Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. ja za klocki ATE z wymianą do przodu płaciłem niecałe 200zł
  2. ten błąd to może akurat być spowodowany tym że może odpinałeś klemy akumulatora
  3. bo on nie używa sprzęgła
  4. A jak Cię ujrzą Panowie w niebieskich mundurkach to z chęcia zatrzymają Cię uścisnąć Ci dłoń i poprosić o autograf [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________ pomyśl od razu też nad paskami klinowymi no chyba że masz pewność że mają mały przebieg
  5. zwykle przy złym termostacie silnik się niedogrzewa, raczej wątpię że to wina termostatu
  6. niestety ja się jutro na spocie nie pojawię, może następnym razem się uda
  7. nie tylko te z Bose mają wzmacniacz
  8. ja też tak miałem 13.03 a 14.03 już rok był normalny, a że autko stało w garażu to jestem pewien że to nie jest próba kradzieży
  9. to musisz mieć strasznie małego :gwizdanie:
  10. postaram się dziś podjechać na spociora
  11. jeśli pod żarówki h7 to tak
  12. to ja już wolę dopłacić niż się przy 60km/h wqu..wiać że nie przylegają do szyby
  13. Kiki wszystkiego najlepszego
  14. ja nie rozumiem czemu nie chce Ci się szukać wystarczy w szukajce wpisać oznaczenia silnika i wyskakuje temat jak byk: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_aeb_a_ajl_jakie_roznice-t115612.0.html
  15. myślę że kwestia pikania to jest do przestawienia VAG-iem
  16. przy tych temperaturach i tak Ci się sprężarka nie załączy
  17. W końcu sam nick o tym mówi że chłopak jest czarujący :gwizdanie:
  18. jeśli tak to według mnie nie ma co się wiele obawiać co do wyboru przechowalni, bo jakbyś miał same opony bez felg to byłoby ryzyko że mogą je zniszczyć przez niewłaściwe przechowywanie (często kładą je jedna na drugiej, a nie bieżnikiem do ziemi)
  19. tak informacyjnie powiem że po 2 lifcie (roczniki 1999-2001) jest 550mm od strony kierowcy i 530 od strony pasażera, też kupiłem ostatnio Valeo ze spoilerem i czujnikiem zużycia i jestem bardzo zadowolony
  20. Wiele warsztatów zajmujących się wymianą opon ma taką możliwość przechowywania opon, a zamierzasz je trzymać na felgach czy bez?
  21. nic prostszego podjeżdżasz na myjkę 5 minut i gotowe
  22. zapewne pod wykładziną po prawej lub lewej stronie samochodu w zależności po której stronie samochodu masz antenę
  23. przy obecnych temp. zewnętrznych nie jest to zbytnio normalne (chociaż wentylator załącza się wtedy kiedy ma taką potrzebę co może wskazywać że nie masz dobrego przepływu może pompa siada), sprawdź jaką masz temp. na klimatroniku bo to wskazanie na zegarach nie jest do końca dokładne
  24. chyba źle gumę miał założoną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.