Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. może nie koniecznie wtryski, sprawdź też dwumas, a co do Anioła, gość jest dobry ale czasem mi się wydaje że naciąga więc możliwe że nie trzeba wymieniać całości (podpinał kompa czy tak sobie strzelił że to wtryski?)
  2. Nie to nie ten kuzyn był Jak tam było coś w ogóle na wyrazowie?
  3. mnie dziś nie będzie (urodziny kuzyna) i nie wiem czy przed wyjazdem się pokaże na spocie bo teraz poniedziałek i wtorek mam dużo roboty
  4. a może Ci ktoś fele próbował uprowadzić?
  5. podepnij VAG-a a poza tym popraw profil bo silnika o takim oznaczeniu i mocy to raczej nie masz u siebie od poziomu oleju są inne kontrolki która pojawi Ci się na FISie
  6. bład wskazuje uszkodzenie czujnika temperatury więc jeśli Ci się to dzieje na zimnym to bardzo możliwe
  7. niektóre klocki jak już są bliżej finiszu to zaczynają popiskiwać, u Ciebie może jeszcze aż tak bardzo się nie starły więc do czujnika być może nie doszło. Nie musisz ściągać od zewnątrz zaglądając przez felgę będziesz widział jak grube masz okładziny, a od wewnątrz podjedź do jakieś stacji diagnostycznej i tam na kanale zobaczysz jak wyglądają, ja za podobną cenę jak Ty kupiłem ATE z czujnikiem
  8. chciałeś powiedzieć dzisiaj
  9. czasem zabrudzony lub źle osadzony czujnik, szczególnie jak ktoś grzebał przy hamulcach
  10. 300km zrobisz bez problemu, a 2000km też można zrobić ale wszystko zależy od stylu jazdy
  11. dobre klocki to np. ATE, Textar, Ferrodo, z przodu na pewno masz czujnik, ale jak się kończą klocki to kontrolka na FIS-ie już się powinna palić. Poza tym to nazwij jakoś po ludzku ten temat
  12. zależy od tego jaką masz szerokość felgi, przy 255 to pewnie ledwo co by jechał, przy feldze 18 to ja bym też zainwestował w niższy zawias
  13. zależy jakie masz ET felgi ale domyślam się że 35, jak tak to nie bedą obcierać
  14. ale nie lepiej kupić podwójny, bo przecież mają być bliźniaki :gwizdanie:
  15. ale i tak jechałeś jak wariat
  16. 50zł Stacja Kontroli Pojazdów na Szajnowicza-Iwanowa za myjnią ręczną, sam tam robiłem
  17. Stacja diagnostyczna, przy myjni samoobsługowej na Szajnowicza-Iwanowa
  18. ja tam teraz w cenach nie siedze, wtedy u niego robiłem samochód więc wolałem żeby gość wiedział potem co i jak, a u eliasza miałem ten sam gaz tylko za 100zł taniej, a dla mnie dużo dalej w razie jakby coś było nie tak, więc może spytaj się u niego
  19. a jakiej firmy ten gaz?
  20. tak to jest prawda zawsze boli :gwizdanie:
  21. chyba że to jest sposób Tymka na to żeby zainstalować sobie LPG :gwizdanie: i potem będzie nam wciskać że gość się rozmyślił a on tego przecież teraz nie zdemontuje
  22. wiesz co ja nie narzekam na tego gościa co mi zakładał, jak będziesz chciał to Ci mogę dać numer tel do niego, dziwię się tylko czemu gość sam go nie chce założyć i dobrać sobie osprzęt według upodobań. aha i logi otwierasz w excelu
  23. o której robimy dziś tego spota?
  24. mnie się nie wczytuje chyba ten samochód zalało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.