Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. mnie w niedziele nie będzie, ale Boguś ma mojego VAG-a jak coś
  2. najpierw sprawdź jakie wskazania masz na klimatroniku, później do sprawdzenia termostat i czujnik temp. VAG-iem.
  3. samochód daje tyle na ile jego właściciel zasługuje
  4. Absurdy naszej klasy: http://enklasa.blogspot.com/?zx=f534bee1fe8f661f
  5. dobra austryjacka firma spokojnie możesz brać, podobno robią aku na pierwszy montaż do niektórych Audi, BMW, VW
  6. musiałbyś dostać wszystko czyli pudełko, płytkę i certyfikat autentyczności, podobno jest tak jak mówisz że bez zgody Autodesk taka operacja przeniesienia własności licencji nie przejdzie
  7. spróbuj PC Inspector File Recovery, mnie kiedys on pomógł tylko pod żadnym pozorem nic nie zapisuj na tym dysku co utraciłeś dane bo w przeciwnym przypadku będziesz mógł odzyskać tylko niektóre pliki lub co gorsza same nazwy[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:44_________________________________________________możesz też użyć : EasyRecovery ale niestety nie jest on darmowy
  8. 39zł/1,5l a z tego masz 3l płynu do bodajże -38st.C
  9. tu masz trochę informacji http://www.cadsoft.pl/ a tu masz bezpośrednio link do porównania wersji full z LT http://www.cadsoft.pl/images/stories/programy/autocad/poracad2010acadlt2010.pdf jeszcze różnią się te wersje znacznie w cenie za LT zapłacisz ok. 3500 a za pełną ok. 18000zł oczywiście netto
  10. no tak ale jak kupisz skrzynię o innym numerze to może mieć ona nie tylko inne przełożenia ale także np. otwory mocujące w innym miejscu
  11. ja tam kupowałem koncentrat w ASO (G12) i wcale nie jest taki drogi
  12. patrząc na Twoje oznaczenie silnika, wnioskuje że masz skrzynię 6-cio biegową więc takiej musisz szukać, najlepiej jakby zgadzał się cały numer skrzyni
  13. powiedział co wiedział, swoją drogą to Tymek masz nastrój zmienny jak kobieta w ciąży
  14. u mnie też się tak działo ale tylko jak było bardzo ciepło na dworze, co dziwne objaw się pojawił po czyszczeniu klimy
  15. zrób test wskaźników na VAG-u i zobacz czy tam jest tak samo
  16. termostat to nie są wielkie pieniądze jak się go wyjmuje to profilaktycznie można wymienić na nowy, bo niby sprawny a za miesiąc się może popsuć
  17. dobrze że nas przynajmniej jest paru, tymek to już nie pierwszy raz, stajesz się mało wiarygodny, watch your back
  18. prawdopodobnie są to oryginalne śruby zabezpieczające, pozostaje więc zakupienie zestawu w ASO, możliwe że w jakimś punkcie wymiany opon będą mieli taką końcówkę
  19. też kiedyś miałem jak ty najpierw wymieniłem ze 2 żarówki, nic nie pomogło okazało się że nie stykała blaszka z żarówką w tym gnieździe od kierunku, warto by może zacząć od sprawdzenia czy dochodzi napięcie do tego miejsca
  20. zachowanie wskaźnika temp. wskazuje na uszkodzony wskaźnik temp G2/G62, ale jeśli temp. utrzymuje Ci się na stałym poziomie ale niewłaściwym sugerowałbym uszkodzony termostat, btw ja jak miałem uszkodzony czujnik G2/G62 to VAG też mi nie pokazywał błedów, po wymianie czujnika temp. cały czas 90
  21. Czytałem ostatnio w jednej gazecie, iż zdarzają się takie przypadki jak opisujesz w źle ustawionych instalacjach LPG, proponuje udać się do gazownika aby zlikwidował problem, jeśli to nie pomoże trzeba zmienić gazownika
  22. ale jaką k.rwe miał pudzian w oczach, wiedziałem że jak się do niego tylko dostanie to najman bęcki dostanie ale nie myślałem że tak szybko
  23. mamy wynajęty tor od 17-18 i płacimy za to 60zł
  24. LPG ją zniszczyło co do kręgli to tor jest zaklepany na 17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.