Treść opublikowana przez michal_g84
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
ja za klocki ATE z wymianą do przodu płaciłem niecałe 200zł
-
[B5 ADP] Bardzo duże spalanie
ten błąd to może akurat być spowodowany tym że może odpinałeś klemy akumulatora
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo on nie używa sprzęgła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A jak Cię ujrzą Panowie w niebieskich mundurkach to z chęcia zatrzymają Cię uścisnąć Ci dłoń i poprosić o autograf [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________ pomyśl od razu też nad paskami klinowymi no chyba że masz pewność że mają mały przebieg
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
zwykle przy złym termostacie silnik się niedogrzewa, raczej wątpię że to wina termostatu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niestety ja się jutro na spocie nie pojawię, może następnym razem się uda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie tylko te z Bose mają wzmacniacz
-
[ALL B5] Spięcie czy próba kradzierzy?
ja też tak miałem 13.03 a 14.03 już rok był normalny, a że autko stało w garażu to jestem pewien że to nie jest próba kradzieży
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to musisz mieć strasznie małego :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
postaram się dziś podjechać na spociora
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeśli pod żarówki h7 to tak
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
to ja już wolę dopłacić niż się przy 60km/h wqu..wiać że nie przylegają do szyby
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kiki wszystkiego najlepszego
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
ja nie rozumiem czemu nie chce Ci się szukać wystarczy w szukajce wpisać oznaczenia silnika i wyskakuje temat jak byk: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_aeb_a_ajl_jakie_roznice-t115612.0.html
-
[ALL B5] Jakie wyposażenie
myślę że kwestia pikania to jest do przestawienia VAG-iem
-
[ALL B5] Obieg zamknięty bez sprężarki
przy tych temperaturach i tak Ci się sprężarka nie załączy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W końcu sam nick o tym mówi że chłopak jest czarujący :gwizdanie:
-
[ALL] Przechowalnie opon
jeśli tak to według mnie nie ma co się wiele obawiać co do wyboru przechowalni, bo jakbyś miał same opony bez felg to byłoby ryzyko że mogą je zniszczyć przez niewłaściwe przechowywanie (często kładą je jedna na drugiej, a nie bieżnikiem do ziemi)
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
tak informacyjnie powiem że po 2 lifcie (roczniki 1999-2001) jest 550mm od strony kierowcy i 530 od strony pasażera, też kupiłem ostatnio Valeo ze spoilerem i czujnikiem zużycia i jestem bardzo zadowolony
-
[ALL] Przechowalnie opon
Wiele warsztatów zajmujących się wymianą opon ma taką możliwość przechowywania opon, a zamierzasz je trzymać na felgach czy bez?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nic prostszego podjeżdżasz na myjkę 5 minut i gotowe
-
[ALL] Problem z anteną w RS4 B5
zapewne pod wykładziną po prawej lub lewej stronie samochodu w zależności po której stronie samochodu masz antenę
-
[B5 ABC] Wentylator często się włącza-dlaczego?
przy obecnych temp. zewnętrznych nie jest to zbytnio normalne (chociaż wentylator załącza się wtedy kiedy ma taką potrzebę co może wskazywać że nie masz dobrego przepływu może pompa siada), sprawdź jaką masz temp. na klimatroniku bo to wskazanie na zegarach nie jest do końca dokładne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aleś mu doradził
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba źle gumę miał założoną