Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie, a i przy okazji poznać trochę osób z Polski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak się parę osób by zebrało to też bym pojechał
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
w takim razie wypróbuj gainera+kreatynę i zrób naprawdę porządny trening, musisz systematycznie chodzić no i jeść w domu co trzeba, choćbyś nie wiem jaką miał przemianę to urośniesz, a przy tak dobrej przemianie jak mówisz to będziesz miał fajną suchą masę
-
Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
jeśli masz chatkę przy skiparku to nie radzę, bo tam są bardzo ostre podjazdy i czasem ciężko się minąć, ale jeśli mieszkasz gdzieś w mieście to możesz olać, ja pamiętam że tylko łańcuchy raz założyłem i to właśnie dojeżdżając do chatki. Chociaż Ty masz w swoim quattro więc wdrapałbyś się bez problemu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
da się ale daleko się nie zajedzie
-
Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
trzeba pamiętać że kamizelkę należy wozić w środku, a nie w bagażniku bo za to też są mandaty co do alkoholu, to wychodzi na to samo przy mocniejszych, a browary są tańsze
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
w tak krótkim czasie tyle kg to można zrobić ale masy tłuszczowej, no ale jeśli chcesz od razu zacząć na ostro to na mnie dobrze podziałało MASS XXL z TREC-a oraz do tego jakaś kreatyna (monohydrat) ewentualnie jakaś przedtreningówka (booster azotowy). Osobiście uważam że jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią to na początek powinien zacząć na sucho - czyli bez odżywek. Proponuje na start zmienić dietę na bardziej bogatą w białka i węglowodany (piersi z kurczaka, ryż, tuńczyk, jajka itp.)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba chce mieć niżej niż Ty
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
wcale że nie bo czas liczy się jeśli poruszasz się po forum, jak nie to czas nie jest liczony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w końcu trzeba było dobrze zacząć 1 spota w roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
żałujesz już że Cię nie było??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
było bardzo głośno i szybko
-
Dysk zewnętrzny do domowego użytku.
też uważam że powinieneś wziąć WD czyli tak jak Ty dałeś w tym drugim, ale pomyśl czy nie wziąłbyś z USB 3.0 kompatybilnym z 2.0, jeśli narazie nie masz 3.0 to będzie działał pod 2.0 normalnie a w przyszłości na pewno będziesz myślał nad zmianą kompa a wtedy interfejsy 3.0 będą już na porządku dziennym, a różnica w cenie nie taka duża: http://allegro.pl/dysk-wd-passport-essential-2-5-500gb-usb-2-0-3-0-i1389572507.html Jeśli chodzi o środek to póki co oferowane dyski przewyższają możliwościami przepustowość USB 2.0 także nie musisz szukać nie wiadomo jak szybkiego.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot był mega, a najlepszy był wyjazd do KFC
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
w tygodniu będę zmieniał drugą, a czujnik temp. jest na pewno ok. winię tu bardziej sondę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo przecież to EVO jest
-
Strefa Śmiechu
wiem że to nie jest śmieszne: NY's Dumbest; NYC sanitation workers destroy a Ford Expediton
-
Siłownia
a jak w Polsce mamy być duzi skoro my nie wpierdl.my jedzenia tylko takie małe kanapeczki jemy
-
Siłownia
chyba miałeś na myśli glutaminę, a co do witamin to kup sobie jakiś zestaw aminokwasów, tylko weź pod uwagę że to wszystko w odżywkach białkowych też jest
-
Strefa Śmiechu
Ale wymyślili:
-
Strefa Śmiechu
i go audi ciągnęło
-
Siłownia
jeśli masz tendencję do tycia to białko, jak bardzo dobrą przemianę materii to możesz gainera
-
[B5 ACK] Urządzenie w miejscu koła zapasowego - co to?
sprawdź po kodach wyposażenia może w ten sposób dojdziesz co to, ale pewnie to ktoś sam coś wymodził, wejdź pod samochód i sprawdź czy te przewody idą gdzieś podwoziem, ja się tam nie spotkałem żeby w tamtym miejscu instalowali cokolwiek innego niż koło zapasowe
-
Siłownia
suple.us i teraz już nie ma tamtej promocji teraz jest inna PIMP BLAST + Fire Ignition Lemon Ice za 199zł a podpis jest do tego niemożliwy: Pimp Blast Podrasuj Sie i … Jaaazda! Leszczom opadaja kopary, piczki robia sie mokre :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aż tak się najadłeś