Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co do spota mnie jest obojętne ale bardziej bym się skłaniał ku wtorkowi o godzinie około 18, tomii mam przejściówkę - dziś doszła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja czekam na ostatnią chwilę
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
tu nie chodzi o to, że silnik jest z turbinką ale o sposób zasilania TSI TFSI itp są wyposażone w bezpośredni wtrysk paliwa... wielu ludzi ma 1.8 T z LPG nawet 2,7 BiTurbo i to śmiga.. No zgadzam się z Tobą ale nie da się ukryć że najmniejsze prawdopodobieństwo powikłań po instalacji LPG jest w autku z silnikiem wolnossącym, ja słysząc opinie na temat instalek do silników z bezpośrednim wtryskiem w życiu bym się na to nie zdecydował, bo co do 1.8T i 2.7 BiT to już inna bajka i tam po prostu jest potrzebny znający się na rzeczy gazownik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek zmień dilera albo bierz połowę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że jutro szykuje się mega spocior, tomii ta przejściówka jeszcze nie dotarła więc pewnie będzie po niedzieli, mam wziąć jutro VAG-a??
-
[ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
albo moc i sama benzyna albo lepiej kupić wolnossący i wtedy gazować
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
dokładnie tak
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Po to żebyś mógł Vag-a podłączyć i wiedzieć o tym że to poduszka od silnika tak stuka
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie wiem jak inni ale ja już to kilka razy widziałem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
15 mają dużo tańsze opony niż 16 i są popularniejsze więc łatwiej skombinujesz felgi Po ilości chętnych widzę że wypadałoby żebym dziś Vag-a zabrał ze sobą- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=i7yNgqT3-2A http://www.youtube.com/watch?v=w-kyFy3aXo4- [B5 AFN] Plecionka nowa podróbka czy używana ori??
ja za nową podróbkę zapłaciłem 150zł więc za tę cenę to licha nie może być- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to współczucie, a co im tak nagle się na kontrolę wzieło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zamówione i zapłacone (jutro pewnie będzie miał kasę bo ma konto w innym banku), pozostaje tylko czekać na przesyłkę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi ja bym chyba wolał kupować u tego gościa, mniej sprzedane ale za to nie ma gość negatywów i widać po reszcie aukcji że zajmuje się tylko kablami http://www.allegro.pl/item760338933_vag_kkl_obd2_obdii_usb_pl_gw_kurier_24h_obd_2_com.html http://www.allegro.pl/item760096076_adapter_obd2_to_obd1_przejsciowka_kurier_24_h.html 44+19+7,5=70,5zł lub 72zł jak byś chciał priorytetem W sumie jak wolisz bo generalnie to nie widzę w tym jakiegoś problemu żeby na spota zabierać ze sobą kabel, ty bierzesz przejściówkę i można VAG-ować. Jak się namyślisz to pisz czy mam zamawiać tylko przejściówkę czy jedno i drugie, bo może warto wypróbować jak wogóle ta przejściówka się sprawuje, a obd2 można kiedyś przy okazji zakupić.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi wydaje się ok ta druga propozycja tym bardziej że to u jednego gościa, rzeczywiscie ma gość tanio ale i też widzę u niego sporo negatywów, rozumiem że wolisz mieć obydwa kabelki żeby być niezależnym??, co do tego pierwszego rozwiązania to jakoś przekonany nie jestem, pewnie to jest cena tylko za te kabelki a interfejs kosztuje jeszcze ileś tam kasy np. to: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=33- [B5 AGB] Brak mocy pojawiający sie błąd 17538
może koledze o przepustnicę chodziło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To robimy listę na dzisiejszego spota: 1. JA 2. Piotrek 3. Tomi 4. Rafaell 5. Kikson na miejscu 6. Sysiek??? 7. Dzo-Dzo??? 8. ?????- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się zjawie, proponuje godzinę 18 co wy na to tylko spotkalibyśmy się np. na parkingu u kobry i stamtąd pojechali- [B5 ADP] Wrażenia po wymianie sprzęgła
dlatego właśnie u nas wszystkich bez wyjątku łapie wysoko- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to piszcie która godzina jest odpowiednia- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myślę że skoro nikt się nie wypowiedział to pewnie nie, a nie chce mi się przyjeżdzać wiedząc że mamy być tylko we dwóch Może ustalmy godzinę 16 i pisać kto będzie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Prawda że ładną miejscówkę mieliśmy? Apropo to o której spot dzisiaj?- Ile oleju do mojego silnika w Audi?
w instrukcji a4 b5 2,5 tdi stoi jak wol 5 i pol litra tylko ja mam 2.4 benzynę i ta ilość wpisana jest zgodnie z tym co wlałem do silnika - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]