Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może nie koniecznie wtryski, sprawdź też dwumas, a co do Anioła, gość jest dobry ale czasem mi się wydaje że naciąga więc możliwe że nie trzeba wymieniać całości (podpinał kompa czy tak sobie strzelił że to wtryski?)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie to nie ten kuzyn był Jak tam było coś w ogóle na wyrazowie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie dziś nie będzie (urodziny kuzyna) i nie wiem czy przed wyjazdem się pokaże na spocie bo teraz poniedziałek i wtorek mam dużo roboty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a może Ci ktoś fele próbował uprowadzić?
-
[ALL B6] Zapaliła sie kontrolka system kontroli silnika
podepnij VAG-a a poza tym popraw profil bo silnika o takim oznaczeniu i mocy to raczej nie masz u siebie od poziomu oleju są inne kontrolki która pojawi Ci się na FISie
-
[B6 ALT] Nowa instalacja BRC SEQUENT 24 - niekomfortowy problem
bład wskazuje uszkodzenie czujnika temperatury więc jeśli Ci się to dzieje na zimnym to bardzo możliwe
-
[ALL B5] Jakie klocki do 2.8
niektóre klocki jak już są bliżej finiszu to zaczynają popiskiwać, u Ciebie może jeszcze aż tak bardzo się nie starły więc do czujnika być może nie doszło. Nie musisz ściągać od zewnątrz zaglądając przez felgę będziesz widział jak grube masz okładziny, a od wewnątrz podjedź do jakieś stacji diagnostycznej i tam na kanale zobaczysz jak wyglądają, ja za podobną cenę jak Ty kupiłem ATE z czujnikiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chciałeś powiedzieć dzisiaj
-
[B5 AEB] Problem z ABS-em bądź z hamulcem.
czasem zabrudzony lub źle osadzony czujnik, szczególnie jak ktoś grzebał przy hamulcach
-
[ALL B7] Czujnik klocków hamulcowych
300km zrobisz bez problemu, a 2000km też można zrobić ale wszystko zależy od stylu jazdy
-
[ALL B5] Jakie klocki do 2.8
dobre klocki to np. ATE, Textar, Ferrodo, z przodu na pewno masz czujnik, ale jak się kończą klocki to kontrolka na FIS-ie już się powinna palić. Poza tym to nazwij jakoś po ludzku ten temat
-
[ALL B5] Czy będą pasować takie opony?
zależy od tego jaką masz szerokość felgi, przy 255 to pewnie ledwo co by jechał, przy feldze 18 to ja bym też zainwestował w niższy zawias
-
[ALL B5] Czy będą pasować takie opony?
zależy jakie masz ET felgi ale domyślam się że 35, jak tak to nie bedą obcierać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale nie lepiej kupić podwójny, bo przecież mają być bliźniaki :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale i tak jechałeś jak wariat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
50zł Stacja Kontroli Pojazdów na Szajnowicza-Iwanowa za myjnią ręczną, sam tam robiłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a od której ten gryl?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Stacja diagnostyczna, przy myjni samoobsługowej na Szajnowicza-Iwanowa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam teraz w cenach nie siedze, wtedy u niego robiłem samochód więc wolałem żeby gość wiedział potem co i jak, a u eliasza miałem ten sam gaz tylko za 100zł taniej, a dla mnie dużo dalej w razie jakby coś było nie tak, więc może spytaj się u niego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jakiej firmy ten gaz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak to jest prawda zawsze boli :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba że to jest sposób Tymka na to żeby zainstalować sobie LPG :gwizdanie: i potem będzie nam wciskać że gość się rozmyślił a on tego przecież teraz nie zdemontuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz co ja nie narzekam na tego gościa co mi zakładał, jak będziesz chciał to Ci mogę dać numer tel do niego, dziwię się tylko czemu gość sam go nie chce założyć i dobrać sobie osprzęt według upodobań. aha i logi otwierasz w excelu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o której robimy dziś tego spota?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie się nie wczytuje chyba ten samochód zalało