Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Iraqi Surgeon Removes Spanner From Man's Throat
  2. kup jakiegoś anglika i zrób przeszczep
  3. Tymek tylko nie wariuj z tej okazji
  4. Tymek po co masz ten link w podpisie i do czego on?[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7257743,Zamiast_hamulca_nacisnela_pedal_gazu.html A może babce odwaliło po odwołaniu prezydenta
  5. Ja byłem przeciwny referendum, bo uważam że to strata kasy, ale niestety referendum jest i nic nie pozostaje innego tylko iść i odwołać ptaka
  6. mnie też dopisz na niedzielę
  7. niestety tak to jest z BRD (późno wstaje) i na to chyba za wiele się nie poradzi zresztą sporo było już o tym na forum
  8. do roboty byś się wziął a nie cały czas na forum siedzisz
  9. też takie coś miałem, dałem do lakiernika - wyczyścił i polakierował od nowa i od roku już się nic nie pojawia, ale mówił że to aluminium i że się utlenia i dlatego tak się dzieje
  10. A co Ty Piotrek w wieku 64 lat u bierzmowania byłeś czy Koszałek Opałek masz na drugie? :gwizdanie:
  11. podoba Ci się jak się bujają? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 01:13_________________________________________________ Co jest panowie tak dziś bez porannego spamu ?
  12. dzisiaj to można się napić kawy ale na stacji benzynowej, w innym wypadku wchodzi w rachubę tylko tam gdzie właściciel sam dziś obsługuje, poza tym trochę pada więc trzeba by było gdzieś pod zadaszeniem
  13. kurde widzę że się spóźniłem najpierw to wrzuciłem a potem zacząłem oglądać filmiki, ale nie ma co cała Polska
  14. jeśli Ty Tymek tak mówisz po pijaku jak piszesz to pewnie jeszcze trudniej Cię zrozumieć
  15. ja jak kiedyś włożyłem nowe klocki na stare tarcze to dopiero po 1000km przestało być widać rdzawe paski
  16. o żesz Ty 3 drzwiowa A4-ka
  17. o "boshe" jaki debil, jaja to chyba zostawił po urodzeniu, ale fakt faktem dobrali się idealnie
  18. chyba nie trzeba pisac bo zawsze sie znajda zawsze piotrek służy swoim tyłem
  19. ja się pisze a Ty Tymek będziesz?
  20. teraz w niedzielę będziemy mieli spota więc jeszcze zobaczymy jak w weekend tam jest miejsca i ile by się pomieściło, sam parking ma około 2000 miejsc wszystko zależy ile w danym dniu jest ludzi
  21. hehe dobre Leman chyba wszystkie możliwe stereotypy zostały wykorzystane
  22. no właśnie nie przesadzajcie 15 l to u mnie po mieście gazu pali ( a ja mam 2.4) i to wcale nie jest spokojna jazda
  23. http://www.youtube.com/watch?v=IR5ISm0_Y5k[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________http://i.demotywatory.pl/uploads/1257026521_by_Adamxxx91_500.jpg
  24. 00561 to zbyt uboga dawka mieszanki 01088 też coś nie tak z mieszanką zaczynać można od bardzo prostych spraw typu filtry, potem można sprawdzić czy pompa podaje tyle paliwa ile potrzeba lub też może się coś dziać z wtryskami
  25. wszystko jest w porządku, ja też mam na zimnym około 1000rpm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.