Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. chyba miał na myśli odchody
  2. ale korzyści z tego tytułu nie wymieniłeś :gwizdanie:
  3. Tymek widać że Cię jeszcze trzyma bo pismo masz niewyraźne
  4. oo to widzę że fight się szykuje :gwizdanie: oczywiście w tylko szyby zostawiamy w spokoju
  5. a później by się wszyscy nad tym tasowali [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 01:07_________________________________________________ dobra trzymam za słowo, w sylwka pasuje??
  6. to co dziś było otwarte? Ach Ci super kierowcy i weź postaw gdzieś samochód jak człowiek, to jakaś menda go zarysuje bo zazdrości
  7. to gdzie tak furki obdzierają?
  8. ja zapiłem i dopiero niedawno wstałem :gwizdanie:
  9. zależy bo jeśli jesz te europejskie to nie dziwię się że tak uważasz, zjedz coś amerykańskiego i powiedz że jest to przereklamowane.
  10. a gdzieżby, ja tam o niczym nie wiem
  11. Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim B8, a jak wyjdą to B9 a poza tym długich prostych dla mistrzów prostej i zadowolenia ze swoich obecnych furek, a i bym zapomniał fajnego chłopaka :gwizdanie:
  12. teraz to gówniane te telefony robią co rusz to się psują
  13. jak już jarko wpisał zaproszenie do zakupu kalendarza, to przypominam że do poniedziałku zbieram chętnych i pójdzie jedna wysyłka
  14. no wlasnie teraz jest doinwestowana i wyglada coraz lepiej
  15. co taka cisza, nikt dziś przegubu nie uwalił?
  16. ja to sprawdzałem Vag-iem na kanale 33 w blokach pomiarowych na silniku
  17. Podepnę się pod pytanie, w jakich wartościach procentowych powinna oscylować sonda lambda?
  18. odżywy nie zabrałeś a trzeba było smarować [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________panowie będę brał dla siebie kalendarz na 2011, kto chce też to zrzucimy się razem na wysyłkę, zbieram listę chętnych powiedzmy do poniedziałku (szczegóły dotyczące kalendarza znajdują się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.msg2006738;boardseen#new )
  19. jak ktoś może spojrzeć bo wychodzą dziwne kwiatki, sonda zaczyna dopiero reagować jak temp. silnika wzrasta powyżej 60kilku stopni przy czym pierwsza faluje od samego początku, przy czym nie wiem czemu wychylenie aż 25% : http://www.fileserve.com/file/qMHqWNH[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________oglądał ktoś z was tego loga, jak to wg was wygląda?
  20. także uważajcie jak robicie wydech to przeguby padają
  21. to czyste placebo, ktoś łyka, mówi że jest super i dzięki temu robi intensywniejszy trening i efekty są takie jak na ulotce, równie dobrze można wrzucić witaminę c do tego pudełka
  22. Mówisz że aż tak to się jeździć nie da czyli siłkę już masz z głowy dzisiaj
  23. wtedy stajesz się człowiek kropelka :gwizdanie:
  24. Co do spalania to Twoje 1.6 nie ma litości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.