Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Gość ma Kadeta a pewnie zawsze marzyło mu się audi :gwizdanie:
  2. ja jadę swoim więc mogę was zabrać
  3. ja oczywiście się piszę
  4. Po pierwsze ma Tip-a, po drugie to BiT więc może być już kompletnie zajechany a do tego gość mówi że się kontrolka pali także pewnie nie dojdziesz do ładu, po trzecie może jest zespawany z dwóch albo trzech, aha i 2.7 BiT chyba miały 250KM a nie 230 jak gość pisze
  5. do czasu jak madzia nie powie, albo się hajtamy albo podział majątku :gwizdanie:
  6. bardzo dobre posunięcie, ja u siebie też wyciąłem, co prawda u mnie był rozsypany kat ale wydaje mi się że teraz jakoś tak w ogóle równiej pracuje
  7. a wskazówka podchodzi do 60 st po przekręceniu kluczyka, czy w ogóle nie rusza się?
  8. a później będziesz mówił że na wakacje chciałeś ręcznik, a dostałbyś już po wyjeździe
  9. termostat wymień, a po czym powiedział że jest dobry, na oko? pewnie nawet mu się go wyciągać nie chciało
  10. będę dziś na spocie jak coś, mogę wziąć VAG-a
  11. dodam coś do waszej teorii, licznik przy 200 zawyża ok. 10km/h lub nawet więcej w stosunku do GPS-a więc 210 to w rzeczywistości 200 lub nawet trochę mniej
  12. widzę że trzeba oduczyć się jedzenia przy kompie bo można
  13. również polecam tylko że on darmowy jest tylko przez miesiąc
  14. To jakieś zdjęcie z rodzinnego albumu? :polew:
  15. dzisiejsze wyniki z jazdy go-kartami: kto nie był niech żałuje
  16. czyli o 18 na miejscu się umawiamy?
  17. a gdzie dokładniej bo ja z bratem byśmy się wybrali, a otwarte dziś w ogóle?
  18. [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:37_________________________________________________Osobiście otwierałem już browca wieloma rzeczami, ale żeby książką, takie coś to tylko student wymyśli:
  19. to pewnie dzo dzo teraz dobrze kontroluje czy przypadkiem nie kradną w szatniach, nie ma go na forum bo taśmy przegląda
  20. a i na drugi raz nie zakładaj dwóch tematów w dwóch różnych działach na ten sam temat
  21. to akurat nie wiele mówi, że dużo Ci ubywa ze zbiorniczka, to może oznaczać wyciek z dosłownie każdego miejsca (węże, chłodnica), podjedź gdzieś na kanał zdejmij osłonę, rozgrzej silnik i zaczekaj aż będzie kapało, ale zacznij oglądać od przewodów gazowych z płynem chłodniczym, może jakąś opaskę źle Ci dokręcili
  22. to co jednak są w przymierzalniach kamery ?
  23. przecież to jest chyba to samo co u niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.