Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Hej! niedawno wrociłem z urlopu i przebrnąłem jakoś przez moc tego spamu, widzę że nieźle się działo, pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższym spocie
  2. w góry z bratem i jego ekipą
  3. A kto powiedział, że kupiłem to auto z zamiarem "kozaczenia"? A bieg był czwarty. Mówiłem to ze względu na wypowiedź jaka jest w temacie i gość chce wiedzieć ile poleci na 5-tym biegu, dobrze wiem jakie są mandaty w Norwegii, normalnie jak się słyszy o tym to się odechciewa szaleństw, a co dopiero jakie tam są ograniczenia restrykcyjne
  4. niestety ale dziś na spocie mnie nie będzie, do zobaczenia po 27 jak wrócę z urlopu
  5. :polew: ale może posłużyć jako hotel hehe pewnie tak jak żona z domu wyrzuci
  6. Raczej tak ostatnio to dość często robimy spoty
  7. zależy też od ilości osób i bagażu w aucie, u mnie w B5 jest na klapce wpisane 2.2/2.2 (przód/tył) do trzech osób i 2.8/2.9 przy pełnym obciążeniu
  8. No toś nieźle przykozaczył 140km/h na piątym biegu
  9. Zauważyłem tylko nie zmieniaj jak ostatnio miejsca i godziny co chwile
  10. powiedział mi żebym podjechał w piątek popołudniu bo podobno musi to wysłać do serwisu i sprawdzić, a w ogóle to chciał odemnie paragon ale powiedziałem mu że mi nie dał, no i powiedział żebym zostawił czujnik to się zobaczy
  11. No fakt jest cieńszy, btw ja tam nie mam nigdy tego problemu bo wiem który pistolet brać do ręki
  12. Moim zdaniem 12 litrów to trochę dużo, dziwię się jak wepchnęła w ogóle grubszy pistolet od benzyny ale w to nie wnikam, na twoim miejscu nie czekałbym na konsekwencje tylko pojechał do mechanika i spuścił cały bak i wymienił filtr paliwa, w ostateczności jak już tyle przejeździłeś to już trochę się wypaliło tej benzyny i może nie będzie żadnych skutków ubocznych. Benzyna jest bardziej sucha od ropy i pewnie w ostateczności mogłaby się pompka zatrzeć wiec ja bym nie ryzykował
  13. tańszym rozwiązaniem ale tylko na jakiś czas by było zmienić olej i zastosować jakiś ceramizer do skrzyni biegów, powinno pomóc bo rozbiórka skrzyni i nowy synchronizator to są pewne koszty ale są też pewne plusy bo przy okazji możesz też sprawdzić w jakim stanie są jej pozostałe elementy i w razie czego już je teraz wymienić, minusem jest to że raz rozłożona skrzynia nigdy nie będzie już tak idealnie złożona jak fabrycznie
  14. a czym Dzo Dzo to odkręciłeś hot-dogiem?
  15. ok to fajnie tylko nie zapomnij go dziś ze sobą wziąć na spota
  16. czyli 19 pod M1 tak? bo ja już nie mogę z tymi zmianami nadążyć ktoś jeszcze będzie?
  17. Szefem jest Krzysztof Jarzyna ze Szczecina on jest szefem wszystkich szefów
  18. no w sumie można by na fryte jutro skoczyć
  19. dzo dzo aleś zmasakrowany na obu zdjęciach, będziesz miał jutro coś nowego w sklepie?
  20. Super i ten ostatni punkt Gruszce się należał za to jak pięknie grał, tylko żal tego trzeciego seta, bo już się bałem o losy naszych po tak przegranym secie
  21. tzn że masz po 1 lifcie, sprawdź czy masz zegarek analogowy czy cyfrowy, po drugim lifcie był już cyfrowy
  22. Ja też postaram się być
  23. Nuti moje gratulacje, tylko trochę małe te zdjęcie wstawiłeś (z komórki robione?)
  24. jakby co to o której się spocimy bo może mi się uda wpaść
  25. od godziny 12 MOTO SHOW EXTREME 2009, można poczytać tu: http://torwyrazow.pl/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.