Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po prostu wiemy że i tak nie przyjedziesz, ale jak kiedyś Ci się uda przyjechać to będziemy bardzo zaskoczeni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie dość że śmieszne to jeszcze prawdziwe, jakbym miał tę sytuację porównać to powiedziałbym że jesteś czarnym koniem tych zawodów :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi co tam u Ciebie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe te zdjęcia :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko powycieraj uszczelki szmatką bo wieczorem zamarznie i dopiero będziesz miał powody do qurwowania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie i tak nas na tor nie wpuszczą bo tam jakieś wejściówki są podobno, ja będę o 17 w Galerii
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/674831/Mao-Zostao http://demotywatory.pl/665841/Rekawiczki-ogrodowe http://demotywatory.pl/686442/Angielskie-2-krany-z-ciepla-i-zimna-woda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no coś by trzeba było a jest już obgadana opcja wjazdu na tor przez nas bo póki co to na stronie www.wospwyrazow.pl naszego logo klubu nie widzę??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie trzeba zrobić kolejnego spota póki Tymona nie ma :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
udało mi się zainstalować kabel, więc next time możemy zvagować furacza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zapewne za brak rękawiczek :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wróciłem z mocno alkoholizowanego wyjazdu do Zakopanego, dobrze że wyjechałem przed 7 bo to co teraz czytam na onecie to tego nie spodziewałem się aż w takiej formie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jeszcze debil pisze że rocznik 1996 a model 1997
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
rozrząd jest tak wytrzymały jak jego najsłabsza część, więc ja bym nie radził czekać 90tkm bo nie wszystkie części wytrzymują tyle ile producent obiecuje, poza tym wszystko zależy też od stylu jazdy, jeśli wszystko było robione na oryginałach to i tak mimo wszystko przy tych 75tys. ja bym już na Twoim miejscu zmieniał, co Ci przyjdzie z takiej oszczędności jak np. po 85 Ci pasek strzeli to wtedy dopiero będziesz miał koszty
-
[B7 BRB] Temperatura silnika
wszystko jest ok kilka stopni różnicy w stosunku do 90 to normalne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja taki fajny wierszyk znalazłem więc też wam tego życzę: Mikołaja z długą brodą, gości z procentową wodą. Kobiety gorącej w prezencie, prostej drogi na zakręcie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wesołych świąt i wszystkiego najlepszego, oby się każdemu spełniło to o czym marzy Dzo Dzo o Scrat-cie zapomniałeś :gwizdanie:
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
zależy który lift ale po 2 lifcie na 51 kanale jest temp. na nagrzewnicy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale Ci życzenia złożył :gwizdanie:
-
Opony 185/65/15 do B6
będą trochę bardziej schowane niż klasyczne 195/65/R15 poza tym wskazania zegarów delikatnie będą się różniły
-
[B6 BRC] Kontrolka i ubywanie oleju
jeśli w takim tempie schodzi Ci olej to albo jakiś wyciek, albo rzeczywiście mogą to być uszczelniacze
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
no już to teraz widzę :gwizdanie:
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
dziwne w tabeli pisze FSI a moce są z TFSI
-
[B5 AFN] Dobór żarówek
żarówkami o wyższej mocy zniszczysz sobie tylko reflektor
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki Panowie za życzonka, Dzo Dzo postaram się ale nie wiem czy w tak krótkim czasie się uda , do zobaczenia na następnym spocie, bo jak już wcześniej mówiłem dziś mnie nie będzie