Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. po prostu wiemy że i tak nie przyjedziesz, ale jak kiedyś Ci się uda przyjechać to będziemy bardzo zaskoczeni
  2. nie dość że śmieszne to jeszcze prawdziwe, jakbym miał tę sytuację porównać to powiedziałbym że jesteś czarnym koniem tych zawodów :gwizdanie:
  3. ciekawe te zdjęcia :gwizdanie:
  4. tylko powycieraj uszczelki szmatką bo wieczorem zamarznie i dopiero będziesz miał powody do qurwowania
  5. pewnie i tak nas na tor nie wpuszczą bo tam jakieś wejściówki są podobno, ja będę o 17 w Galerii
  6. http://demotywatory.pl/674831/Mao-Zostao http://demotywatory.pl/665841/Rekawiczki-ogrodowe http://demotywatory.pl/686442/Angielskie-2-krany-z-ciepla-i-zimna-woda
  7. no coś by trzeba było a jest już obgadana opcja wjazdu na tor przez nas bo póki co to na stronie www.wospwyrazow.pl naszego logo klubu nie widzę??
  8. Panowie trzeba zrobić kolejnego spota póki Tymona nie ma :gwizdanie:
  9. udało mi się zainstalować kabel, więc next time możemy zvagować furacza
  10. zapewne za brak rękawiczek :gwizdanie:
  11. wróciłem z mocno alkoholizowanego wyjazdu do Zakopanego, dobrze że wyjechałem przed 7 bo to co teraz czytam na onecie to tego nie spodziewałem się aż w takiej formie
  12. i jeszcze debil pisze że rocznik 1996 a model 1997
  13. rozrząd jest tak wytrzymały jak jego najsłabsza część, więc ja bym nie radził czekać 90tkm bo nie wszystkie części wytrzymują tyle ile producent obiecuje, poza tym wszystko zależy też od stylu jazdy, jeśli wszystko było robione na oryginałach to i tak mimo wszystko przy tych 75tys. ja bym już na Twoim miejscu zmieniał, co Ci przyjdzie z takiej oszczędności jak np. po 85 Ci pasek strzeli to wtedy dopiero będziesz miał koszty
  14. wszystko jest ok kilka stopni różnicy w stosunku do 90 to normalne
  15. a ja taki fajny wierszyk znalazłem więc też wam tego życzę: Mikołaja z długą brodą, gości z procentową wodą. Kobiety gorącej w prezencie, prostej drogi na zakręcie.
  16. Wesołych świąt i wszystkiego najlepszego, oby się każdemu spełniło to o czym marzy Dzo Dzo o Scrat-cie zapomniałeś :gwizdanie:
  17. zależy który lift ale po 2 lifcie na 51 kanale jest temp. na nagrzewnicy
  18. ale Ci życzenia złożył :gwizdanie:
  19. będą trochę bardziej schowane niż klasyczne 195/65/R15 poza tym wskazania zegarów delikatnie będą się różniły
  20. jeśli w takim tempie schodzi Ci olej to albo jakiś wyciek, albo rzeczywiście mogą to być uszczelniacze
  21. no już to teraz widzę :gwizdanie:
  22. dziwne w tabeli pisze FSI a moce są z TFSI
  23. żarówkami o wyższej mocy zniszczysz sobie tylko reflektor
  24. dzięki Panowie za życzonka, Dzo Dzo postaram się ale nie wiem czy w tak krótkim czasie się uda , do zobaczenia na następnym spocie, bo jak już wcześniej mówiłem dziś mnie nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.