Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba miał na myśli odchody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale korzyści z tego tytułu nie wymieniłeś :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek widać że Cię jeszcze trzyma bo pismo masz niewyraźne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oo to widzę że fight się szykuje :gwizdanie: oczywiście w tylko szyby zostawiamy w spokoju
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a później by się wszyscy nad tym tasowali [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 01:07_________________________________________________ dobra trzymam za słowo, w sylwka pasuje??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co dziś było otwarte? Ach Ci super kierowcy i weź postaw gdzieś samochód jak człowiek, to jakaś menda go zarysuje bo zazdrości
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to gdzie tak furki obdzierają?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jaki to jest?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja zapiłem i dopiero niedawno wstałem :gwizdanie:
-
Siłownia
zależy bo jeśli jesz te europejskie to nie dziwię się że tak uważasz, zjedz coś amerykańskiego i powiedz że jest to przereklamowane.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a gdzieżby, ja tam o niczym nie wiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim B8, a jak wyjdą to B9 a poza tym długich prostych dla mistrzów prostej i zadowolenia ze swoich obecnych furek, a i bym zapomniał fajnego chłopaka :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz to gówniane te telefony robią co rusz to się psują
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak już jarko wpisał zaproszenie do zakupu kalendarza, to przypominam że do poniedziałku zbieram chętnych i pójdzie jedna wysyłka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wlasnie teraz jest doinwestowana i wyglada coraz lepiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co taka cisza, nikt dziś przegubu nie uwalił?
-
[ALL B6] Błąd SONDY 17522 pytanie?
ja to sprawdzałem Vag-iem na kanale 33 w blokach pomiarowych na silniku
-
[ALL B6] Błąd SONDY 17522 pytanie?
Podepnę się pod pytanie, w jakich wartościach procentowych powinna oscylować sonda lambda?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odżywy nie zabrałeś a trzeba było smarować [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________panowie będę brał dla siebie kalendarz na 2011, kto chce też to zrzucimy się razem na wysyłkę, zbieram listę chętnych powiedzmy do poniedziałku (szczegóły dotyczące kalendarza znajdują się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.msg2006738;boardseen#new )
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
jak ktoś może spojrzeć bo wychodzą dziwne kwiatki, sonda zaczyna dopiero reagować jak temp. silnika wzrasta powyżej 60kilku stopni przy czym pierwsza faluje od samego początku, przy czym nie wiem czemu wychylenie aż 25% : http://www.fileserve.com/file/qMHqWNH[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________oglądał ktoś z was tego loga, jak to wg was wygląda?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
także uważajcie jak robicie wydech to przeguby padają
-
Siłownia
to czyste placebo, ktoś łyka, mówi że jest super i dzięki temu robi intensywniejszy trening i efekty są takie jak na ulotce, równie dobrze można wrzucić witaminę c do tego pudełka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mówisz że aż tak to się jeździć nie da czyli siłkę już masz z głowy dzisiaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wtedy stajesz się człowiek kropelka :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co do spalania to Twoje 1.6 nie ma litości