenieśli się chyba na gey-zone i tam spamują
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
Nie ma dodatkowego aku do Bose, chyba że sobie sam wstawisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i gdzie ten film?
-
Siłownia
Mięśnie się kiedyś muszą zregenerować, jak będziesz ćwiczył cały czas dużymi obciążeniami przy takiej intensywności (tzn. każda partia 2 razy w tygodniu) to po miesiącu przyrostów zacznie Ci spadać siła zamiast rosnąć
-
[B5 AHL] Wymiana kompletu rozrządu - po co ?
albo po 30 tys padnie Ci pompa i będziesz się zastanawiał, zmienić przy okazji rozrząd? bo już trochę ma nalatane a robota jedna bo już wszystko rozebrane
-
[B5 1Z] Bardzo wielka prośba o pomoc z kluczykiem ( Dorobienie + IMMO ).
ja jak dorabiałem klucz do innej furki to sprawa jest bardzo prosta, oddajesz jeden kluczyk, a dostajesz drugi skopiowany bez wyciągania pastylki z kodem immo, obydwa działają, za taki jak Twój nie scyzoryk zapłaciłem 150zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
połączymy technikę mistrza prostej i mistrza zakrętów i będzie git
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek Snake mówił żebyśmy jutro byli u niego o 14 więc myślę że dobrze by było tak około 13:15 wyjechać