Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. dość ślisko dziś było, sam dziś widziałem jak gość przy Urzędzie Wojewódzkim pocałował drugiego w dupe :gwizdanie:
  2. byś się zdziwił, wszystko się da tylko ciężka praca przed nim
  3. a w jakim przedziale ma oscylować?
  4. to Ty chyba nie widziałeś tego: albo tego:
  5. jak dobrze że są cytaty bo tak człowiek nie dowiedziałby się o co chodziło :gwizdanie:
  6. dziś zmieniłem z jednej strony, jak nie pomoże to zamienie je stronami bo są identyczne i mają taką samą długość przewodów
  7. stary venom,hyperdrine,Thyrotherm,killer bee's,thermal pro i jeszcze teraz jest taka dobra nowość FA Lipoburn
  8. to co jakiś wypadek, a CB nie działa?
  9. to samo co zawsze czyli o 16 na galerii?
  10. ciekawy jestem jakby na mnie zadziałał
  11. tryb ECON (wyłączona sprężarka klimatyzacji), być może masz niesprawną sprężarkę
  12. podepnij Vag-a i sprawdź na nim jaką masz temperaturę silnika, być może to wina licznika, że nie pokazuje temperatury (wskaźniki na liczniku też można Vag-iem sprawdzić) co do 2-ki to raczej masz tę opcję, sprawdź na klimatroniku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  13. u mnie działa, uruchomiłem w trybie zgodności z winxp, jakieś tam błędy się pojawiły ale olałem klikając dalej i wszystko działa
  14. ciekawa opcja, Robert o niej nie mówił
  15. oj ora to psyche , ciekawe co jest jak się weźmie "rocket fuel"
  16. ale on dziś nie trenował chyba
  17. być może, ale wygląda na użyteczne
  18. magic coś dla Ciebie: http://allegro.pl/pompka-do-spuszczania-paliwa-jakosc-fv-polska-i1339775008.html
  19. musisz odkręcić korek od zbiorniczka wyrównawczego, załączyć silnik i zakręcić dopiero jak poziom zacznie się podnosić, pewnie dalej masz powietrze w układzie, nie odpowietrzysz go za bardzo jak wszystko będzie pozakręcane
  20. ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać
  21. tylko jak pompa jest uszkodzona to by się mu przegrzewał
  22. w etce znalazłem, że są dwie sztuki przed katem - numer 078 906 265 M, obydwie mają ten sam numer i zgodnie z błędem to są one chyba podgrzewane?
  23. ale jeśli temp. dochodzi do 90stopni to nie oznacza że termostat jest zły, prędzej przy takich wahaniach obstawiałbym czujnik temperatury G2/G62. U mnie mechanicy wymienili 2 termostaty i sprawa powracała za każdym razem inaczej się temperatura zachowywała, po wymianie czujnika temp. cały czas mam 90stopni po nagrzaniu. A mechanikom nie warto zawsze ufać bo oni zawsze pierwsze co robią to w takim przypadku wymieniają termostat, który wcale nie musi być niesprawny
  24. tylko że to jest v-ka i nie wiem po której stronie
  25. no nie wiem czy dla mnie to są jego słowa, ja je tylko zacytowałem a tak na marginesie to przez zimę trzeba ćwiczyć a nie nadużywać alkoholu, w sylwestra się można dopiero zapomnieć :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.