Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gość ma Kadeta a pewnie zawsze marzyło mu się audi :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jadę swoim więc mogę was zabrać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja oczywiście się piszę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Po pierwsze ma Tip-a, po drugie to BiT więc może być już kompletnie zajechany a do tego gość mówi że się kontrolka pali także pewnie nie dojdziesz do ładu, po trzecie może jest zespawany z dwóch albo trzech, aha i 2.7 BiT chyba miały 250KM a nie 230 jak gość pisze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do czasu jak madzia nie powie, albo się hajtamy albo podział majątku :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bardzo dobre posunięcie, ja u siebie też wyciąłem, co prawda u mnie był rozsypany kat ale wydaje mi się że teraz jakoś tak w ogóle równiej pracuje
-
[B5 ADP] Czujnik temperatury??
a wskazówka podchodzi do 60 st po przekręceniu kluczyka, czy w ogóle nie rusza się?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a później będziesz mówił że na wakacje chciałeś ręcznik, a dostałbyś już po wyjeździe
-
[ALL B5] Uszkodzony czujnik temperatury czy termostat ?
termostat wymień, a po czym powiedział że jest dobry, na oko? pewnie nawet mu się go wyciągać nie chciało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
będę dziś na spocie jak coś, mogę wziąć VAG-a
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dodam coś do waszej teorii, licznik przy 200 zawyża ok. 10km/h lub nawet więcej w stosunku do GPS-a więc 210 to w rzeczywistości 200 lub nawet trochę mniej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że trzeba oduczyć się jedzenia przy kompie bo można
-
Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
również polecam tylko że on darmowy jest tylko przez miesiąc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jakieś zdjęcie z rodzinnego albumu? :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiejsze wyniki z jazdy go-kartami: kto nie był niech żałuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli o 18 na miejscu się umawiamy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ja z bratem na bank
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a gdzie dokładniej bo ja z bratem byśmy się wybrali, a otwarte dziś w ogóle?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak szybko się zgodził
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:37_________________________________________________Osobiście otwierałem już browca wieloma rzeczami, ale żeby książką, takie coś to tylko student wymyśli:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to pewnie dzo dzo teraz dobrze kontroluje czy przypadkiem nie kradną w szatniach, nie ma go na forum bo taśmy przegląda
-
[B5 ADP] Ubywanie cieczy chłodzącej ze zbiorniczka wyrównawczego
a i na drugi raz nie zakładaj dwóch tematów w dwóch różnych działach na ten sam temat
-
[B5 ADP] Ubywanie cieczy chłodzącej ze zbiorniczka wyrównawczego
to akurat nie wiele mówi, że dużo Ci ubywa ze zbiorniczka, to może oznaczać wyciek z dosłownie każdego miejsca (węże, chłodnica), podjedź gdzieś na kanał zdejmij osłonę, rozgrzej silnik i zaczekaj aż będzie kapało, ale zacznij oglądać od przewodów gazowych z płynem chłodniczym, może jakąś opaskę źle Ci dokręcili
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co jednak są w przymierzalniach kamery ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież to jest chyba to samo co u niego