Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Malin jak coś to na następnym spocie skasujemy tę inspekcję, zapomniałem że ty masz przedliftowego a tam są inne kody a tak na marginesie Malin po spalaniu widzę że z Ciebie niezła kropelka teraz się zrobiła :gwizdanie:
-
Siłownia
ale siłownia za***ista, a ćwiczenia to jeszcze nie taki hardcore, ja już myślałem że coś ciekawego zobacze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sporo tam dziś tirów nie mogło wjechać, raz po jednej raz po drugiej stronie tarasowały drogę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale to wyjdź i go chociaż odśnież bo go później nie znajdziesz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stary ile ja miałem odśnieżania, p.dolony śnieg Piotrek mnie tam się wydaje że to zwykły benzynowy przelot z jakiegoś 1.8
-
Siłownia
jutro jak co poniedziałek cała Polska robi klatę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a skąd?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no no nareszcie jest efekt na tych filmikach, w życiu nie myślałem że wyjdzie taki dźwięk, kto już zwalił w pościel? :gwizdanie:
-
Siłownia
bo dopiero jak poćwiczysz naprawdę intensywnie to będziesz miał zakwasy (co przy regularnym ćwiczeniu nie jest już takie łatwe), bez zakwasów mięśnie też rosną
-
[ALL B5] Czy można kupić same amortyzatory do gwintu?
wątpie żeby dało się kupić osobno
-
Siłownia
to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów to wcale nie oznacza że dobrze ćwiczą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wporzo nie ma za co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wszystko razem 77zł
-
Siłownia
skończcie z tak dużą ilością serii bo tak jak Piotrek powiedział to jest bez sensu Duże partie mięśni (klatka, plecy nogi) 12-15 serii, małe partie (biceps, triceps, barki) 9-12 serii. Zróbcie sumiennie tyle serii w skupieniu i w następnym dniu zesracie się (sory za dosadność) z bólu od zakwasów. Więcej serii to albo zrobi się tak od niechcenia albo palicie mięśnie i to co ma wam przybyć to spalacie podczas "morderczego" treningu. P.S. po dobrze zrobionych 12 seriach kiedyś na klatce po zmianie programu na nowy miałem zakwasy przez tydzień Poczytajcie sobie co to jest efekt kataboliczny, a przestaniecie pisać takie rzeczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a z czego ta turbawka? R8?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sory ale nie mogłem się powstrzymać dwie gałki i pałkę :gwizdanie:
-
Siłownia
a ja tam potwierdzam to co Piotrek powiedział, ale są i takie dla których priorytetem jest kasa ale takie to z dala się omija
-
Polecane opony zimowe
UG 7+ podobno najbardziej uniwersalne opony, dobrze zachowują się we wszystkich warunkach, są oczywiście opony które są od niej lepsze np. na śniegu, ale za to na mokrym już dużo gorsze. Ja jeżdżę na UG7+ i jestem bardzo zadowolony
-
Strefa Śmiechu
ta skórzana tapicerka widać że zadbana i w dodatku w takim exclusive kolorze :polew: niezależne ogrzewanie - gość chyba trochę z temperaturą przesadził
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w końcu mody są najważniejsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Snake mam dla Ciebie przesyłeczkę, będziesz na najbliższym spocie w niedzielę?
-
Siłownia
a to akurat prawda, ale w tym przypadku to ja bym bardziej się martwił że plecy nie wytrzymają
-
Siłownia
a schabowe to co ze świnek karmionych naturalnie czy na paszach, bo większość sprzedawana w sklepach jest tuczona właśnie chemią i całe inne żarcie z jajkami włącznie. Nie widzę różnicy - to chemia i to chemia :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Niepokojące objawy dziwne syczenie
Zvaguj samochód i wklej logi to wtedy będzie wiadomo, może turbo coś nie tak działa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oj będzie się działo :polew: