Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dawno już tyle osób na raz tu nie zaglądało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomek a Ty też jakiś szlaban masz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie te konie, nie ten owies
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic no wiesz i teraz już wiadomo po jakich ciastkach on tak urósł :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To kto będzie dzisiaj na spocie bo szykuje się niezły fight
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok ale kabelek i tak weź ze sobą, to do zobaczenia o 16 u Kobry
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok Piotrek tylko nie zapomnij mojego Vag-a zabrać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to o której u mnie będziecie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek weź jutro mój kabel, a tak poza tym to jak jedziemy?
-
[B5 AEB] Zagadka nr 2
jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bynajmniej nie do ludzi, a do samochodu
-
[B5 AEB] Zagadka nr 2
w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty) po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś. Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
Ja nie jeżdżę spokojnie i mnie w mieście spala 14-16l/100km gazu, więcej oczywiście jak klima na full, bez dwóch napinaczy hydraulicznych które były jeszcze dobre części do rozrządu kosztowały mnie 600zł + 180zł pompa wody, poza tym musisz się liczyć z większą ceną np. przy zakupie świec itp. bo jest ich 6, no i do paru rzeczy jest cięższy dostęp co wymusza rozbieranie pasa przedniego.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też się piszę a o której jedziemy?
-
[B6 AVF] Rogalowy sofcik :)
Niezły wynik, a jak kondycja furki po sofcie?
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
No no Sysiek gratki, mega wykresik wyszedł, teraz wciągasz wszystko co się rusza
-
[B5 AEB] Błąd 00561 - dziwny problem
ten błąd wskazuje na zbyt ubogi skład mieszanki paliwowej
-
Poduszki powietrzne, jak mocno trzeba łupnąć żeby się otworzyły?
w przypadku pierwszego golfa uderzenie bardziej czołowe, czujnik dostał i poduchy strzeliły, drugi choć bardziej rozwalony wygląda na otarcie (samochód lub przeszkoda się minęły, a nie stanęły przed sobą), ale czasem dzieją się różne dziwne rzeczy więc pech jak przy zwykłym otarciu wystrzelą poduchy a przy mocniejszym nic się nie stanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
...ale osiemnastka... :gwizdanie:
-
[ALL] Opona na 19" do B6
A jak trafisz w okazyjnej cenie felgi o innej szerokości to co wtedy z gumami, poza tym jak będziesz miał kasę na fele za rok to będziesz tyle czekał z oponami które już będą o rok starsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja postaram się być ale tylko tak do 14 bo nie mam za wiele czasu jutro[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 15:37_________________________________________________ Najbardziej podobał mi się wpis: Wiecie jak wygląda sportowa wersja tej Skody? Kierowca ma adidasy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to był filtr gazu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
? Nie kumam. Byłeś tam kiedyś (bo mi się zdarzyło tylko zawsze były to zorganizowane wyjazdy nigdy na własną rękę),widziałeś taki pokaz kiedyś ? nie w Rudnikach, ale byłem na Airshow - nie wiem czy to tego samego typu ale tam było gdzie stanąć.Może innym chodziło o to że później trudno wyjechać, ale myślę że komunikacją miejską będzie jeszcze gorzej[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:32_________________________________________________ wiesz on dużo robi BMW, Audi, więc może się z czymś podobnym spotkał, mnie on kilka razy znalazł to co inni nie mogli, ale fakt raz wymienił niepotrzebnie termostat a okazało się że to czujnik temp. (mówiłem mu a on mnie nie posłuchał i miałem rację)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gizmo8 a byłeś u Anioła w Bosch Service?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:32_________________________________________________ To nie jest tak blisko (gdzieś 15km), no chyba że zostawisz gdzieś na przedmieściach, poza tym co to spotkanie AA czy co?
-
Debiut GPW
Czy to dobra inwestycja, to się okaże ale na pewno jest to rozwojowe dla naszej giełdy. Moim zdaniem GPW sprzeda się dobrze, wszystko jest zależne od tego jak będzie z przydziałem akcji i ceną emisyjną.