Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hej! niedawno wrociłem z urlopu i przebrnąłem jakoś przez moc tego spamu, widzę że nieźle się działo, pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższym spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w góry z bratem i jego ekipą
-
[B5 ALG] Prędkość maksymalna??
A kto powiedział, że kupiłem to auto z zamiarem "kozaczenia"? A bieg był czwarty. Mówiłem to ze względu na wypowiedź jaka jest w temacie i gość chce wiedzieć ile poleci na 5-tym biegu, dobrze wiem jakie są mandaty w Norwegii, normalnie jak się słyszy o tym to się odechciewa szaleństw, a co dopiero jakie tam są ograniczenia restrykcyjne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niestety ale dziś na spocie mnie nie będzie, do zobaczenia po 27 jak wrócę z urlopu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: ale może posłużyć jako hotel hehe pewnie tak jak żona z domu wyrzuci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Raczej tak ostatnio to dość często robimy spoty
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
zależy też od ilości osób i bagażu w aucie, u mnie w B5 jest na klapce wpisane 2.2/2.2 (przód/tył) do trzech osób i 2.8/2.9 przy pełnym obciążeniu
-
[B5 ALG] Prędkość maksymalna??
No toś nieźle przykozaczył 140km/h na piątym biegu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zauważyłem tylko nie zmieniaj jak ostatnio miejsca i godziny co chwile
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powiedział mi żebym podjechał w piątek popołudniu bo podobno musi to wysłać do serwisu i sprawdzić, a w ogóle to chciał odemnie paragon ale powiedziałem mu że mi nie dał, no i powiedział żebym zostawił czujnik to się zobaczy
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
No fakt jest cieńszy, btw ja tam nie mam nigdy tego problemu bo wiem który pistolet brać do ręki
-
[B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
Moim zdaniem 12 litrów to trochę dużo, dziwię się jak wepchnęła w ogóle grubszy pistolet od benzyny ale w to nie wnikam, na twoim miejscu nie czekałbym na konsekwencje tylko pojechał do mechanika i spuścił cały bak i wymienił filtr paliwa, w ostateczności jak już tyle przejeździłeś to już trochę się wypaliło tej benzyny i może nie będzie żadnych skutków ubocznych. Benzyna jest bardziej sucha od ropy i pewnie w ostateczności mogłaby się pompka zatrzeć wiec ja bym nie ryzykował
-
[B6 AVF] Trzeci bieg wchodzi "przez zęby"
tańszym rozwiązaniem ale tylko na jakiś czas by było zmienić olej i zastosować jakiś ceramizer do skrzyni biegów, powinno pomóc bo rozbiórka skrzyni i nowy synchronizator to są pewne koszty ale są też pewne plusy bo przy okazji możesz też sprawdzić w jakim stanie są jej pozostałe elementy i w razie czego już je teraz wymienić, minusem jest to że raz rozłożona skrzynia nigdy nie będzie już tak idealnie złożona jak fabrycznie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a czym Dzo Dzo to odkręciłeś hot-dogiem?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok to fajnie tylko nie zapomnij go dziś ze sobą wziąć na spota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli 19 pod M1 tak? bo ja już nie mogę z tymi zmianami nadążyć ktoś jeszcze będzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szefem jest Krzysztof Jarzyna ze Szczecina on jest szefem wszystkich szefów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no w sumie można by na fryte jutro skoczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo aleś zmasakrowany na obu zdjęciach, będziesz miał jutro coś nowego w sklepie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Super i ten ostatni punkt Gruszce się należał za to jak pięknie grał, tylko żal tego trzeciego seta, bo już się bałem o losy naszych po tak przegranym secie
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
tzn że masz po 1 lifcie, sprawdź czy masz zegarek analogowy czy cyfrowy, po drugim lifcie był już cyfrowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja też postaram się być
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti moje gratulacje, tylko trochę małe te zdjęcie wstawiłeś (z komórki robione?)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakby co to o której się spocimy bo może mi się uda wpaść
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od godziny 12 MOTO SHOW EXTREME 2009, można poczytać tu: http://torwyrazow.pl/