Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie w niedziele nie będzie, ale Boguś ma mojego VAG-a jak coś
-
[B5 AEB] Brak wskazań temp cieczy chłodzącej
najpierw sprawdź jakie wskazania masz na klimatroniku, później do sprawdzenia termostat i czujnik temp. VAG-iem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
samochód daje tyle na ile jego właściciel zasługuje
-
Strefa Śmiechu
Absurdy naszej klasy: http://enklasa.blogspot.com/?zx=f534bee1fe8f661f
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dobra austryjacka firma spokojnie możesz brać, podobno robią aku na pierwszy montaż do niektórych Audi, BMW, VW
-
Gdzie kupić AutoCADa - najlepiej nie LT
musiałbyś dostać wszystko czyli pudełko, płytkę i certyfikat autentyczności, podobno jest tak jak mówisz że bez zgody Autodesk taka operacja przeniesienia własności licencji nie przejdzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spróbuj PC Inspector File Recovery, mnie kiedys on pomógł tylko pod żadnym pozorem nic nie zapisuj na tym dysku co utraciłeś dane bo w przeciwnym przypadku będziesz mógł odzyskać tylko niektóre pliki lub co gorsza same nazwy[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:44_________________________________________________możesz też użyć : EasyRecovery ale niestety nie jest on darmowy
-
[ALL B6] płyn G12 czy jest jakiś wybór
39zł/1,5l a z tego masz 3l płynu do bodajże -38st.C
-
Gdzie kupić AutoCADa - najlepiej nie LT
tu masz trochę informacji http://www.cadsoft.pl/ a tu masz bezpośrednio link do porównania wersji full z LT http://www.cadsoft.pl/images/stories/programy/autocad/poracad2010acadlt2010.pdf jeszcze różnią się te wersje znacznie w cenie za LT zapłacisz ok. 3500 a za pełną ok. 18000zł oczywiście netto
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
no tak ale jak kupisz skrzynię o innym numerze to może mieć ona nie tylko inne przełożenia ale także np. otwory mocujące w innym miejscu
-
[ALL B6] płyn G12 czy jest jakiś wybór
ja tam kupowałem koncentrat w ASO (G12) i wcale nie jest taki drogi
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
patrząc na Twoje oznaczenie silnika, wnioskuje że masz skrzynię 6-cio biegową więc takiej musisz szukać, najlepiej jakby zgadzał się cały numer skrzyni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powiedział co wiedział, swoją drogą to Tymek masz nastrój zmienny jak kobieta w ciąży
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
u mnie też się tak działo ale tylko jak było bardzo ciepło na dworze, co dziwne objaw się pojawił po czyszczeniu klimy
-
[B5 AHH] Wskażnik paliwa-problem
zrób test wskaźników na VAG-u i zobacz czy tam jest tak samo
-
[B5 AHH] Wskaźnik paliwa i temperatury
termostat to nie są wielkie pieniądze jak się go wyjmuje to profilaktycznie można wymienić na nowy, bo niby sprawny a za miesiąc się może popsuć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze że nas przynajmniej jest paru, tymek to już nie pierwszy raz, stajesz się mało wiarygodny, watch your back
-
Śruba zabezpieczająca - klucz
prawdopodobnie są to oryginalne śruby zabezpieczające, pozostaje więc zakupienie zestawu w ASO, możliwe że w jakimś punkcie wymiany opon będą mieli taką końcówkę
-
[ALL B5] lewy kierunkowskaz nie działa
też kiedyś miałem jak ty najpierw wymieniłem ze 2 żarówki, nic nie pomogło okazało się że nie stykała blaszka z żarówką w tym gnieździe od kierunku, warto by może zacząć od sprawdzenia czy dochodzi napięcie do tego miejsca
-
[B5 AHH] Wskaźnik paliwa i temperatury
zachowanie wskaźnika temp. wskazuje na uszkodzony wskaźnik temp G2/G62, ale jeśli temp. utrzymuje Ci się na stałym poziomie ale niewłaściwym sugerowałbym uszkodzony termostat, btw ja jak miałem uszkodzony czujnik G2/G62 to VAG też mi nie pokazywał błedów, po wymianie czujnika temp. cały czas 90
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa a automatyczna skrzynia biegów
Czytałem ostatnio w jednej gazecie, iż zdarzają się takie przypadki jak opisujesz w źle ustawionych instalacjach LPG, proponuje udać się do gazownika aby zlikwidował problem, jeśli to nie pomoże trzeba zmienić gazownika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie na IPLA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale jaką k.rwe miał pudzian w oczach, wiedziałem że jak się do niego tylko dostanie to najman bęcki dostanie ale nie myślałem że tak szybko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mamy wynajęty tor od 17-18 i płacimy za to 60zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
LPG ją zniszczyło co do kręgli to tor jest zaklepany na 17