Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. nie martw się Herbata, będzie dobrze, wiem co mówię i wspomnisz moje słowa
  2. kurde 3 tankowania i już Ci się karta zwraca[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 13:50_________________________________________________ dokładnie tylko te Verva, V-powery, Ultimate itd. różnią się dodatkami
  3. Chłopaki bierze któryś z was kartę zniżkową? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159904.0 Jak coś to podłączajcie się pod wysyłkę do mnie myślę, że wtedy zapłacicie za samą kartę, paliwo w Cz-wie i tak jest z Boronowa bez względu na markę stacji, różnią się tylko ewentualnie polepszaczami
  4. myślę że nie powinieneś mieć problemu ale najlepiej zapytać się w informacji na 1 piętrze na ul. Waszyngtona tam gdzie bank i gdzie wyrabiają dowody osobiste, powinni Ci udzielić informacji
  5. ale jak nie mieszkasz w Częstochowie tylko dajmy na to np. w Poczesnej to już musisz mieć nie SC tylko SCZ. Ja tam słyszałem że nie mogą być np. z przodu z flagą a z tyłu z gwiazdkami, tylko obie identyczne, ale to tylko zasłyszane
  6. Cholera gdzie tyle paliwa można wyjeździć :gwizdanie: a tak w ogóle to też się chyba zdecyduje na jedną
  7. szef kupił sobie B8 i zazdrościsz ? :gwizdanie:
  8. to już drugą Ci zajeb.li?
  9. jakby się pojawiła opcja Shell-a to bym się tym zainteresował
  10. śmierdząca sprawa, niby niewielkie kwoty ryzykujesz ale niewiadomo jak później ze ściągalnością, oni pożyczają Twoje pieniądze dokładają swoją prowizję i interes się kręci a oni niczym nie ryzykują. Wiem że to co innego ale niby oczywista sprawa, punkty płacenia rachunków, niby płacą Twoje rachunki, biorą prowizję oczywiście mniejszą niż na poczcie, a pomimo to zdarzają się bankructwa. Ani nie masz zapłaconego rachunku, ani oszczędności z mniejszej prowizji.
  11. od której tam będziecie?
  12. Nie bardzo się to kalkuluje ponieważ te urządzenia nie pobierają znów aż tak dużo energii, bo owszem w godzinach nocnych (po 22) będziesz miał energię dużo tańszą, ale w dzień masz wtedy droższą taryfę od obecnej. Uwierz mi że jak będzie Ci zależało na wypraniu czegoś to nie będziesz czekał z tym do wieczora, to samo jak będziesz miał zimną wodę. Co innego jakbyś miał piece akumulacyjne elektryczne do ogrzewania mieszkania to można by było nad tym myśleć. P.S. żeby dojść do Twojego zużycia sprawdź sobie rachunek i wtedy np. opłaty za samą energię obliczysz, moc (kW) * czas używania (h)
  13. na 2 pietrze obok stacji benzynowej
  14. wygląda to bardzo obiecująco Piotrek widziałem Cię na Księżycowej jakąś godzinkę temu ale byłeś tak zapatrzony że świata poza pasażerami nie widziałeś :gwizdanie:
  15. ja również bym chciał się załapać na sprężynkę lewą od strony kierowcy jeśli jest jeszcze taka możliwość
  16. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Niestety takie zabezpieczenia w Polsce są nielegalne - boskie to nasze prawo, zad złodzieja najważniejszy.
  17. od 97 wsadzali 2.4 do Audi, ale tak jak mówisz łatwiej Ci będzie znaleźć w późniejszych rocznikach, tylko nie wiem czy wiesz ale masa silnika jest dużo większa niż 1.8 i oprócz osprzętu i silnika jeszcze parę innych rzeczy też będziesz musiał zmienić (pomijając elementy mocowania, to na pewno poduszki pod silnik, a nie wiem jak w tym przypadku ze sprężynami i amorkami będzie). Jak poprzednicy mówią 1.8t o wiele lepiej wsadzić, bo z 2.4 to tanim kosztem nic już więcej nie wymodzisz. Co do linii CAN to chyba w B5 tego nie było bo ja zwykłym chińskim VAG-iem na OBD2 wszystko bez problemu sobie sprawdzam
  18. ja miałem to samo tylko że w oryginale Valeo, nie zrobiłem z tym nic poprostu kupiłem drugą
  19. Przeciez piotrek sam wracal do czewy to dlaczego w liczbie mnogiej To było o nas :gwizdanie:
  20. Właśnie jeszcze raz Snejku wielkie dzięki za ugoszczenie i super jedzonko, Piotrek bo tam od Poraja jest taki zakręt ostry w lewo a Ty pewnie prosto pojechałeś, a jeśli w drugą stronę mówisz, to zapewne zamiast pojechać na Poraj pojechałeś na Koziegłowy
  21. Seba nie wiem czy miałeś włączone CB ale mówili jak wjechaliśmy do Cz-wy: "uważajcie bo jakieś debile pomiędzy samochodami jeżdżą w stronę Piotrkowa"
  22. ok to wezmę też NAVI może się przyda gumy to wiedziałem że trzeba wziąć :gwizdanie:
  23. to jak kto będzie u Kobry i co bierzemy ze sobą, a co w terrarium już będzie? A Ty Magic na bezsenność cierpisz?
  24. na ul. Krakowiaków ja też zostawiałem swój samochód, z parkingu zawożą Cię potem na lotnisko i jak wrócisz to CIę z tamtąd odbierają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.