Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. a jak godzina np. o 16 będzie pasowało?
  2. ale na którą to robimy?? tu masz link z cennikiem: http://www.artrestaurant.pl/ poza tym myślę że do soboty rano zbieramy chętnych a potem się zadzwoni
  3. to trzeba by było jakąś rezerwację zrobić bo pewnie będzie lipa z miejscem ja bym był chętny na kręgle
  4. Tymek znów coś piłeś? :gwizdanie:
  5. a od kiedy koło cmentarza na kulach jest jet (czyt. lukoil)?? Tamta koło lukoil'a już dużo dłużej jest otwarta
  6. moim zdaniem warto wymienić bebechy w alternatorze przynajmniej na dłużej będzie spokój, a nie teraz szczotki, a za kilka miechów łożyska itd.
  7. poza tym 2.6 to dużo starsza konstrukcja
  8. a listy nie ruszałeś od zeszłego tygodnia
  9. http://www.audiklub.org/wyposazenie.html przecież na tej stronie jest wszystko po polsku
  10. tylko gość sprzedaje to tak jak samochód i jeszcze prowizji szczędzi wystawiając to na otomoto a nie na allegro
  11. prawdopodobnie na wachaczach
  12. skoro etka tak pokazuje to widocznie jest ten, do mojej B5 też pokazuje ten sam numer więc możliwe że do S-ki nie wymodzili jakiegoś innego
  13. ale dzisiaj cisza, to jak w niedziele spocik o 17??
  14. nawet Turbodymomen się zawstydził, ale on podobno teraz już nie musi grać w kręgle
  15. jakby co to mam czas tylko z góry mówię że nie jestem zawodowcem
  16. a na którą godzinę??
  17. wygląda ok, też mam środek tego koloru, wygląda na zadbany itd. poza jednym małym szczegółem, na zdj nr 6 widać przetarcia na kierownicy co może świadczyć że ten egzemplarz ma dużo więcej niż 192tkm, mój ma 202tkm, taką samą kierę i nic nie jest poprzecierane
  18. ja tam mogę pojechać nie wiem jak reszta
  19. michal_g84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    na pewno coś jest nie tak bo wskazanie z licznika jest zawsze zawyżane, a nie tak jak u Ciebie na odwrót, ja np. jadąc 210km/h na nawigacji miałem 200km/h, a do 100km/h to jest zaledwie parę km/h różnicy co nawet ciężko jest zaobserowować, może coś nie tak jest z samym licznikiem bądź jakimś czujnikiem prędkości
  20. trzykrotny dźwięk ostrzegawczy świadczy o za słabym akumulatorze, a jeśli mówisz że dzieje się to podczas jazdy to sprawdź napięcie ładowania alternatora i stan paska
  21. uuuu to wzbogacenie Twojego konta o 10 pkt i 500zł mniej w portfelu
  22. a już otworzyli? bo jak tak to też bym się w sumie wybrał
  23. gratulacje Dzo Dzo, teraz chyba przez tydzień będziesz pił ze szczęścia :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.