Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dość ślisko dziś było, sam dziś widziałem jak gość przy Urzędzie Wojewódzkim pocałował drugiego w dupe :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byś się zdziwił, wszystko się da tylko ciężka praca przed nim
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
a w jakim przedziale ma oscylować?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to Ty chyba nie widziałeś tego: albo tego:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak dobrze że są cytaty bo tak człowiek nie dowiedziałby się o co chodziło :gwizdanie:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
dziś zmieniłem z jednej strony, jak nie pomoże to zamienie je stronami bo są identyczne i mają taką samą długość przewodów
-
Siłownia
stary venom,hyperdrine,Thyrotherm,killer bee's,thermal pro i jeszcze teraz jest taka dobra nowość FA Lipoburn
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co jakiś wypadek, a CB nie działa?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to samo co zawsze czyli o 16 na galerii?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawy jestem jakby na mnie zadziałał
-
[ALL B6] Tryb ECON
tryb ECON (wyłączona sprężarka klimatyzacji), być może masz niesprawną sprężarkę
-
[B5 ALG] Problem z temperaturą silnika
podepnij Vag-a i sprawdź na nim jaką masz temperaturę silnika, być może to wina licznika, że nie pokazuje temperatury (wskaźniki na liczniku też można Vag-iem sprawdzić) co do 2-ki to raczej masz tę opcję, sprawdź na klimatroniku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
[ALL] Czy odpalił ktoś ETKE na windows 7 64bit professional?
u mnie działa, uruchomiłem w trybie zgodności z winxp, jakieś tam błędy się pojawiły ale olałem klikając dalej i wszystko działa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawa opcja, Robert o niej nie mówił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oj ora to psyche , ciekawe co jest jak się weźmie "rocket fuel"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale on dziś nie trenował chyba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
być może, ale wygląda na użyteczne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic coś dla Ciebie: http://allegro.pl/pompka-do-spuszczania-paliwa-jakosc-fv-polska-i1339775008.html
-
[B5 ADP] Wymiana płynu chłodniczego
musisz odkręcić korek od zbiorniczka wyrównawczego, załączyć silnik i zakręcić dopiero jak poziom zacznie się podnosić, pewnie dalej masz powietrze w układzie, nie odpowietrzysz go za bardzo jak wszystko będzie pozakręcane
-
Siłownia
ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać
-
[ALL B5] Problem z termostatem
tylko jak pompa jest uszkodzona to by się mu przegrzewał
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
w etce znalazłem, że są dwie sztuki przed katem - numer 078 906 265 M, obydwie mają ten sam numer i zgodnie z błędem to są one chyba podgrzewane?
-
[ALL B5] Problem z termostatem
ale jeśli temp. dochodzi do 90stopni to nie oznacza że termostat jest zły, prędzej przy takich wahaniach obstawiałbym czujnik temperatury G2/G62. U mnie mechanicy wymienili 2 termostaty i sprawa powracała za każdym razem inaczej się temperatura zachowywała, po wymianie czujnika temp. cały czas mam 90stopni po nagrzaniu. A mechanikom nie warto zawsze ufać bo oni zawsze pierwsze co robią to w takim przypadku wymieniają termostat, który wcale nie musi być niesprawny
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
tylko że to jest v-ka i nie wiem po której stronie
-
Siłownia
no nie wiem czy dla mnie to są jego słowa, ja je tylko zacytowałem a tak na marginesie to przez zimę trzeba ćwiczyć a nie nadużywać alkoholu, w sylwestra się można dopiero zapomnieć :gwizdanie: