Treść opublikowana przez michal_g84
-
Strefa Śmiechu
Iraqi Surgeon Removes Spanner From Man's Throat
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
kup jakiegoś anglika i zrób przeszczep
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek tylko nie wariuj z tej okazji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek po co masz ten link w podpisie i do czego on?[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7257743,Zamiast_hamulca_nacisnela_pedal_gazu.html A może babce odwaliło po odwołaniu prezydenta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja byłem przeciwny referendum, bo uważam że to strata kasy, ale niestety referendum jest i nic nie pozostaje innego tylko iść i odwołać ptaka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie też dopisz na niedzielę
-
[B6 AVF] Przesunięcie mocy o ok 500 obr.
niestety tak to jest z BRD (późno wstaje) i na to chyba za wiele się nie poradzi zresztą sporo było już o tym na forum
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do roboty byś się wziął a nie cały czas na forum siedzisz
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
też takie coś miałem, dałem do lakiernika - wyczyścił i polakierował od nowa i od roku już się nic nie pojawia, ale mówił że to aluminium i że się utlenia i dlatego tak się dzieje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A co Ty Piotrek w wieku 64 lat u bierzmowania byłeś czy Koszałek Opałek masz na drugie? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podoba Ci się jak się bujają? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 01:13_________________________________________________ Co jest panowie tak dziś bez porannego spamu ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj to można się napić kawy ale na stacji benzynowej, w innym wypadku wchodzi w rachubę tylko tam gdzie właściciel sam dziś obsługuje, poza tym trochę pada więc trzeba by było gdzieś pod zadaszeniem
-
Strefa Śmiechu
kurde widzę że się spóźniłem najpierw to wrzuciłem a potem zacząłem oglądać filmiki, ale nie ma co cała Polska
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeśli Ty Tymek tak mówisz po pijaku jak piszesz to pewnie jeszcze trudniej Cię zrozumieć
-
[ALL] Co zrobić z zardzewiałą tarczą hamulcową ?
ja jak kiedyś włożyłem nowe klocki na stare tarcze to dopiero po 1000km przestało być widać rdzawe paski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o żesz Ty 3 drzwiowa A4-ka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o "boshe" jaki debil, jaja to chyba zostawił po urodzeniu, ale fakt faktem dobrali się idealnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba nie trzeba pisac bo zawsze sie znajda zawsze piotrek służy swoim tyłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się pisze a Ty Tymek będziesz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz w niedzielę będziemy mieli spota więc jeszcze zobaczymy jak w weekend tam jest miejsca i ile by się pomieściło, sam parking ma około 2000 miejsc wszystko zależy ile w danym dniu jest ludzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe dobre Leman chyba wszystkie możliwe stereotypy zostały wykorzystane
-
[B5 ADP] Paliwożerność
no właśnie nie przesadzajcie 15 l to u mnie po mieście gazu pali ( a ja mam 2.4) i to wcale nie jest spokojna jazda
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=IR5ISm0_Y5k[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________http://i.demotywatory.pl/uploads/1257026521_by_Adamxxx91_500.jpg
-
[B5 ALG] Prośba o analizę błedów
00561 to zbyt uboga dawka mieszanki 01088 też coś nie tak z mieszanką zaczynać można od bardzo prostych spraw typu filtry, potem można sprawdzić czy pompa podaje tyle paliwa ile potrzeba lub też może się coś dziać z wtryskami
-
[B6 AYM] Jakie macie obroty podczas zimnego rozruchu silnika przy minusowej temp.
wszystko jest w porządku, ja też mam na zimnym około 1000rpm