Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. http://www.youtube.com/watch?v=PfUO8zEYgBg
  2. http://www.youtube.com/watch?v=jdMEQNk2D-s
  3. Na odwrót bo 51 to temp nagrzewnicy, a 49 chłodnica
  4. często jest nas ok 8-10 autek ale tak najwięcej to chyba ok 15 autek Policz auta w banerze który masz na dole Toteż właśnie - 17 jak by nie liczył
  5. To co tak biednie, to kiedy następny spocik będzie? Trzeba nadrobić frekwencję
  6. pozdrowienia ze stolycy , dzo dzo masz fajny opis w profilu
  7. koleś ma tylko problemy ze zmianą biegów, ale co jak co ta honda jest niezła
  8. http://www.smog.pl/wideo/29004/bezczelny_zlodziej/
  9. Może znów zwalony czujnik masz?
  10. ja byłem mądrzejszy i zrobiłem to wczoraj jedyne 30 minut straciłem, wiedziałem że jak dziś spadnie to będzie szał w warsztatach
  11. Sory, ale to chyba jakaś prowokacja :>, a tak na serio to wszystko jest ok
  12. w tygodniu to można już powiedzieć że Galeria, tylko w weekend trzeba miejsce doprecyzować, mnie tam pasuje każde, choć u Kobry chyba najmniej wieje
  13. dobra ide oglądać SMS-a (czyt.Szymon Majewski Show)
  14. Zależy jakie masz felgi i do jakiego samochodu zamierzasz je założyć
  15. jutro o 18 w Galerii Jurajskiej na 3 piętrze czyli na ostatnim zadaszonym
  16. Dobrze mówisz to już za daleko zaszło i po prostu te kluby jak się rozdzieliły tak już sie nie połączą
  17. no nigdzie sobie pogadać nie można jak powiesz prawdę to i tak Cię oszkalują, Czewa będzie tam gdzie są wszyscy, fajnie że jak by eu organizowało też jakiegoś spota z sensem to nie można by było zrobić kolejnego spota wspólnego eu i pl, przecież nie jesteśmy na boisku piłkarskim i nikt się nikogo nie pyta: za kim jesteś??
  18. Szkoda tylko, że wyszło takie niedogadanie że kolega julo przyjechał na OBI a tam nikogo nie było, już co innego jak by powiedzieli że jest spot na OBI i ktoś by tam rzeczywiście był, mam nadzieję że sytuacja się już nie powtórzy, bo szkoda kolegi, taki kawał zasuwał
  19. Cicha to widze dalej nie rozumie
  20. przeczytałem część tych wypocin bo widzę że większość administracja usunęła i oni chyba dalej nie rozumieją czemu Ci co mają gdzieś podział na eu i pl i tak siedzą na pl bo tu jest powiedziałbym 95% starej Cz-wy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.