Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. co do spota mnie jest obojętne ale bardziej bym się skłaniał ku wtorkowi o godzinie około 18, tomii mam przejściówkę - dziś doszła
  2. a ja czekam na ostatnią chwilę
  3. tu nie chodzi o to, że silnik jest z turbinką ale o sposób zasilania TSI TFSI itp są wyposażone w bezpośredni wtrysk paliwa... wielu ludzi ma 1.8 T z LPG nawet 2,7 BiTurbo i to śmiga.. No zgadzam się z Tobą ale nie da się ukryć że najmniejsze prawdopodobieństwo powikłań po instalacji LPG jest w autku z silnikiem wolnossącym, ja słysząc opinie na temat instalek do silników z bezpośrednim wtryskiem w życiu bym się na to nie zdecydował, bo co do 1.8T i 2.7 BiT to już inna bajka i tam po prostu jest potrzebny znający się na rzeczy gazownik
  4. Tymek zmień dilera albo bierz połowę
  5. widzę że jutro szykuje się mega spocior, tomii ta przejściówka jeszcze nie dotarła więc pewnie będzie po niedzieli, mam wziąć jutro VAG-a??
  6. albo moc i sama benzyna albo lepiej kupić wolnossący i wtedy gazować
  7. Po to żebyś mógł Vag-a podłączyć i wiedzieć o tym że to poduszka od silnika tak stuka
  8. Nie wiem jak inni ale ja już to kilka razy widziałem
  9. 15 mają dużo tańsze opony niż 16 i są popularniejsze więc łatwiej skombinujesz felgi Po ilości chętnych widzę że wypadałoby żebym dziś Vag-a zabrał ze sobą
  10. http://www.youtube.com/watch?v=i7yNgqT3-2A http://www.youtube.com/watch?v=w-kyFy3aXo4
  11. ja za nową podróbkę zapłaciłem 150zł więc za tę cenę to licha nie może być
  12. no to współczucie, a co im tak nagle się na kontrolę wzieło
  13. zamówione i zapłacone (jutro pewnie będzie miał kasę bo ma konto w innym banku), pozostaje tylko czekać na przesyłkę
  14. Tomi ja bym chyba wolał kupować u tego gościa, mniej sprzedane ale za to nie ma gość negatywów i widać po reszcie aukcji że zajmuje się tylko kablami http://www.allegro.pl/item760338933_vag_kkl_obd2_obdii_usb_pl_gw_kurier_24h_obd_2_com.html http://www.allegro.pl/item760096076_adapter_obd2_to_obd1_przejsciowka_kurier_24_h.html 44+19+7,5=70,5zł lub 72zł jak byś chciał priorytetem W sumie jak wolisz bo generalnie to nie widzę w tym jakiegoś problemu żeby na spota zabierać ze sobą kabel, ty bierzesz przejściówkę i można VAG-ować. Jak się namyślisz to pisz czy mam zamawiać tylko przejściówkę czy jedno i drugie, bo może warto wypróbować jak wogóle ta przejściówka się sprawuje, a obd2 można kiedyś przy okazji zakupić.
  15. Tomi wydaje się ok ta druga propozycja tym bardziej że to u jednego gościa, rzeczywiscie ma gość tanio ale i też widzę u niego sporo negatywów, rozumiem że wolisz mieć obydwa kabelki żeby być niezależnym??, co do tego pierwszego rozwiązania to jakoś przekonany nie jestem, pewnie to jest cena tylko za te kabelki a interfejs kosztuje jeszcze ileś tam kasy np. to: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=33
  16. może koledze o przepustnicę chodziło
  17. To robimy listę na dzisiejszego spota: 1. JA 2. Piotrek 3. Tomi 4. Rafaell 5. Kikson na miejscu 6. Sysiek??? 7. Dzo-Dzo??? 8. ?????
  18. ja się zjawie, proponuje godzinę 18 co wy na to tylko spotkalibyśmy się np. na parkingu u kobry i stamtąd pojechali
  19. dlatego właśnie u nas wszystkich bez wyjątku łapie wysoko
  20. to piszcie która godzina jest odpowiednia
  21. myślę że skoro nikt się nie wypowiedział to pewnie nie, a nie chce mi się przyjeżdzać wiedząc że mamy być tylko we dwóch Może ustalmy godzinę 16 i pisać kto będzie
  22. Prawda że ładną miejscówkę mieliśmy? Apropo to o której spot dzisiaj?
  23. w instrukcji a4 b5 2,5 tdi stoi jak wol 5 i pol litra tylko ja mam 2.4 benzynę i ta ilość wpisana jest zgodnie z tym co wlałem do silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.